Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

22 minutes ago, nordkap said:

blindek na strani 141 (stran nazaj) imaš njegov motor na dveh slikah kako zgleda

Vem, vendar me je bolj zanimala ta asimetrija. 

Sicer s temi oglatimi kovcki res sploh ne zgleda slabo, ceprav si sirok kot avto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, blindek pravi:

Vem, vendar me je bolj zanimala ta asimetrija. 

Sicer s temi oglatimi kovcki res sploh ne zgleda slabo, ceprav si sirok kot avto :)

ti povem iz prve roke, da v živo izgleda še mučo boljše, je bil pri meni in ti lahko povem, da sploh ni slabo, meni je kombinacija rdeče s tem kljunom pa ti srebrni kufri zadetek v terno, samo še zadnji kovček naj namontira, da bo njegova boljša polovica lahko počivala in uživala v vožnji pa bo zadeva popolna.

Sicer pa ne vem kaj ugibaš, narediš en izlet do njega, se zmenita in to je to, vidiš v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, raza pravi:

A si ga kaj pomeril preko riti, od roba do roba kovčkov? Takole na oko je več kot 1 m.

Preveč :).

Prejšnji motor je imel 112cm, ta pa ima 107 cm. Ni poštenih kovčkov pod meter širine. Problem je izpuh. Na tenete 600 so ful stisnjeni in lepo zgledajo.

LP

Še par slik. Prvi komplet bi jaz kupil, pa mi je volumen premali, drugače pa so mi ful praktični 102 cm preko sedeža.

Givi-trekker-33L-L2-ar.jpg

Ta drugi mi je bil volumensko dovolj, a mi ni bil všeč. Blindek zdaj pa imaš primerjavo. :)

prenos.jpg

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa v jok. Dobim za dobro ceno kappa garda kovcke, ki so še mi povrh bolj všeč. Mislim da bom sprobal mešano, ker bi mi 46l stranski prišel prav :)

 

Danes sem še iz Grčije dobil pošiljko - cosmo accessories. Vse izgleda zelo lepo in kvalitetno, odnos in odzil prodajalca odličen, le pošta je rabila 11dni.

 

Scarabeo hvala ti za slike! Sedaj sem daj 100% preprican da to res zelim meti ker izgleda odlicno

20160510_172809.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, blindek pravi:

Zaj pa v jok. Dobim za dobro ceno kappa garda kovcke, ki so še mi povrh bolj všeč. Mislim da bom sprobal mešano, ker bi mi 46l stranski prišel prav :)

 

Danes sem še iz Grčije dobil pošiljko - cosmo accessories. Vse izgleda zelo lepo in kvalitetno, odnos in odzil prodajalca odličen, le pošta je rabila 11dni.

 

Scarabeo hvala ti za slike! Sedaj sem daj 100% preprican da to res zelim meti ker izgleda odlicno

20160510_172809.jpg

To sem jaz nabavu en mesec nazaj. Mi je dal 20% skonto ker sem mu dal 2 nasveta v zadnjo ko sem centralca vzel pri njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, blindek pravi:

Da vam se malo zatezim :) 

 

Ima kdo izkusnje z SW-Motech kovcki?

http://shop.sw-motech.com/en/4052572008768.htm

gledam to kombinacijo, kjer se mi zdi da je 750€ zelo dobra cena za nosilce + kovcka

Imel takšne na prejšnjem BMW-ju. V osnovi solidni, trdni kovčki, enostavna montaža, vsebina nikoli ni bila mokra, uporabni tudi kot stolček v kampu, :) , zamerim jim edino ključavnice in zaklepanje, ki je bolj ko ne za okras. Z izvijačem maš kovčke v 5 sec odprte ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, stenc55 said:

To sem jaz nabavu en mesec nazaj. Mi je dal 20% skonto ker sem mu dal 2 nasveta v zadnjo ko sem centralca vzel pri njem.

Meni je dal tisto Vstrom ploscico zastojn, ker je 1 dan zamujal, se opravicil se je po mailu in obljubil popust ce se kdaj kaj narocim. 

Res super prodajalec.

Po slikah so mi ti SW-Motech zelo vsec, problem jih je edino v zivo kje videt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa naj se sliši kakor se če....je kdo z gorenskega konca in  ima v lasti strom-a 650 ali 1000 letnik recimo 2004-2009, pa sej za pogledat mi je vseeno in bi dovolil, da si zadevo ogledam maximalno vsedem gor in to je to?

Rad bi videl motor v živo, namreč odkar sem prišel na idejo , da bi ga imel nisem videl ni enega.

