Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

glede spostovanja, respecta ali podobnega bullshit-a, katerega bi nekateri bili radi delezni.....

respecta se ne more zahtevati, pricakovati ali insistirati, da te nekdo spostuje. edini nacin, da te nekdo respektira je, da si ga zasluzis. zal je tega v slovenski moto sceni predvsem v klubih veliko premalo. ker vsi zahtevajo vse in to takoj.

nekaj narediti, da te nekdo spostuje je pripravljena samo manjsina.

da ne omenjam kopiranja ameriskih navad v evropi! vec tisocletno kulturo se zamenjuje za 30-letni "imidz".

zal se enako dogaja sedaj v sloveniji kar je zahod ze zdavnaj dal skozi. ceprav so nekateri opozarjali na ze storjene napake doloceni osebki vseeno rinejo v tezave.

ko se bo zacelo v sloveniji razpravljati o prepovedi colors s strani legislative (ergo no colors at all!) bodo pa doloceni MC-ji, kateri so drek najprej zakuhali, na ves glas demonstrirali o svobodi taksni in svobodi drugacni.

what goes around, comes around. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Je pa res,da je v Sloveniji kar veliko posameznikov, ki mečejo slabo luč na vse motoriste in tudi veliko takih, ki na motozborih nimajo kej iskat....

Aha, to so tisti, ki se provokativno in iz same ihte mecejo pod kamijone? (glej temo o voznji 125ke z B izpitom.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede spostovanja, respecta ali podobnega bullshit-a, katerega bi nekateri bili radi delezni.....

.

.

.

.

.

what goes around, comes around. :devil:

word brother, let's ride & let the chickens run the streets! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Fantje. Lepo vas prosim, ne se kregat!

Motorizem je tako lepa stvar. Ne ga oskrunjati z uvoženo ideologijo.

Sezona je pred Vami. Ne zapravite si jo!!!!!!!

-Privrženec neuvrščenega motorizma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zdej pa eni res pretiravate ( kodeblue .) ,...)

Najbolj se mi zdi trapast k pametujejo taki ki imajo motor dve al pa tri leta šele, in že mislijo da so neki hudi poznavalci bikers scene pri nas in v Evropi :BUA:

BLA BLA BLA....

nism nikol reku da sm hud poznavalec moto scene(nism bajker, čeprav po neki neumni definiciji tja spadam zgolj zarad ledra in tatooja ipd, ampak čist navaden motorist, vozim se zaradi užitka k mi ga motor nudi na vsakem kilometru in ne zato da bi visu po motozborih in bi mi nekdo pol reku da sm pa na 'sceni')... samo motila me je definicija te moto scene (predvsem nekaterih ljudi)

a se men zdi a se v tej temi prevečkrat pojavlja beseda 'scena'? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne vem, kter cepec ti je prodal stereotip o ledru in tetovažah

preber si še enkrat moje poste.... da bajkerja naredijo leder in tetovaže je reku coli... sam zase nikol in nikjer nism reku da sm bajker...nevem kter cepec ti je na tak način interpretiru moje besede?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kar javno vprašal, ti ne bom kot moderator težil po PMju:

si res tako pameten, ali samo na najbolj možen neumen način provociraš in skušaš biti pokroviteljski?

kar ti je od tega najbolj všeč itak obračaš moje besede na vsakem koraku :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

… že kar nekaj časa vozim motocikel, ki je postal sestavni del mojega načina življenja, čeprav sem bil zaradi tega deležen »čudnih pogledov in vprašanj« … pa nič zato. Takšen pač sem. Spremeniti me ne morete!

Nikoli nisem imel težav ne pri nas in ne v tujini.

Me pa res zanima …. Na kakšen način in pa predvsem kdo in na kakšni podlagi si nekdo jemlje pravico, da bo nekaj uredil. Kdo bo koga prisilil, da ima takšne ali drugačne barve ??? Res me zanima, kateri »mladec« si upa iz mojega hrbta potegnit »lajbič«? In predvsem zakaj!

