Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

pred 2 minutami, Slow pravi:

Zato naj bi dal jaz 69 evrov za MRA. :) Mogoce bo vsaj delni cudez vreden 69 evrov.

Meni je moja izboljšala vetrni tok - bilo je malo bolje. Preveč sem pričakoval. Res pa je, da si je nisem nikoli dal v najvišjo pozicijo, da bi gledal skozi šipo, takrat je bilo najboljše. Navajen sem, da gledam na cesto nad zgornjim robom šipe in takrat je bilo samo malo bolje, a vseeno bolje kot prej pri navadni (star model vstroma).

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med prej in sedaj je v tem,  da prej nisem več slišal mašine pri 80km/h, zdaj jo slišim skoz.  Ropota sicer še vedno in tudi bo,  dokler ne boš imel okoli in okoli šipe,  potem je pa vseeno če v avtu sediš,  ane? Jaz osebno sem zadovoljen,  ker je hrup padel na znosno mejo,  tako da sedaj dam štoflce v ušesa samo še če se grem nekam dalj pelat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oduški po domače....en od rezervoarja,drug od airboxa  npr.   ne vem točno kako ima strom to narejeno ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Kmet2 said:

Oduški po domače....en od rezervoarja,drug od airboxa  npr.   ne vem točno kako ima strom to narejeno ....

Povej to v jeziku povprecne raje, ki naceloma ni mehanicno izobrazena. :D

Ker sem ga pripeljal s servisa, kjer sem pustil 500 evrov in se ne spomnim, da bi bili prej tile dve gumici tako opazno vidni.

 

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je mozno da jih je kdo prej kar zatlacil nekam. Ce odpres pokrov tanka ob strani vidis eno luknjo. Na to je nataknjena ena od teh cevk. Ce tankas ko stor mora tist ta "storast" del bencina nekam odtect ;) 

500 evrov? To so pa velik stvari zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, komplet vse za veliki servis (vkljucno z verigo, zavorni oblogi itd).

Tankam kot stor, ker se mi zdi skoraj nemogoce, da se ne bi vsaj malo (ostanka) bencina polilo, ce ne dvigujem 2 metra cevi in cakam pol ure, da vse stece. :)

Se eno vprasanje. Zakaj je avspuh na mojem motorju tako grd? Motor je drugace precej lep in ohranjen, ampak avspuh, vsaj prva polovica, je pa tako grde barve, da celoten motor postara za najmanj 20 let. Jasno mi je, da vrocina in vremenske razmere vplivajo na material, ampak kakor opazam ima veliko motorjev primerljive starosti precej lepso barvo izpuha.

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..men ze vcasih rata da nic ne polijem ;) Pomaga ce das moped na tacko in ne sedis na motorju. Res pa da pol en deci manj natankas. 

Zdej pa gasa k je zrihtan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je, jaz sedim na njem ko tankam, da bi vec spravil notri. :)

Pa tako ozko odprtino ima. Se spomnim 25 let nazaj, ko se je pri APN-ju komot videlo koliko bencina je notri, pri Stromu pa komaj rocko spravim notri. :D

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..sem bil ze prica ko je motor sel po tleh zarad takega tankanja. Vcasih kej drsi po tleh. Kaka nafta se najde. In ko das rocko nazaj in se se malo stegnes...

Jest rajs deci manj natankam. 

Sej ni vazno. Tiste dve cevki morata bit tam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak potem nimam izgovora, da posljem svojo drago placati bencin. :grupni:

Ampak se strinjam s tabo in bom od sedaj naprej tudi sam uporabil tacko med dolivanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa..v tem je fora :)

To se mors pa tolk obirat med tankanjem..rokavice dol, celado dol, mal odpet, pocasi tankat..da popizdi in placa sam da hitr gresta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Slow pravi:

Ampak potem nimam izgovora, da posljem svojo drago placati bencin. :grupni:

Ampak se strinjam s tabo in bom od sedaj naprej tudi sam uporabil tacko med dolivanjem.