Sem mislil že it gledat novega pa ne vem, če je v smislu velikosti in položaja sedenja enak ali vsaj primerljiv.

hvala za odgovore

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Wakasaki pravi:

pa naj se sliši kakor se če....je kdo z gorenskega konca in  ima v lasti strom-a 650 ali 1000 letnik recimo 2004-2009, pa sej za pogledat mi je vseeno

Rad bi videl motor v živo, namreč odkar sem prišel na idejo , da bi ga imel nisem videl ni enega.

Saj pa ni problem ... greš na ogled enega iz oglasa v tvoji bližini. Itak pa se boš takoj zaljubil v njega, ko ga boš videl.
Od vseh motorjev, ki sem jih imel sem z VStrom-om najbolj zadovoljen. Niti TDM900 me ni prepričala.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Wakasaki said:

pa naj se sliši kakor se če....je kdo z gorenskega konca in  ima v lasti strom-a 650 ali 1000 letnik recimo 2004-2009, pa sej za pogledat mi je vseeno in bi dovolil, da si zadevo ogledam maximalno vsedem gor in to je to?

Rad bi videl motor v živo, namreč odkar sem prišel na idejo , da bi ga imel nisem videl ni enega.

Sem mislil že it gledat novega pa ne vem, če je v smislu velikosti in položaja sedenja enak ali vsaj primerljiv.

hvala za odgovore

Ce prides do LJ, si lahko mojega 2009 DL650ABS podrobno ogledas (naslednji teden, ker je trenutno na servisu). Lahko ga tud malo zapeljes, da dobis feeling, kako ti ustreza.

Menim, da je veliko boljsi obcutek, ce si lahko takole prej "ogledas" motor pri nekomu, ki ga ne prodaja, kot pa nekje pri prodajalcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Slow pravi:

Ce prides do LJ, si lahko mojega 2009 DL650ABS podrobno ogledas (naslednji teden, ker je trenutno na servisu). Lahko ga tud malo zapeljes, da dobis feeling, kako ti ustreza.

Menim, da je veliko boljsi obcutek, ce si lahko takole prej "ogledas" motor pri nekomu, ki ga ne prodaja, kot pa nekje pri prodajalcu.

normalno da pridem, te kontaktiram.....

hvala za enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 urami, Wakasaki pravi:

pa naj se sliši kakor se če....je kdo z gorenskega konca in  ima v lasti strom-a 650 ali 1000 letnik recimo 2004-2009, pa sej za pogledat mi je vseeno in bi dovolil, da si zadevo ogledam maximalno vsedem gor in to je to?

Rad bi videl motor v živo, namreč odkar sem prišel na idejo , da bi ga imel nisem videl ni enega.

Sem mislil že it gledat novega pa ne vem, če je v smislu velikosti in položaja sedenja enak ali vsaj primerljiv.

hvala za odgovore

Prid jutr v Radolco..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, blindek pravi:

Stromarji so prijazni ljudje :P ce prides do pomurskega konca se ti dam cevape in pivo :)

Tud mene zanima Štrom :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

Tud mene zanima Štrom :P

A greva skupaj na ogled? Ti bi stroma gledal jaz pa čevape.....:)

Popravljeno . Popravil KNNMS
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Tud mene zanima Štrom :P

Vtakni prst v najbližjo vtičnico doma :devil:.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, MiNa pravi:

Vtakni prst v najbližjo vtičnico doma :devil:.

To sem naredil z cvekom pri rosnih 5 letih .....:(.........danres sem po poklicu štromar :D, sam še Štroma si morem nabavit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Tud mene zanima Štrom :P

mene pa čewapi in piwo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

To sem naredil z cvekom pri rosnih 5 letih .....:(.........danres sem po poklicu štromar :D, sam še Štroma si morem nabavit.

Ej, pol sva pa midva en mal u žlahti. Isto to sm jest naredu, tut približno pri 5 letih. En tak mali ključek sem u dozo utaknu. Je usekal k petarda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Ej, pol sva pa midva en mal u žlahti. Isto to sm jest naredu, tut približno pri 5 letih. En tak mali ključek sem u dozo utaknu. Je usekal k petarda...

Zgleda da nas je dost takih

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎14‎.‎5‎.‎2016 at 14:36, blindek pravi:

Stromarji so prijazni ljudje :P ce prides do pomurskega konca se ti dam cevape in pivo :)

oooojjjjjoj joj zdej sm pa zmeden...kammm:bounce:.........hvala za ponudbo in odziv,

ampak Lj mi je najbolj pri roki,

če pa se srečamo dam za pivo/kavo/sok.......v zahvalo vseeno

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!