Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Tale zaščita črne barve spodaj pod agregatom

_VStrom_Adventure_z.jpg

Morda kdo ve kakšna bi bila kataloška oznaka oz. ime za to zadevo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ciciban pravi:

Sump guard oziroma bash plate po naše zaščita motorja/karterja.

Ta zaščita je bolj za kolektorje kot bug spoiler, po domače šus plata, zaščita karterja po slikah ni vidna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za stroma 2012+ imam nemska navodila v PDF formatu, ob interesu mi pisite na privat z email naslovom in vam posljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ciciban pravi:

Sump guard oziroma bash plate po naše zaščita motorja/karterja.

 

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ta zaščita je bolj za kolektorje kot bug spoiler, po domače šus plata, zaščita karterja po slikah ni vidna.

Sem malo gledal, če bi to na Gladiusa pasalo, pa zgleda da ima V-strom malo drugače zastavljen okvir, na katerega je treba prvo nosilce prišraufat, ker tista plata je potem tudi na ta nosilec pritrjena. Moj model očitno ni bil nek prodajni hit, zato tudi ni tozadevnih aftermarket artiklov na eBayu... 

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, gorazd said:

Kupil sem rabljen moped, nimam navodil.

Hvala vsem za odgovore.

Ce bos vztrajno tezil, ti jih bo zagotovo kdo poslal (v pdf ali fizicno kopijo). Jaz imam knjigo/navodila za prejsnji model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko za info, nalepke sem nakoncu naročil pri Motor Jet :)

 

Sedaj pa čisto resno vprašanje na katero upam da res dobim odgovor

 

Kje za boga dobiti izpuh za štroma 2012+? Najdem samo MIVV in Remus, našel sem IXIL in TOKKAMI da sta jih izdelovala, vendar sedaj ne najdem več nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, gorazd pravi:

Kupil sem rabljen moped, nimam navodil.

Hvala vsem za odgovore.

Imam za oba modela pošlji na zs mail in ti pošljem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolen, si bil ti včeraj na planinskih ridah parkiran na počivališču, mimo sem šel okoli 15.00 z modrim V-Stromom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, blindek pravi:

 

 

Sedaj pa čisto resno vprašanje na katero upam da res dobim odgovor

 

Pričakuješ odgovor?
Jaz sem osebno na tebe naslovil eno vprašanje morda dve strani nazaj, pa še do danes nisi uspel odgovorit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, DL650 said:

Pričakuješ odgovor?
Jaz sem osebno na tebe naslovil eno vprašanje morda dve strani nazaj, pa še do danes nisi uspel odgovorit!

Nisem zato, ker so ti drugi že prej odgovorili. Tista slika drugače ni moj motor ampak iz njihove strani. Dele sem nekaj naročal in je do zaj vse tako kot piše.

Torej o sami zaščiti za motor ne vem nič, poštnino pa ti takoj izračuna ko izbereš izdelke in jih dodaš v voziček. Težje je, več stane :)

Se opravičujem da nisem odgovoril, ni tako kot da nebi želel odgovoriti! :)

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@blindek : sem mislil, da je tisto tvoj motor in si slikal, kako zgleda po montaži. Ni problem, torej, šum v komunikaciji.
Zanimalo me je, kako je ta zaščita, ki si jo ti prilepil sliko na štromu vpeta zadaj, ker se ne vidi na sliki in motor na posnetku nima centralnega stojala. Hvala za obrazložitev.
:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam :) Najboljše da se obrneš na prodajalca, ponavadi hitro odpiše in tudi dodatne slike pošlje.

Sam mam montirano original plastično zaščito

Si pogledal njihovo spletno stran? Tam se kar lepo vidi kako in kaj. Meni se zelo dopade in če ne bi imel moje pregrešno drage original zaščite, bi kupil to ker je večja oz več zakrije

http://www.cosmo-accessories.com/online-store/electronics-computers/dl650-new/centerstand650-54-56-info.html

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jezerski pravi:

Kolen, si bil ti včeraj na planinskih ridah parkiran na počivališču, mimo sem šel okoli 15.00 z modrim V-Stromom?

Bel je lepši :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎.‎4‎.‎2016 at 17:54, Wakasaki pravi:

ni kaj moram vprašati.

Prebiram temo in vidim, da nekateri slavite 650 spet drugi 1000

Kaj menite je 650 dovolj ali raje razmišljam o 1000.

