Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

si ne izmišljujem, in ne provociram...

poznam par ljudi, ki so člani in precedniki mk-jev. in zadnje tedne jim ni prav fino, kazanje na motozborih in cesti jim bo ostal le prijeten spomin... seveda kar se tiče "barv" kluba.. kaj bolj konkretnega o tem pa ne bom, ne smem,ker ne vem 100% za koga bo to veljalo,........ sej tuki gor so nekateri ki lahko točno povejo kaj se dogaja oziroma se jim je zgodilo, če jim je do tega...

srečno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ne izmišljujem, in ne provociram...

poznam par ljudi, ki so člani in precedniki mk-jev. in zadnje tedne jim ni prav fino, kazanje na motozborih in cesti jim bo ostal le prijeten spomin... seveda kar se tiče "barv" kluba.. kaj bolj konkretnega o tem pa ne bom, ne smem,ker ne vem 100% za koga bo to veljalo,........ sej tuki gor so nekateri ki lahko točno povejo kaj se dogaja oziroma se jim je zgodilo, če jim je do tega...

srečno!!

dobr zdej me pa res firbec matra... prosim če en odgovori :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj prvi približno smiseln post na to temo

bom kar javno vprašal, ti ne bom kot moderator težil po PMju:

si res tako pameten, ali samo na najbolj možen neumen način provociraš in skušaš biti pokroviteljski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori če mislš da te cunje k jih kupiš povsod pa par slikic na telesu ki jih pač kdorkoli lahko plača nardi bikerja si popolni (oprosti izrazu) tepec... (da ne bo pomote, jst nosim leder, sem tetoviran ipd... tko da definitivno nimam nić proti temu ane), sam to je isto kt če bi reku da vsak je vsak k nosi armanijeve obleke - direktor... jok brate druge stvari so k človeka definirajo

Taprav biker v prvi vrsti izkazuje tudi spoštovanje do drugih. Ti te lastnosti zaenkrat nisi pokazal. Zgolj grmado nevednosti in naivnosti. Pa to ni tolk slabo - tut jaz sem tak :alien1:

pa ne vem, kter cepec ti je prodal stereotip o ledru in tetovažah... A ti ni še noben povedu ,da leder pač najbolje zaščiti med padcem in drsenjem po asfaltu. A si pričakoval, da bodo bajkerji nosili šuškave trenirke? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje v enem postu pred časom sm napisu da se motorist ne postane ampak rodi... štartej iz tega

motorist al bajker?

PS: nisem še sreču bajkerja/motorista, ki se ne bi nekoč rodil :blush:

No, edin za Einharjarja dvomim - njega so izdelali v peklu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Ne štekam nič več nič. Pa sem mislila, da mi je jasno zakaj gre. :oops:

Ali lahko kdo naredi povzetek, skrajšano verzijo ali nekaj podobnega predvsem zadnjih 25+ objav. :devil:

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej cOLI, jaz nisem član nobenega moto kluba, najsi bo z K ali C.

Se le čudim in smejim, koliko imate opraviti in se sekirati okoli tega kdo je pravi bajker in kateri klubi so vredni ali nevredni to biti.

Tako boste v tej združbi samo taki, kot si želite biti. Ostali, kot praviš povprečni navadneži pač ostanejo tam kjer so in je volk cel in koza sita.

Očitno ob nastajanju te scene na Slovenskem ni bilo vse čisto jasno.

HHV

Si pa clan LD in to je podobno, ali celo enako v dolocenih pogledih! Nedvomno bi nam imel veliko podobnega, zanimivega za povedati o tvoji sceni! Sigurno so prisotna LD, ki imajo boljsi renome od drugih, nekatere upostevate bolj od ostalih ipd.

Sekiramo se sploh ne, poskusamo samo malo seznanit zmedene (tiste, ki jih to zanima).

In v druzbi smo tako ali tako taksni, kakrsni zelimo biti!

Pa tudi scena je definirana in jasna, nismo se nic zmislili, ampak se drzimo in spostujemo pravila, ki pa so v bistvu enaka povsod po svetu! ( primer-kot, da si jaz zelim priti v vase LD)

Podobo scene morda se najbolj pačijo nepoznavalci, provokatorji, z objavami v smislu, kot jih lahko izsledis v prejsnjih postih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr zdej me pa res firbec matra... prosim če en odgovori  :blush:

sej bo kmalu vse jasno.. če se te ne bodo stvari dotaknile ne skrbi... mogoče ne bo več tako smešnih druščin po motozborih.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Ne štekam nič več nič. Pa sem mislila, da mi je jasno zakaj gre.  :oops:

Ali lahko kdo naredi povzetek, skrajšano verzijo ali nekaj podobnega predvsem zadnjih 25+ objav.  :devil:

Hvala.