Ko ga tankaš ga daj na centralno stojalo ,gre največ notri pa še sediš lahko gor :D 

Glede kolektorja imaš rešitev da ne bo tako grde barve(zasušena svinjarija ki ti jo meče prvo kolo itd) spoliraj pa bo spet sijaj !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Ko ga tankaš ga daj na centralno stojalo ,gre največ notri pa še sediš lahko gor :D 

Ce ga nimam.

Glede kolektorja imaš rešitev da ne bo tako grde barve(zasušena svinjarija ki ti jo meče prvo kolo itd) spoliraj pa bo spet sijaj !

Ne da se mi. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Slow pravi:

 

Daš men 200€ pa t ga natankam in spoliram kolektorje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 24. 1. 2016 at 4:52 PM, Kolen said:

Moja nova pridobitev na stromu :) , sedaj pa samo še vreme, da sprobam kako se obnese .

IMG_6683.jpg

IMG_6687.jpg

 

Moj je lepsi. :D

sedez.jpg

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Med zimskim spancem sem opravil nekaj popravkov in imam nekaj stvari za prodajo:

- prednje vzmeti

- zadnji amortizer z vzmetjo

- ogledala.

Vse ima prevoženo 64k km.

Sem iz MB.

Lepe, prijetne in predvsem varne ter po pameti prevožene km pa želim vsem članom Motosveta :)

CAM01476.jpg

CAM01473.jpg

CAM01475.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še en nov zadovoljen lastnik V- Stroma. Sem nabavil kovčke G-V56NNT in G-V35NT, sedaj si pa ogledujem spodnjo zaščito RP3101 (na sliki) od Givi-ja. Če bi bila črna bi jo takoj vzel tako pa še mal kolebam. Tista original plastična od Suzukija je prava samo je nikjer ne najdem izpod 250€ pa še to ne v Slovenij. Prosil bi še kak pameten nasvet za tanktorbo. Givijeva xs307 mi je zapela za oko. Se vnaprej zahvaljujem za vsako priporočilo. Srečno

1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem predlani nabavil zaščito od Heeda. http://www.heed.com.pl/index.php/en/engine-guard-suzuki-dl-650-inne

Vzel sem tisto iz jekla za 140 eur, ampak sem jo že na prvi turi po Albaniji pošteno zvil in obdelal. Lani pred centralno Azijo sem jo prevrtal in nanjo namestil par mm debelo ploščo iz rostfraja in je super opravila svojo funkcijo. No, razen tega, da sem na poti nazaj skoraj izgubil kompletno zaščito, ker sem od vibracij vse vijake izgubil :) 

Je pa res, da verjetno nisem najbolj povprečen uporabnik vstroma.

Popravljeno . Popravil Kiri
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 4. 2016 at 22:57, blindek pravi:

Poglej na cosmo accessories iz grčije, majo lepo zaščito poceni

 

@blindek , a ti si tukaj naročil? Kolk je bila poštnina, če ni skrivnost, ter kako dolgo si čakal od odaje naročila?

Zanima me še, ker se ne vidi, kje pa je odzadaj vpet?
Spredaj se vidi, da sta dve objemki na cevi od stranske zaščite, kaj pa zadaj?
Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji del zaščite je vpet v namenski nosilec, ki ga dobiš zraven. Eno vpetje je pri stranskem stojalu vpeto. Vse vijake dobiš zraven.
Par strani nazaj je tudi poslikana kako zgleda na motorju ko je montirana - poišči.

Poštnina me je stala €33 - paket do 7kg preko UPSa ( UPS 7kg Europe Zone 2Delivery via UPS 6 to 8 days)

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kaj moram vprašati.

Prebiram temo in vidim, da nekateri slavite 650 spet drugi 1000

Kaj menite je 650 dovolj ali raje razmišljam o 1000.

Vozim se sam, avtoceste skoraj nič, od kufrov edin topcase ....

Pa še to a sta po dimenzijah enaka, al je 1000 večji.

Sam se 185cm 93kg...

Hvala za odgvore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!