Vozim se sam, avtoceste skoraj nič, od kufrov edin topcase ....

Pa še to a sta po dimenzijah enaka, al je 1000 večji.

Sam se 185cm 93kg...

Hvala za odgvore

iskreno hvala vsem za oprijemljive odgovore in

mnenja.

Vse kar ste napisali mi je v veliko pomoč in zato sem vam hvaležen.

Kolikor sem razbral ima 1000 višji sedež, boljše vzmetenje,...

Pri 650 pa naj bi bil agilnejši na serpentinah.....ampak nekoliko nižji sedež....

Nekako se bolj nagibam na 1000, ampak ste me mal splašili s to košaro sklopke.

Tisti , ki ste imeli s tem opravka, za kakšen strošek gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V visini (sedezev) skoraj ni omembe vredne razlike. Jaz sem te samo zelel posvariti, da pa vendarle je razlika, kar je lahko pomemben faktor, ce bi bil s svojo visino na meji. 650 ccm letnik do 2010 naj bi bil 821 mm, tisti se starejsi model 650 pa 817 mm, 1000 ccm 856 mm. Ampak je potrebno upostevati se sirino, saj ima Strom kar sirok (udoben) sedez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, jezerski pravi:

Kolen, si bil ti včeraj na planinskih ridah parkiran na počivališču, mimo sem šel okoli 15.00 z modrim V-Stromom?

ne, drugi štromar je bil

Včeraj peljal Štroma 650 kakih 15km...malce vtisov:

plusi:

komot, res komot

mlinček brez vibracij, presenetljivo

za 650ccm malce mrtev, ko pa enkrat poznaš pospeške, igriv motorček, lepo se zavrti v obrate

dokaj opremljen z gadgeti

minusi

meni preveč pokončna drža in previsoko krmilo

pri zavorah bi si želel  mal močnejšega učinka

osebno mi za odtenek bolj sede versis, verjetno ker je manjši in okretnejši, oziroma ker sedim na njem v stilu ki mi bolj sede

 

Vsekakor, spodoben moped, dovolj prostoren tudi za dve osebi.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Bel je lepši :ras:

:nono:

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

meni preveč pokončna drža in previsoko krmilo

Vsekakor, spodoben moped, dovolj prostoren tudi za dve osebi.

 

Zanimivo glede krmila. Jaz imam celo za 2cm povišano in mi drža "sede" vrhunsko. Sedim komot, brez stiskanja v pasu ...

Dovolj prostoren za dva .... uff ... oooogromnooo prostora za dva. Oba sedita ko kralja. Amapk, najlepše in užitek je, ko je človek sam na motorju. Jaz pravim ... enosledno vozilo naj bo za eno osebo.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DL650 pravi:

:nono:

Zanimivo glede krmila. Jaz imam celo za 2cm povišano in mi drža "sede" vrhunsko. Sedim komot, brez stiskanja v pasu ...

Dovolj prostoren za dva .... uff ... oooogromnooo prostora za dva. Oba sedita ko kralja. Amapk, najlepše in užitek je, ko je človek sam na motorju. Jaz pravim ... enosledno vozilo naj bo za eno osebo.

niti po razno ne....hočm čutiti bedrca, pa joške ko zažlajfam, pa prpo, ko potegnem, pa razbijanje po čeladi ko ga serjem. :P

Lej, moj pogled je moj pogled, navajen sem in raje imam malce visenja naprej, vožnjo s prvo gumo in presedanjem. Nekateri imajo raje pokončen stil, vožnjo po zadnji...pravzaprav, kar sem napisal so samo moji minusi, za druge so lahko prednosti.

ps. čakam, da še štromar napiše vtise z GTja

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

n

Lej, moj pogled je moj pogled, navajen sem in raje imam malce visenja naprej, vožnjo s prvo gumo in presedanjem. Nekateri imajo raje pokončen stil, vožnjo po zadnji...pravzaprav, kar sem napisal so samo moji minusi, za druge so lahko prednosti.

 

Ok ok, samo mirno!
To si zdaj tako napisal, kot da ti jaz vsiljujem mojo držo in te želim prepričat. Daleč od tega ... vsak ima svoj stil in prav je tako.
Jaz ko sem imel recimo sport-touring motor sem prav tako užival malo nagnjen naprej,  oziroma mi je pasalo, da sem bil "naslonjen" na roke.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist sm mirn...ko na štromu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!