Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Se mi dozdeva,da te ,ki jih omenjaš,sedijo v našem parlamentu......... :lol:

Ja, ampak ker morajo kužki ostati zunaj, delajo mnogo večje kozlarije kot bi jih, če bi jih imeli s seboj.

Kar pomeni, da bi bilo bolje, da bi bil parlament na psu, kot sedaj ko je na kozlih in kozah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a cuno pol za čeule spucat maš tut kar s sabo...

sj si ob njega obrišem, še posebi, če kakšn šmrkl ostane na čeulu :lol: ... pa žmigouc mu odtrgam in doma obesm kot skalp :lol: ... pa balanco zavežem u mašnco, da ma na levi gas :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že rišem v vector sliko za izrez nalepk, jaz bom eno fluroscentno nalepil na čelado, da bo ja vidno da ne odobravam sesalcev...Rabi še kdo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že rišem v vector sliko za izrez nalepk, jaz bom eno fluroscentno nalepil na čelado, da bo ja vidno da ne odobravam sesalcev...Rabi še kdo?

Ja za mene tud,se pridružujem.... :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....jest si bom dal pa kvadratno čelado nardit, k oduzad preveč spominja na debelo rit od skuterja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....jest si bom dal pa kvadratno čelado nardit, k oduzad preveč spominja na debelo rit od skuterja.....

Ma ne rabš,škoda gnarja,sam čelado snem..... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne rabš,škoda gnarja,sam čelado snem..... :grim

:kva1: A ma kvadratno glavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne, ušesa mi štrlijo, tko kt pr skuterju špegli... pa mi je nerodn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste skuteristi, a že kres pripravljate in na kup zlagate vašo plastiko, madona bo dobr gorel

....sej od gum bi bolj malo gorelo, k so tak majhne :D......Ruf, da ne bova začela o sedežu in o peni ki se skriva spodaj kak šele to gori..... matr majo tak zic, da bi lahko tisto peno uporabil za toplotno izolacijo kakšnega bloka ali stanovanjske hiše...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko skuterist spozna, da je naredil največjo napako na svetu z nakupom sesalca...

scooter-on-fire.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dons pospravljal po garaži, pa sem dvignil prah....

..zdej pa bi povabil enga s skuterjem, da mi prah spiha z motorja, da mi nau treba mojga kompresorja laufat....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa sej teli se že med sabo čeulajo, pa so vsi skuteristi... narhuj pa je un tarmen.. :evilgrin: ...pomojem je na dobri poti da postane motorist....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj moramo tu gori gledat ta posnetek spihovanja odpadlega listja s piste pred tekmo otroških gokardov?!

Zato pač imajo ti čistilci rumene jopiče in uporabljajo skuter v edini možni koristni namen. Je pa to pohvalno in lepo od njih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič so mi v trgovini posodili skuter, da sem šel urejat papirje. Prvič sem se vozil s skuterjem. Občutek je bil takšen kot sem si predstavljal. Fantje, v kuhinji za mizo sedim bolš kot se sedi na skuterju, pa nimam nekih hudih stolov! To je podn od podna od vozila. Mah, to sploh ni vozilo, ampak je kr neki! Naslednjič grem raje peš, s kolesom ali s trolo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič so mi v trgovini posodili skuter, da sem šel urejat papirje. Prvič sem se vozil s skuterjem. Občutek je bil takšen kot sem si predstavljal. Fantje, v kuhinji za mizo sedim bolš kot se sedi na skuterju, pa nimam nekih hudih stolov! To je podn od podna od vozila. Mah, to sploh ni vozilo, ampak je kr neki! Naslednjič grem raje peš, s kolesom ali s trolo.

Hahaha.. To bi pa rad videl.. Motorista s polno bojno opremo na troli. HAhahaha.. ROFL!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah klinc .. mora bit mau bl grozna :P ... skuteristi si jo bodo vzel za svojo ;)

post-3497-0-17042700-1334823273_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš sedim na troli v polni moto bojni opremi, kot na kr neki (beri skuter) kot taka pička, ki jo scat tišči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš sedim na troli v polni moto bojni opremi, kot na kr neki (beri skuter) kot taka pička, ki jo scat tišči :P

Ko boš povej, da te pridemo pofočkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!