Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

Spremljati dogajanja, skratka biti prisoten na moto sceni. In ce ze hocete, na hitro lahko izlocimo dobre klube od slabih, ze samo s tem, da "klub" (ne posameznike!) srecas na krepki vecini, recimo temu letnih zborov!

bla bla :BUA: če je za tebe dober klub tisti, ki se udeleži večine vaških veselic, ki se pri nas imenujejo zbori potem pa si res falil bistvo. dober klub je tisti v katerem so ČLANI med sabo dobra druščina, ne pa tisti, karerega člani se največ kažejo po naši tako imenovani moto sceni.

a če se jaz z brati nekje dobro zabavam in naredim dobro vikend turo pa zaradi tega spustim eno veselico (zbor), ki je 50 km oddaljena od mene, sem potem član slabega kluba?

blah še eden, ki misli da je klub in motorizem zato da se pelješ 50 km na srečanje, tam piješ, prespiš in se v nedeljo pelješ 50 km nazaj. kaj je torej bolj pomembno, naredit dobro turo al se peljat par km na zbor in zajebat lep vikend v katerem bi lahko naredil dosti km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kuko'j to.

"Al se reče kaša, ali kasha"? (Prešeren)!!!

No zdej mi pa povejte, kakšna je razlika?

A'l se reče "moto kurac, ali moto curac"?

Isti ti je kurac. Vse ostalo je pa tvoji glavi.

Najprej pamet v roko, potem si pa lahko karkoli. Če pa tega nimaš, si pa en navaden k..., pa naj bo to z mutorjam al pa brez.

Pol je pa reku eden: "Bom MC, de se me bojo bol bal". - Butel.

Še p'r jagrih bi te vrgel ven, če nimaš pospravljeno v glavi.

MC in MK!? To se gremo samo mi, ki bi radi nekaj bli. Tistim "zgoraj", k nimajo "K" za club je pa čist vseen.

Z drugimi besedami. Najameš si kredit, al ti pa fotr nekaj rukne zraven, oblečeš se v črne cunje, pa misliš, da si frajer. Ne, ne!! Najprej moraš biti motorist, po dolgih letih in kilometrih in urgenc, te pa drugi priznajo za karkoli hočeš. Če hočeš tudi BIKER. Kar pa je čisto isti kurac!

To je to! Pa bi lohk še velik povedal na to temo. Pa naj bo tole dost.

Podpis: "Čist navaden motorist"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kuko'j to.

"Al se reče kaša, ali kasha"? (Prešeren)!!!

No zdej mi pa povejte, kakšna je razlika?

A'l se reče "moto kurac, ali moto curac"?

Isti ti je kurac. Vse ostalo je pa tvoji glavi.

Najprej pamet v roko, potem si pa lahko karkoli. Če pa tega nimaš, si pa en navaden k..., pa naj bo to z mutorjam al pa brez.

Pol je pa reku eden: "Bom MC, de se me bojo bol bal". - Butel.

Še p'r jagrih bi te vrgel ven, če nimaš pospravljeno v glavi.

MC in MK!? To se gremo samo mi, ki bi radi nekaj bli. Tistim "zgoraj", k nimajo "K" za club je pa čist vseen.

Z drugimi besedami. Najameš si kredit, al ti pa fotr nekaj rukne zraven, oblečeš se v črne cunje, pa misliš, da si frajer. Ne, ne!! Najprej moraš biti motorist, po dolgih letih in kilometrih in urgenc, te pa drugi priznajo za karkoli hočeš. Če hočeš tudi BIKER. Kar pa je čisto isti kurac!

To je to! Pa bi lohk še velik povedal na to temo. Pa naj bo tole dost.

Podpis: "Čist navaden motorist"

Ja, dobr si napisal - cist navaden motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bi vsaj ble vse stvari na svetu tolk enostavne kt tvoja pamet o einherjar

Vse stvari so popolnoma enostavne, samo komplikatorji povsod iscete neke "bliznjice" in "olajsave".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, če je bistvo motorizma in klubizma zgolj lazenje po motozborih  :?  :?  :?