… Ice … vsaka čast …. respekt ….. edini, ki je napisal nekaj, kar drži…

Spoštovanja si ni mogoče pridobiti z »zakonom džungle« in z ne vem kakimi »prevali« in »saltami« …..

… pozdrav od voznika motocikla iz vasi …..

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me zanima, kateri »mladec« si upa iz mojega hrbta potegnit »lajbič«?

potrkaj na prava vrata in razsvetljenstvo te bo doletelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če vam pride kak trgat cunje, se pač uprite, šus na gobec ipd. če jih je več toliko bolje, vsaj ne boste tolkli v prazno. rešena zadeva.

sploh si ne predstavljam, da bi lahko kaki od zunaj pršli med naše ljudi in bi jih fasali al kaorkoli drugače bli ogrožani s strani nekih prenapihnjencev iz tujine??? aja, sem pozabil na naše izdajalce! :lol1:

me prav zanima, če bi nekdo mi hotel odtrgat našitek z jakne, ki sem si ga sam kupil na zboru ali dobil tako za šenk z moto zbora kjer sem bil, pa mu ni bil ušeč, ker poskušajo ta mk al mc eliminirat ali spravit "u red" .... sekirca sekirca veselo zapoj... :lol1:

bratje po krvi, ne dajte se!

ps. sicer me boli k za vse te farbe in našitke. važno da se nekam peljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sekirca sekirca veselo zapoj...

Vidu ko je perje letu po zraku,od 20.članov so se prvi trije uprl,jih pokasiral ostalih 17.si je pa rekl sam pr seb:tega pa ne rabm sm raj freebiker.pa se je sleku cel klub.

Sicer pa fantje korajža velja,v boj za svoje ideale :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa res zanima …. Na kakšen način in pa predvsem kdo in na kakšni podlagi si nekdo jemlje pravico, da bo nekaj uredil. Kdo bo koga prisilil, da ima takšne ali drugačne barve ???  Res me zanima, kateri »mladec« si upa iz mojega hrbta potegnit »lajbič«? In predvsem zakaj!

… pozdrav od voznika motocikla iz vasi …..

ja to "zakaj" je težko razumet, sigurno bodo nekateri imeli nekaj od tega, ko ti bo zadeva kristalno jasna in boš pred odločitvijo boš izbral tisto ta lažjo pot..

pa spet ne si mislit da bo tisti ki bo take gluposti zahteval od tebe res to želel... pač politika je taka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se počasi kristalizira vse ozadje...samo nasilje in vsiljevanje. ma meni ne bo težil nobeden, jih bom pač kasiral, tudi petkrat če je treba, ma vsaj še kdo od teh ciganov jih bo dobil z enako mero nazaj.

to, da so se trije uprli in sedemnajst stisnilo rep med noge ni nič novega, samo potrjuje to, da lahko ta banda teži, ker tako reakcijo pričakuje. če bi se jim postavlo po robu vse kar je tam okoli, kamorkoli bi prišli, bi hmalu bli tudi oni samo olupljeni piščanci in bi začeli malo bol spoštovat soljudi.

sej vem da je mimo, ma jih lahko dobiš, tud če nisi ne pošit ne motorist. TAKEMU NAČINU VSILJEVANJA SE JE TREBA UPRET IN KONEC! če je v vas vsaj še malo te besede...svoboda, ki jo tako glasno zagovarjate kot motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu ko je perje letu po zraku,od 20.članov so se prvi trije uprl,jih pokasiral ostalih 17.si je pa rekl sam pr seb:tega pa ne rabm sm raj freebiker.pa se je sleku cel klub.

Sicer pa fantje korajža velja,v boj za svoje ideale :lol1:

kje si to vidu... kdo jim je zatežu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa fantje korajža velja,v boj za svoje ideale :lol1:

ja ja ideali :lol: :slap: . eni še ne vedo, da so ideali preživeta stvar - samo bussines šteje, a ne? nekateri bodo pač to pozneje (prepozno) spoznali. :SS :SS :SS

škoda kam gre vse to dogajanje :BUA: :SS :angry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pravzaprav dandanes kazen za vožnjo brez čelade?