V zacetku si recimo kupis sportne copate, dres in pristopis ŠŠD (solsko sportno drustvo) (MK) kjer odbijas zogo preko mreze in se stejes med odbojkarice :)

Ce te ta rekreacija resneje pritegne se vclanis v nek resnejsi klub, kjer se lahko angaziras, pokazes svoje kvalitete za mrezo... in priguras do reprezentance, ce ze hoces!

Nato, z leti, pridobljenimi izkusnjami in poznavanjem scene, lahko pristopis, ali celo zberes kopico posameznikov, formiras team, se z njim ukvarjas, skratka si del, recimo temu skupine ljudi, si prisotna na tej sceni in postane to na nek nacin celo stil tvojega zivljenja! (MC)

Ukvarjas se teamom, z njimi ustvarjas projekte, ki si jih zadas, morda se ukvarjas tudi ostalimi klubi ali posamezniki, ki sele prihajajo, jih usmerjas, jim pomagas, kot to narekuje scena, ce si to seveda ne samo zelijo ampak si morajo to tudi zasluziti..! Kajhitro lahko izlocis slabega od dobrega, aktivnega od neaktivnega ipd! Torej ne mores kar tako enostavno v shoping po motor in suskavec in kot solarcek soliti pamet o sceni nekomu, ki vsaj pribljizno ve kaj zeli poceti! Nihce ti niti ne brani, da se kaksni afirmirani skupini celo pridruzis, ce mislis, da lahko kje pustis celo svoj pecat!

Bo v redu? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo kmalu vse jasno.. če se te ne bodo stvari dotaknile ne skrbi... mogoče ne bo več tako smešnih druščin po motozborih.... :D

ne ravno malo stvari o tem vem tudi jaz, ampak ti pa prav impresivno pretiravas... A boy who cried wolf?

Za MKje se ne bo nic spremenilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mi rečt, da bo prepovedana svoboda izražanja ? Ali je le RKC koga izobčila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tut ne štekam čist vsega.ali bi mi kot navadnemu motoristu malo bolj podrobno razložili to MC sceno ali pa vsaj napisali pravila katera obstajajo v MC klubu in to po točkah prosim. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lasagna: ne verjemi - pretiravajo.

jama1100: ce moras vprasati, potem ne rabis vedeti.

se mi je kar zdelo da ste božji odposlanci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zacetku si recimo kupis sportne copate, dres in pristopis  ŠŠD ...

Bo v redu? ;)

Bo. Hvala za trud. Ampak to vem. V osnovi je bila moja prošnja po skrajšani verziji namenjena zadnjim objavam v tej temi, ki so bile ''kr neki'' (razen redkih izjem), napisana v hecu. Vsi so nekaj slišali, pa nekaj vejo, pa na veliko razpredajo... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej pa eni res pretiravate ( kodeblue .) ,...)

Najbolj se mi zdi trapast k pametujejo taki ki imajo motor dve al pa tri leta šele, in že mislijo da so neki hudi poznavalci bikers scene pri nas in v Evropi :BUA:

Pa ne me narobe razumet, sem tud jaz med takimi,ki imajo motor šele tri leta,sam ne pametujem glede teh MK al pa MC, ker ne poznam vseh plati zgodb, ki sem jih slišal glede tega pr nas. Res da se govori marsikaj, sam dokler tega za sigurno ne vem tud ne bom pisal o tem na forumu, ker se nočem nobenmu zamert .) A ni boljš, da smo vsi skup prijatelji, motoristi,.... pa ni važen a si MK, MC al pa kr en :)

Je pa res,da je v Sloveniji kar veliko posameznikov, ki mečejo slabo luč na vse motoriste in tudi veliko takih, ki na motozborih nimajo kej iskat.

Zato bi se jaz takoj strinjal, da organizatorji kvalitetnejših motozborov, po svoji presoji določenim obiskovalcem prepovejo vstop na prizorišče, ker kar sem letos videval na motozborih je tud dost žalostno za našo motosceno.

Recimo v Italiji takih ljudi (npr. letos sem na nekem zboru v moji bližini videl t.i. "čapce" ki so se kr po svoji volji sprehajali med motorji in se vsedali na njih <_< , da ne govorim, da se po mestu vozjo z ukradenimi motorji) na zboru ne vidiš.