:zzz:

Ocitno ne!, Bistvo je ocitno v tem, da se obcasno vsede na masino, se zape do kolega z ulice, skupaj skocita na pijacko v bliznji kafic, pokazat se vsem lokalnim dekletom, istocasno pa se na novo odpre kaksna tema motoroznanstva !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dobr si napisal - cist navaden motorist

... Lepo si zakljucil! :yea2:

Potemtakem pojdimo po rolke na razprodajo, bodimo dobra druscina, tu pa tam podimo na parkirisce ali plocnik in postanimo najboljsi skejterji v dezeli! Enako ponovimo z smucmi in ostalimi rekviziti... po izjavah nekaterih (zgoraj), izgleda res preprosto :hmm:

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A'l se reče "moto kurac, ali moto curac"?

Isti ti je kurac. Vse ostalo je pa tvoji glavi.

Najprej pamet v roko, potem si pa lahko karkoli. Če pa tega nimaš, si pa en navaden k..., pa naj bo to z mutorjam al pa brez.

Pol je pa reku eden: "Bom MC, de se me bojo bol bal". - Butel.

Pises velike neumnosti, z slednjem se identificiras kot totalni, nevednez, nepoznavalec scene! Cudi me , da se nekako poskusas steti zraven! V MC sceni, ce ze samo izkazes spostovanje, (vsaj na ravni takega kot si ga v sceni sam delezen), se ti ni treba nikogar bati! To velja povsod po svetu in v tem je del bistva! Bajkerski izgled, razni dodatki, tattoji, itd, poskrbijo zgolj za radikalnejsi videz, so del tradicije, scene, ki obstaja verjetno dlje kot ti sam! Kdor zeli biti del scene se tega dobro zaveda in spostuje

Klub doseze spostovanje, ce opravlja neko delo dobro in aktivno, ne pa da je le sestavljen iz posameznikov, ki so le dobra druzba, so popolnoma neznani in so sami sebi dovolj!

Ja, velika razlika je med navadnimi motoristi in bajkerji v pravem pomenu besede!

Ps: Bi nehali lezti pod svoj nivo in nam dovolite existirati v neki kulturi prosim?... pa oprosti , da dihamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ps: Bi nehali lezti pod svoj nivo in nam dovolite existirati v neki kulturi prosim?... pa oprosti , da dihamo!

Seveda, ni blema!

Je pa vseeno zelo zanimivo, kako nekateri "klubski bajkerji", kot nekaj drugačnega, svobodnega, samosvojega tako zelo zahtevajo in zagovarjajo neko uniformnost in izključujejo drugačne.

Mc, MK, PGD, LD ipd. so vse prostovoljne zdruščine in so take kot hočejo biti.

Dopuščam pa, da obstajajo določene zveze, kjer se pred včlanitvijo zahteva izpolnitev nekakšnih kriterijev (magari točno določena dolžina in barva dlake 2, 75 cm SV od spolovila), ki se jih včlanjujoči mora držati.

S tem pa še ni rečeno, da lahko kdorkoli iz te druščine kritizira ostale, ker niso njemu podobni in imajo dotične dlake skravžlane v smeri JZ in 0,345cm predolge in iz napačne strani speljane skozi knofelco zapeto skozi qrac ali pičič.

Rešitev?

Ustanovite zvezo pravovernih orto MC-jev, ali kakorkoli bi že to poimenovali, kjer boste vsi enaki in se boste lahko posvetili svojim dejavnostim brez ostalih motečih elementov.

Malo za hec, malo za res in LP by SR HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pises velike neumnosti, z slednjem se identificiras kot totalni, nevednez, nepoznavalec scene! Cudi me , da se nekako poskusas steti zraven! V MC sceni,  ce ze samo izkazes spostovanje, (vsaj na ravni takega kot si ga v sceni sam delezen), se ti ni treba nikogar bati! To velja povsod po svetu in v tem je del bistva! Bajkerski izgled, razni dodatki, tattoji, itd, poskrbijo zgolj za radikalnejsi videz, so del tradicije, scene, ki obstaja verjetno dlje kot ti sam! Kdor zeli biti del scene se tega dobro zaveda in spostuje

Klub doseze spostovanje, ce opravlja neko delo dobro in aktivno, ne pa da je le sestavljen iz posameznikov, ki so le dobra druzba, so popolnoma neznani in so sami sebi dovolj!

