Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

jst pa zanalašč ne! (en mora bit proti)

Proti čemu.....???? Trma...... pa še za :beer2: ni dal, pa nekaj trmari. Skiro si kupi.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti čemu.....???? Trma...... pa še za :beer2: ni dal, pa nekaj trmari. Skiro si kupi.. :D

JST SM PROTI!! Skuteriste dol s cest!! Vritno 11 metrovko pa ključe pobrat pa se v tank poscat, pa mir!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST SM PROTI!! Skuteriste dol s cest!! Vritno 11 metrovko pa ključe pobrat pa se v tank poscat, pa mir!

A majo skuterji kluče? Tista jajca? Ja zakaj pa?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST SM PROTI!! Skuteriste dol s cest!! Vritno 11 metrovko pa ključe pobrat pa se v tank poscat, pa mir!

Joj kako nekdo laja. Po tvojih izrečenih besedah, te res ne bi smel pozdravit in tudi odgovoriti ne. Jaz pa dobro vem, da to delaš ker nekje v srcu čutiš, da ti po žilah teče maxiscooteristična kri pa ne veš kako bi se nam pridružil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A majo skuterji kluče? Tista jajca? Ja zakaj pa?

Da, imajo ključe. Nam ni potrebno kurblat ali pa bog nedaj porivat motorje. No vam je lušno porivat motorje, če že žensk ne morete :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako nekdo laja. Po tvojih izrečenih besedah, te res ne bi smel pozdravit in tudi odgovoriti ne. Jaz pa dobro vem, da to delaš ker nekje v srcu čutiš, da ti po žilah teče maxiscooteristična kri pa ne veš kako bi se nam pridružil.

Jst mam na motorju vedno sekiro zraven.

1. za sekanje ovinkov

2. za mlatenje maksijev. benti, banda!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, imajo ključe. Nam ni potrebno kurblat ali pa bog nedaj porivat motorje. No vam je lušno porivat motorje, če že žensk ne morete :kva2: .

Vi jih kot kaže niti nočete. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da se prijateljstvo med motoristi in skuteristi krepi..... :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans naredu nekaj čez 500 km, nobenga skuterja ni blo, al jih pa nisem vidu :evilgrin:

je malo oblake veter prepelu čez nebo, pa so se usrašli skuteristi, da jih ne umažejo,loleki, če bi kakšna kaplja padla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam na motorju vedno sekiro zraven.

1. za sekanje ovinkov

2. za mlatenje maksijev. benti, banda!!

a sekiro rabiš, da motor razbiješ, ko te na cesti pusti ali pa si jo ženi skril, da te ne "naseka", če zamudiš kosilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da se prijateljstvo med motoristi in skuteristi krepi..... :grim

Love and pace..... :004

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, imajo ključe. Nam ni potrebno kurblat ali pa bog nedaj porivat motorje. No vam je lušno porivat motorje, če že žensk ne morete :kva2: .

Napačno sklepanje. Mi nalašč ne vžgemo, da morajo babe porivat, potlej pa še na zic hiter skočit. Da se mal ugrejejo do grmovja. Saj veš, no fuck, no ride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuteristi majo ključe samo zarad tega, da t'pravim motoristomn po laku potegnejo črto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pravi motorji imajo tako malo laka, da ga skuterji sploh ne morejo zadet. Ta pravi motorji so delani iz surovega jekla, aluminija in gume. Lak je za pičkice skuterske!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napačno sklepanje. Mi nalašč ne vžgemo, da morajo babe porivat, potlej pa še na zic hiter skočit. Da se mal ugrejejo do grmovja. Saj veš, no fuck, no ride!

to bi pa rtes rad videl :eek: :eek: :eek: bo prej veljalo ravno obratno :naughty: :naughty:

Ta pravi motorji imajo tako malo laka, da ga skuterji sploh ne morejo zadet. Ta pravi motorji so delani iz surovega jekla, aluminija in gume. Lak je za pičkice skuterske!

imamo najmajn trislojno lakiranje za vsak slučaj :hmm::P :P ga ni čez visoki sijaj :hooray:
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokole bom povedu kakor na forumu tako na cesti od par 10 motoristov dva al trije ne odzdravjo drugi pa lepo kulturno odzdravijo.Tukaj je isto trije ali štirje tapravi motoristi serjejo klanfe.Zanima me če motorist.ki pozdravi skuterista ni motorist?Zame je vsak motorist k ma namesto volana balanco ne glede na obliko ali znamko.

Če imaš bolši motor kot jaz ne pomeni .da si tudi boljši od mene ali drugih.

Dr jakob a tisti dr pred imenom pomeni drekač vsaj po tvojem pisanju to sklepam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zanima me če motorist.ki pozdravi skuterista ni motorist?...

Takemu se status motorista na licu mesta odvzame in postane skuterska poturica! Razmišlja se o postopku vročega žigosanja v čelo in izgon iz vseh moto zborov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagal bom tudi, da se zaradi nekja brihtnežev v skutersko klaso prestavi tudi vse, ki vozijo APN4 in imajo koščeno faco!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagal bom tudi, da se zaradi nekja brihtnežev v skutersko klaso prestavi tudi vse, ki vozijo APN4 in imajo koščeno faco!

Dobr,da nisem koščen.A za dr sem pa pravilno sklepov? :kva2: :beer1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maksiskuteriste je treba dat na natezalnico pa hladen pir pred njih, ampak tko da se ga nikol ne morejo dotaknit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maksiskuteriste je treba dat na natezalnico pa hladen pir pred njih, ampak tko da se ga nikol ne morejo dotaknit!!

Alora tako. Prvo kar ti piše nad sliko drži : MAMU TI ja. Drugo že tvoj, kao motor izgleda KOT maxiscooter in v imenu piše "Futura" kar bi lahko pomenilo - bodočnost. PomenI, da si res želiš v bodočnosti BITI MAXISCOOTERSIT :grim . Zato se lepo obnašaj, da nam ne boš vsem nam glancal naše mašine in poliral obuvala ko se nam boš želel pridružit. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora tako. Prvo kar ti piše nad sliko drži : MAMU TI ja. Drugo že tvoj, kao motor izgleda KOT maxiscooter in v imenu piše "Futura" kar bi lahko pomenilo - bodočnost. PomenI, da si res želiš v bodočnosti BITI MAXISCOOTERSIT :grim . Zato se lepo obnašaj, da nam ne boš vsem nam glancal naše mašine in poliral obuvala ko se nam boš želel pridružit. :whistle:

Če bi bil ti super lušna sexy bejba, bi te zdele hotu po nagi riti našeškat... tko te hočem pa sam na gofljo počit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!