Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

pred 9 urami, JezniPohorc pravi:

Trenutno sem 10.000km od doma, tak da nisem... :( Tudi mototiral nisem zadnja dva meseca... :(

Ej, da te še nekaj off topic vprašam. A si bil ti par let nazaj na prvem DGR v Lj, s tisto lepo tazeleno cx500. Kakšen je trenuten status tega bajka: v uporabi, nevozen, naprodaj, razstavni exponat, v delih, na mirovanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil. :) Moped je vozen in v uporabi. Na spletni strani od kolega (7seven.si) je tudi pod rubriko "4sale", čeprav resno ga še nisem prodajal.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo na stromu 650 2012+ menjan izpuh? Če ja, katerega?

 

Sam imam eno solidno ponudbo za MIVV, pa še nisem 100% če bi tega ali kaj drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši južni bratje imajo dober video... :P 

Sam imam na 2007 letniku Leo Vince. Sem naredil hitro primerjavo na Youtubeu in mi ima Leo Vince lepši zvok, bolj polni - bas, medtem ko je Mivv bolj rezek... Moje mnenje... Če pa je ponudba dobra pa tak nimaš kaj za razmišljat... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem GPR Furore Nero, komplet črn, mislim da s tem ne morem zgrešiti.

Kolega še mi bo predelal stranski nosilec kovčka da ne bo tako štrlel ven in bo bolj simetrično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imel ogledane GPRje vendar se na koncu nisem odločil za ta korak ... vsekakor se priporočam za video prej/potem.

Je pa na teh izpuhih potrebno menjati neko volno, kajne?

Popravljeno . Popravil Belaglava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je komu že zvrnil v strom 1000 2014 na mestu pa da mu ni ugasnil?bratu se je to zgodilo in mu ni ugasnil posledicno mu je napolnil airbox z oljem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očisti airbox predno ponovno vžgeš, da ti olje ne povije ventilov!!!! Olje steče nazaj v airbox, ko ponovno vžgeš motor ga pa potegne v cilinder. Ker ni stisljivo ti povije ventile! Sem imel podoben primer na svojem motorju. Očitno je prejšnji lastnik naredil nekaj podobnega. Padci na mestu se lahko končajo tudi z zvitimi ventili... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove, kje si lahko ogledam V-Stroma v M. Soboti, Mariboru ali Ptuju? Je tu okrog kakšen zastopnik, prodajalec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, MP3500 pravi:

A mi lahko kdo pove, kje si lahko ogledam V-Stroma v M. Soboti, Mariboru ali Ptuju? Je tu okrog kakšen zastopnik, prodajalec?

Motorjet - MB. C celju imajo ponavadi zmeraj po en primerek - AC -FRI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja glavna predzimska pomladitev mojega DL650 K8 je bila zamenjava prednjih vzmeti in zadaj celotnega amortizerja - vse na progresivno. Zamenjal sem tudi ogledala.

Ne, nisem še prodal :)

Ali morda kdo kupuje original vzmeti in amortizer (ali ogledali) - prevoženih 64k km, od tega 80% solo vožnje.

Dodatne info na ZS, tukaj pa brez neumestnih komentarjev, prosim.

CAM01473.jpg

CAM01475.jpg

CAM01476.jpg

Popravljeno . Popravil Strominator
tiskarski škrat
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, FrenkM pravi:

Zadnji dodatki so gor. Dodal GIVI tanktorbo in zaščito motorja. Ukvarjam se samo še z veterno zaščito.20160606_150453.jpg LpF

20160606_161514.jpg

Veliko sreče pri vetrni zaščiti ;) . Javi , če ti uspe .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni. Prašno barvano na pol mat. Aluminij ni nikamor pasal (glej sliko). Hvala za ponudbo Airflow-a. Pokličem če se odločim.

20160602_073235.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, blindek pravi:

Posodim ti givi airflow za probo če želiš.

 

Zaščita motorja je original črna?

Ga imam pa ni dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kolen pravi:

Ga imam pa ni dobro

Jaz mislim, da pri teh zaščitah ni problem višina ampak širina. Če bi bilo steklo par centimetrov širše bi ne bilo toliko hrupa levo in desno ob čeladi.

Raskiral sem za puigovo šipo, ko bo, bom poročal. 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Kolen said:

Ga imam pa ni dobro

Nekaterim pa ustreza. Meni je tudi MRA X-Creen boljši, čeprav Givi Airflow zna biti tišji.

Vse odvisno od tega kaj kdo želi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!