Ja, velika razlika je med navadnimi motoristi in bajkerji v pravem pomenu besede!

Ps: Bi nehali lezti pod svoj nivo in nam dovolite existirati v neki kulturi prosim?... pa oprosti , da dihamo!

ti bom jst poskusu čist na kratk pojasnt o čem se gre tuki.... ni moto scena samo tisto kar si ti predstavljaš ko na to pomislš in ni samo tisti bajker k se teb zdi... nosi ledrce, tetoviri se po celem telesu, existiri v svoji kulturi ampak to te ne bo bajkerja naredl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da za večino ne bo več nobena prednost če bo član mk, kvečjemu ovira.... v prihajajoči sezoni...

nekaj se že dogaja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom jst poskusu čist na kratk pojasnt o čem se gre tuki.... ni moto scena samo tisto kar si ti predstavljaš ko na to pomislš in ni samo tisti bajker k se teb zdi... nosi ledrce, tetoviri se po celem telesu, existiri v svoji kulturi ampak to te ne bo bajkerja naredl

me prav zanima, kaj te naredi bikerja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da za večino ne bo več nobena prednost če bo član mk, kvečjemu ovira.... v prihajajoči  sezoni...

nekaj se že dogaja :naughty:

A ti to samo "provociras" ali se delas bolj pomembnega, kot si.... Ce ni nobeno od tega, potem pa povej kaj se dogaja...

ne pa samo nekaj, nekje... boste videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo HHV! Preprican sem , da bi tebe, ali katerega drugega, kot lovca, v vsej svoji uniformi, s taksnimi in drugacnimi repki za klobukom, prav prisrcno sprejeli tudi v kateri drugi lovski druzini ali ce ze hoces celo tudi v tujini, v primeru, da se zelis povabiti na uplen kaksnega Musa. Skratka obstaja kodeks, ki ga nedvomno poznas, se z njim identificiras in le slednji ti zagotavlja, da se bodo s teboj sploh ukvarjali ti nudili dobrodoslico ter ti pomagali pri temu, po kaj si sploh prisel. Ce, ko zasluzis, dosezes nek nivo si del scene in to je verjetno tudi namen! Kaj konkretno bo pa vsakdo s tem pocel je pa seveda odlocitev posameznika.

Mislim, da je komentiranje nekega ortohudega lovskega drustva v uniformi maskirne barve brezpredmetno!

Lep pozdrav gručici pravih bikerjev, vsekakor pa tudi prevladujoci, navadnejsi vecini povprecnih motoristov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima, kaj te naredi bikerja...

sori če mislš da te cunje k jih kupiš povsod pa par slikic na telesu ki jih pač kdorkoli lahko plača nardi bikerja si popolni (oprosti izrazu) tepec... (da ne bo pomote, jst nosim leder, sem tetoviran ipd... tko da definitivno nimam nić proti temu ane), sam to je isto kt če bi reku da vsak je vsak k nosi armanijeve obleke - direktor... jok brate druge stvari so k človeka definirajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to samo "provociras" ali se delas bolj pomembnega, kot si.... Ce ni nobeno od tega, potem pa povej kaj se dogaja...

ne pa samo nekaj, nekje... boste videli...

to pa mene tud zanima.... pomojem blefira ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo HHV!  Preprican sem , da bi tebe, ali katerega drugega, kot lovca, v vsej svoji uniformi, s taksnimi in drugacnimi repki za klobukom, prav prisrcno sprejeli tudi  v kateri drugi lovski druzini ali ce ze hoces celo tudi v tujini,  v primeru, da se zelis povabiti na uplen kaksnega  Musa. Skratka obstaja kodeks, ki ga nedvomno poznas, se z njim identificiras in le slednji ti zagotavlja, da se bodo s teboj sploh ukvarjali ti nudili dobrodoslico ter ti pomagali pri temu, po kaj si sploh prisel. Ce, ko zasluzis, dosezes nek nivo si del scene in to je verjetno tudi namen! Kaj konkretno bo pa vsakdo s tem pocel je pa seveda odlocitev posameznika.