No jaz upam,da se ne boste preveč skregal glede te teme, in da se bomo videl letos na motozborih in drugih dogodkih, al pa na cesti in bomo kakšno rekel :D

lp cagiva :fredy: :D :D

P.S. @kOdEbLuE: tebi pa svetujem,da mal premisel preden komurkoli kaj rečeš, ker je veliko takih ki sceno veliko bolje poznajo od tebe .) PEACE :)

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je kar zdelo da ste božji odposlanci :D

Bozji ravno ne, neke vrste poslanstvo pa celo zna biti. Preprican sem tudi, da, ce, naslovis svoje podobno vprasanje preko foruma na nek kolesarski, ali nogometni klub, ti tudi zagotovo nihce ne bo kar nastel po tockah, nacina svojega delovanja. Cemu le??? Nemalo MK, MC-jev ima svoje spletne starni in tam so navadno vse informacije, ki jih povprecnez potrebuje! Podrobnosti, se ticejo vec ali manj zgolj kluba in so zanimive le v okviru kluba samega. Ja sigurno tudi kaksen klub zeli vedeti kako funkcionira kaksen drug klub, vendar to ugotovi sam z scvojo prisotnostjo na sceni. Najprej in najlazje, se bos poblize seznanil recimo, ce kaksnemu pristopis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo.  Hvala za trud... V osnovi je bila moja...Vsi so nekaj slišali, pa nekaj vejo, pa na veliko razpredajo...  B)

Malenkost!

Ja, imajo zgolj svoje mislenje, ki pa je ocitno zmotno, pogostokrat in ocitno pa ne vedo prav dosti ali skoraj nic.

Bi pa radi vedeli, zato tudi poskusajo sodelovati na provokativnem nivoju, kakrsnega imamo priloznost zaslediti v zgornjih postih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: Ne štekam nič več nič. Pa sem mislila, da mi je jasno zakaj gre.  :oops:

Ali lahko kdo naredi povzetek, skrajšano verzijo ali nekaj podobnega predvsem zadnjih 25+ objav.  :devil:

Hvala.

Izposodi si vse možne verzije Mad Maxa ... :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ravno malo stvari o tem vem tudi jaz, ampak ti pa prav impresivno pretiravas... A boy who cried wolf?

Za MKje se ne bo nic spremenilo...

no in za koga in kaj se bo???? če že veš, si upaš povedat?? :naughty:

mogoče pa ne veš še nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izposodi si vse možne verzije Mad Maxa ...  :whistle:  ;)

Seveda, morala pristaviti loncek. In seveda morala napisat nekaj, kar nima z nicemer nobene veze... How Vale of you.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in za koga in kaj se bo????  če že veš, si upaš povedat?? :naughty:

mogoče pa ne veš še nič...

Ja, vem. Upati ali ne pa ni pravilen izraz. Tisti, ki rabijo vedeti bodo izvedeli, tisti ki pa ne rabijo vedeti se jih pa tako ali tako ne tice... Vsekakor ni v moji "jurisdikciji" da okoli razlagam, kaj naj bi se, se bo, se bo mogoce... zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje v enem postu pred časom sm napisu da se motorist ne postane ampak rodi... štartej iz tega

lalalala bla bla bla. Rodis se kot motorist? Prosim te no.

Vec o tem tule.

Tole pa je moje copy/paste mnenje iz tiste teme.

Ne bodimo prevec utopicni, prosim. Tudi jamarji, zbiralci tamponov, sahisti, skaterji itd, v glavnem vsi ki imajo nekako ohlapno skupino trdijo, da so oni neki posebnega zarad te lastnosti, ki si jo delijo. Iskat arhetip motorista se mi zdi precej brez veze. Smo skupina ljudi, ki se rada vozi z motorji in si v veliki vecino to nekako lahko privosci. Med sabo se z enimi razumemo z enimi manj, eni so taksni in eni drugacni. Ne zdi se mi fora da celega cloveka reduciramo na eno samo lastnost (da ima motor).

Tudi med ljudmi, ki nimajo motorjev je verjetno mnogo takih, ki bi ga imeli, ce bi si ga lahko kupili. In ce bi imeli denar verjetno ne bi pridobili vseh zgoraj opevanih lastnosti avtomaticno skupaj z motorjem. Vsaj jest nisem dobil nobenih injekcij za karakterno trdnost ali potrdil o tem da imam zdaj smisel za humor, ko sem ga kupil. Torej po lastni logiki obstajajo ljudje, ki (se) nimajo motorja pa imajo natancno iste lastnosti, kakor tiste, ki naj bi nas locile od ostale raje. To pomeni, da te lastnosti ne definirajo motoristov ampak fajn ljudi.

In eni motoristi so fajn in eni niso. Tko kakor v vsaki drugi skupini in v vsaki drugi druzbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!