Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Da še mao vržem kost. Kaj predlagate, ali sodelavcu poskusim popraviti skuter ali naj ga pustim, da se raje vozi z avtobusom? :smoke::hmm:

LP Robert

Če si res žleht mu popravi skuter :D

Nič ne popravljat :nono: ,kar na avtobusno avtobusno avanturo naj gre :evilgrin: , ga bo hitro sam popravil , bo takoj :love1::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem ti reku par strani nazaj.......a nisi razumu satire?? :slap: Čak,čak zdej bom odvezal DrJakoba z verige.. :angry: :fight1: ....ti bom dal jaz prikritega maxiscooterista,banda :P:D

Sevede si prikrit maksiskuterist... tisto vetrno zaščito, zic k na sekretu in tempomat nudi samo še Burgman 650.

Sicer pa vozim legendo med skuterji, ki je mela učasih prestave. Danes ma 300 kubov, variomat, Akrapoviča in gre 145 po števcu, realnih 135.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevede si prikrit maksiskuterist... tisto vetrno zaščito, zic k na sekretu in tempomat nudi samo še Burgman 650.

Sicer pa vozim legendo med skuterji, ki je mela učasih prestave. Danes ma 300 kubov, variomat, Akrapoviča in gre 145 po števcu, realnih 135.

Dej Bela Strela ne prbijej mi......in kok veš ,da gre realnih 135km :P

Voziš lepo,varno in po omejitvah....skratka pohvalno......za to mi ne ti o 145-135km,ker je to za tebe že nadzvočna hitrost :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

ajde skuteristi povejte koliko imate končno hitrost in kater skuter vozte?

Beverly 500, gre 160Km/h, kar je za po mestu dovolj, kmalu pa dobi nekaj tuninga, pa bo šel 180. Kljub temu, da imajo nekateri drugačno mnenje je skuter za premike po mestu boljši od vsakega motorja, včasih pa prav paše z njim tudi na krajši izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ta je taprav prikrit maxiccooterist :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Bela Strela ne prbijej mi......in kok veš ,da gre realnih 135km :P

Voziš lepo,varno in po omejitvah....skratka pohvalno......za to mi ne ti o 145-135km,ker je to za tebe že nadzvočna hitrost :lol:

Sm probala na avtocesti. Brez vinjete. Lovila GSa. Ujela. MRš! :closedeyes:

K sm spustila gas bi me zarad visoke šajbe kmal u luft dvignl.... K dobiš veter u hrbet deluje kot jadro. :blush:

Moja Vešpa :004

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika pove vse, a ne moji prijatelji motoristi...... :grim :grim

Samo da ni tak: 123856_HcyKgC7R3MDZPDycfVDkvAC6F.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoriste zanima koliko gre skuter :hmm: naj jih kar sami sprobajo :naughty: , toda za kršitve cpp :book: skuteristi ne odgovarjamo ,ker sodeč po tem forumu so motoristi sami svetniki glede cpp in hirtosti O:-) O:-) O:-) , pa bi radi nas namočili noter :devil::P :P

Pa še kakšen zagnan policaj bere to, pol sem ga pa najebal :grim :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

trenutno mi grejo naživce smrkovci z 50 kubičnimi skuterji,ker se fijakajo po cestah brez čelade in registracije.Kakšna čelada važna je frizura in sončni špegli...

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

trenutno mi grejo naživce smrkovci z 50 kubičnimi skuterji,ker se fijakajo po cestah brez čelade in registracije.Kakšna čelada važna je frizura in sončni špegli...

LPM

A ni škoda živcev?
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marcc, niso samo na skuterjih takšni asi brez čelad. Sem že videl na sportaku tipa v pantoflih, z izjemno zaščitno opremo -na buči kila želeja in sončna očala. Ob desetih zvečer.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj mi ne grejo živci :) sm povem,kr pol se pa smrkovci čudijo zakaj jih ne maramo.Motofrik,ja js sm že to tt videl sm ne ob desetih zvečer.Takšnih imaš veliko v šempetru k se fijakajo od gostilne do gostilne.Najjači je bil danes iz naše vasi en.Fotr se je z njim menu in sem opazil.Brez vsake opreme (čelada,rokavice,jopič,hlače,šuhi,...) imel je pa nove opanke se je pohvalu in nasmejal.Mislim ej...

Sm pa danes pozdravil dva skuteraše in sta me oba odzdravila :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da se bo tale tema spridla.

Bo treba spet mal razfukat to bando skutersko!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm probu enga zbrcat s cestišča, pa je blo preveč avtov okoli (priče pa to...)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka, danes sem naročil rezervne dele za sodelavčev skuter. Imaš srečo, da bo dal gor originalen cilinder, ne s povečano kubaturo. Torej ga boš lahko dohitel in zrinil s ceste :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej. pa vi ste že čisto odvisni od nas maxiscooterjev. Non stop, razmišljate o nas. Pa prodajte vaše rjaste škatle in si kupite sijajoče maxiscooterje.

Pa še lažje, se boš Jakob v rit brcal ( samega sebe ) :grim :grim . Golazen prenapihnjena :BUA::BUA: . Če pa bi še kdo, brcal Jakoba, naj se da v vrsto. :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej. pa vi ste že čisto odvisni od nas maxiscooterjev. Non stop, razmišljate o nas. Pa prodajte vaše rjaste škatle in si kupite sijajoče maxiscooterje.

Pa še lažje, se boš Jakob v rit brcal ( samega sebe ) :grim :grim . Golazen prenapihnjena :BUA::BUA: . Če pa bi še kdo, brcal Jakoba, naj se da v vrsto. :OK::OK:

od sedaj pozdravljam samo še tiste skuteriste , ki imajo v nick-u poleg vseh jajc napisano še tomosa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka, danes sem naročil rezervne dele za sodelavčev skuter. Imaš srečo, da bo dal gor originalen cilinder, ne s povečano kubaturo. Torej ga boš lahko dohitel in zrinil s ceste :grim .

LP Robert

Sej veš......kakšna pest vijakov ti lahk ostane.... :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od sedaj pozdravljam samo še tiste skuteriste , ki imajo v nick-u poleg vseh jajc napisano še tomosa ...

Kaj velja tudi, če živiš blizu Tomosa ?? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj velja tudi, če živiš blizu Tomosa ?? :grim

To, da ga v tem primeru nimaš,je samo oteževalna okoliščina...

TOMOS 4ever!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš......kakšna pest vijakov ti lahk ostane.... :evilgrin:

Če je dober :hmm: mehanik mu mora nekaj vijakov tako in tako ostati za pozneje :grim če se slučajno kateri izgubi O:-) :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je dober :hmm: mehanik mu mora nekaj vijakov tako in tako ostati za pozneje :grim če se slučajno kateri izgubi O:-) :P

Ponavadi pride prav kaki motoristom, ki so nagnjeni zgubljanju matic in vijakov...posebno tistih v glavi :grim :grim zato so tolko ljubosumni na maxiscooterje, ker imajo iste vijake... :OK::P:yea1::whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!