Mislim, da je komentiranje nekega ortohudega lovskega drustva v uniformi maskirne barve brezpredmetno!

Lep pozdrav gručici pravih bikerjev, vsekakor pa tudi prevladujoci, navadnejsi vecini  povprecnih motoristov!

tvoj prvi približno smiseln post na to temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej cOLI, jaz nisem član nobenega moto kluba, najsi bo z K ali C.

Se le čudim in smejim, koliko imate opraviti in se sekirati okoli tega kdo je pravi bajker in kateri klubi so vredni ali nevredni to biti.

In ker očitno nekateri s stanjem niste zadovoljni, sem samo predlagal, da najprej določite pravila, potem pa se šele združujete ob upoštevanju le teh. Tako boste v tej združbi samo taki, kot si želite biti. Ostali, kot praviš povprečni navadneži pač ostanejo tam kjer so in je volk cel in koza sita.

Očitno ob nastajanju te scene na Slovenskem ni bilo vse čisto jasno.

To je bilo edino, kar sem ti hotel povedati, nasvet, mimoleteča misel, nič drugega.

Pa veliko km in tople gume ti želim!

HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej cOLI, jaz nisem član nobenega moto kluba, najsi bo z K ali C.

Se le čudim in smejim, koliko imate opraviti in se sekirati okoli tega kdo je pravi bajker in kateri klubi so vredni ali nevredni to biti.

In ker očitno nekateri s stanjem niste zadovoljni, sem samo predlagal, da najprej določite pravila, potem pa se šele združujete ob upoštevanju le teh. Tako boste v tej združbi samo taki, kot si želite biti. Ostali, kot praviš povprečni navadneži pač ostanejo tam kjer so in je volk cel in koza sita.

Očitno ob nastajanju te scene na Slovenskem ni bilo vse čisto jasno.

To je bilo edino, kar sem ti hotel povedati, nasvet, mimoleteča misel, nič drugega.

Pa veliko km in tople gume ti želim!

HHV

TROŠI GUME, ČUVAJ DUŠO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(da ne bo pomote, jst nosim leder, sem tetoviran ipd... tko da definitivno nimam nić proti temu ane), sam to je isto kt če bi reku da vsak je vsak k nosi armanijeve obleke - direktor... jok brate druge stvari so k človeka definirajo

...in te stvari so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej cOLI, jaz nisem član nobenega moto kluba, najsi bo z K ali C.

Se le čudim in smejim, koliko imate opraviti in se sekirati okoli tega kdo je pravi bajker in kateri klubi so vredni ali nevredni to biti.

In ker očitno nekateri s stanjem niste zadovoljni, sem samo predlagal, da najprej določite pravila, potem pa se šele združujete ob upoštevanju le teh. Tako boste v tej združbi samo taki, kot si želite biti. Ostali, kot praviš povprečni navadneži pač ostanejo tam kjer so in je volk cel in koza sita.

Očitno ob nastajanju te scene na Slovenskem ni bilo vse čisto jasno.

To je bilo edino, kar sem ti hotel povedati, nasvet, mimoleteča misel, nič drugega.

Pa veliko km in tople gume ti želim!

HHV

moji predlogi pravil:

1. treba je met motor

2. treba je obiskat (z njim) vsako vaško veselico ko se imenuje motokarkoli

3. morš met polno omaro ledrastih spodnjic

4. morš met tetovaže po najmanj 3 različnih udih

5. najmanj dvakrat na teden morš bit pijan kot krava

do konca si pa BIKerji izdelajte sami...

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom trudil tudi v bodoce! Potrudil se bom pa tudi pricakat tvojega!

maš pamet tko skregano z logiko da dvomim da boš dočaku moj post k se ti bo zdel smiseln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!