Ne bi vedel, se s takimi malenkostmi ne obremenjujem :)

... da so ideali preživeta stvar - samo bussines šteje, a ne?

Sluzba ni druzba in druzba ni sluzba. Se da tudi biznis locit od idealov.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ideale, ginu budale .. je zapisal in prepeval Bora "Čorba" ! :whistle: ja na požvižg se da tudi ! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh si ne predstavljam, da bi lahko kaki od zunaj pršli med naše ljudi in bi jih fasali al kaorkoli drugače bli ogrožani s strani nekih prenapihnjencev iz tujine??? aja, sem pozabil na naše izdajalce!  :lol1:

me prav zanima, če bi nekdo mi hotel odtrgat našitek z jakne

Ha!

Teb se še sanja ne kako hitro lahko do tega vsega pride pr nas.

Komu se boš uprl, ti revež, al pa neki tvojih frendov, proti "združeni evropi" nimaš šans.

Sicer pa zarad mene lahko probaš, sam ti povem, da bolje zate da ne .)

Jebi ga, znotraj MC-jev so pač določeni "zakoni" in "sodniki" ki to nadzirajo, in proti njim ne moreš ti popolnoma nič.

Poznam kar nekaj ljudi, ki so mi povedal dovolj stvari, ki jih moram vedeti glede tega .)

No vsekakor je to tema o kateri bi se dalo razpravljati še dolgo........

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, takole je...

Najbolj se petelinijo zelenčki, ki so plačali članarino in mislijo, da so največji frajerji na svetu. V bistvu pa jim še motoristična lupina ni do konca počla. Za seboj imajo nekaj tisoč kilometrov in kakšen padec za nameček. Za vzor pa poslušajo iztirjence, ki imajo v glavi sama pleva.

"Združena Evropa", se piše z veliko začetnico in to je že dokaz, da je še osnovna šola v vprašaju, kaj šele, da bi vedel kaj je motorizem. Saj lahko, da si v redu dečko, cagiva. Kar se motorizma tiče, si pa za v otroški vrtec.

Pa še nekaj. Ne pozabi podaljšati članarine, da te ne vržejo iz Cluba. Potem greš pa lahko samo še k jagrom. Tam je pa že mrsikdo na psihotestu padel.

Kaj pa pol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da se govori marsikaj, sam dokler tega za sigurno ne vem tud ne bom pisal o tem na forumu, ker se nočem nobenmu zamert .)  A ni boljš, da smo vsi skup prijatelji, motoristi,.... pa ni važen a si MK, MC al pa kr en :)

No jaz upam,da se ne boste preveč skregal glede te teme, in da se bomo videl letos na motozborih in drugih dogodkih, al pa na cesti in bomo kakšno rekel :D

lp cagiva :fredy:  :D  :D

PEACE,BROTHER!

BTW:neb si mislu,da je lahko fičko tko nabrit :hmm: da ni kšn abarth? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-)

Kaj pa pol?

Saj so se taborniki, pa kaj je ze tisto od RKC.....aha, skavti :)

P.S.

A ni malce brezveze se obkladati z nekimi vzdevki....Ce komu pase prav, ce mu ne, tudi prav, pa imamo win-win situacijo .)

:slap: No ja, lahko se pa v nedogled preseravamo na forumu, to je pa tudi nekaj :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fičo : Sej se ne mislim kregat z nobenmu, sam to so pač dejstva, če pa ti misliš drugače pa tud prov, samo očitno ne veš kaj vse se dogaja po Evropi .)

BTW ne počutim se frajerja,nisem član nobenega kluba,nimam za seboj nobenega padca,nimam želje biti jager, in ja imam narejeno O.Š. pa še kej drugega, pa tisti ljudje niso nobeni iztirjenci, ampak prav tako motoristi, ki govorijo resnico ,nekateri iz lastnih izkušenj .)

No to je bil moj zadnji post v tej temi, tko da želim vam čim manj kreganja v prihodnosti .)

PEACE!! ;)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!