Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

prjatu :jezen , tole je najresnejša :D tema na forumu :bum::fight2:

jasno za IQ , katerga zmorejo motoristi....posebno BMW-jaši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jasno za IQ , katerga zmorejo motoristi....posebno BMW-jaši...

okol IQ-ja je pa zadeva taka, da imajo skuteristi en kolešćek več od kokoši in to je ta, da po dvorišču ne serjejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa če imajo skuteristi okvarjen del možganov? Tisti, ki je odgovoren za leve okončine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa če imajo skuteristi okvarjen del možganov? Tisti, ki je odgovoren za leve okončine?

Kaj pa tisti ki vozijo Yamaha FJR 1300 -AS ABS ( Automatik ). Kaj pa imajo oni okvvarjeno oziroma kaj so oni ali kam spadajo.... :grim :grim :grim ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti ki vozijo Yamaha FJR 1300 -AS ABS ( Automatik ). Kaj pa imajo oni okvvarjeno oziroma kaj so oni ali kam spadajo.... :grim :grim :grim ??

...vsaj po moško sedejo na motor...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjč smo na klopcah v ridah sedel... mim so se pa skuteristi provokativno vozili... ene dva sta vidla, da se je prow luštn čez " d' ovink " peljat ...in sta se clo mal nagnila v ovinku... do auspuha...in pokromala asfalt.....

kolk je pa men sline zmankal v nedelo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsaj po moško sedejo na motor...

Saj lahko brez problema na mojega sedeš po moško B) , no lahko pa dudi po žensko :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pa men sline zmankal v nedelo...

Ja to pa zato ker si premalo skrbel za :beer1: in dehidracijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko brez problema na mojega sedeš po moško B) , no lahko pa dudi po žensko :grim :P

tole si pa zlo dvomljivo napisal

:l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol IQ-ja je pa zadeva taka, da imajo skuteristi en kolešćek več od kokoši in to je ta, da po dvorišču ne serjejo

Aha, torej le ni res kar pravijo, da mi manjka en kolešček v glavi :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko brez problema na mojega sedeš po moško B) , no lahko pa dudi po žensko :grim :P

Čista resnica. In ravno v tem se ločijo dedci od pičkic.

P.s. -ti verjetno na svojega sedaš po moško. Ne dvomim. Govorimo o vozilih, a ne.. Zdaj, če pa na svojega daje kdo tudi dedce, mu pa ni pomoči....

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista resnica. In ravno v tem se ločijo dedci od pičkic.

P.s. -ti verjetno na svojega sedaš po moško. Ne dvomim.

Ja seveda izključno po moško B) ,pa me že zdaj včasih zaj...va dati nogo čez :D ,da bi imel pa kakšnega :hmm: GS ali pa Varderota bi pa tako že orng lojtro rabil :surrender: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čeul mora bit tumpast, da bolj boli.. pa ne vid se dost....

No da vam pomagam :whistle: , delovni čevlji z zaščitno kapico bi torej bili kar ustrezni :worship: ,samo ne vem ali model z železno ali model z aluminjasto kapico :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da vam pomagam :whistle: , delovni čevlji z zaščitno kapico bi torej bili kar ustrezni :worship: ,samo ne vem ali model z železno ali model z aluminjasto kapico :hmm:

Nbeno od teh...so prešvoh.....z temi si je Zivnorc zlomu noht,i30 pa prehladu nogo...predlagam 3xkaljeno,obogateno z uranom in diamantno špičko za u čeu :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nbeno od teh...so prešvoh.....z temi si je Zivnorc zlomu noht,i30 pa prehladu nogo...predlagam 3xkaljeno,obogateno z uranom in diamantno špičko za u čeu :grim

Ja, pa stinger rakete na koncu :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto tako, med brati:

krave pa konja pač ne moreš in ne gre primerjati. Je pa res da je čedalje več konjev podobnih kravam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem tele dva sreču, ko sta skuteriste iskala :grim :grim :grim

Kje za vraga najdeš te slike :D :D :D ,bom se res moral zakleniti v delavnico in dokončati vojaško oklepno zaščito :OK: sicer se mi zdi :hmm: da slika ni ravno iz naših logov, toda pri vas motoristih nikoli ne veš :grim :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto tako, med brati:

krave pa konja pač ne moreš in ne gre primerjati. Je pa res da je čedalje več konjev podobnih kravam.

Ja , saj zato se pa že 117 strani :klicaj: prepričujemo,napeljujemo ,debatiramo,premlevamo,pišemo,rišemo ,grmimo ,ne moremo spati,........ kateri je na kateri kravi ali konju :P :P no rešitve še ni na vidiku :D :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nbeno od teh...so prešvoh.....z temi si je Zivnorc zlomu noht,i30 pa prehladu nogo...predlagam 3xkaljeno,obogateno z uranom in diamantno špičko za u čeu :grim

To pa pri nas :slap: (EU) ne boste dobili,boste morali na Kitajskem naročit :notworthy: pa preverit kvaliteto :hmm: pa čas dobave :hmm: pa preden prispe kontejner v Koper bo že sezone konec :whistle: tako da letos smo brez skrbi :OK::D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje za vraga najdeš te slike :D :D :D ,bom se res moral zakleniti v delavnico in dokončati vojaško oklepno zaščito :OK: sicer se mi zdi :hmm: da slika ni ravno iz naših logov, toda pri vas motoristih nikoli ne veš :grim :P

A ne spoznaš pokrajine? To je v smeri Črnega kala.

Tu imajo policisti glede skuteristov jasna navodila: shoot on sight, shoot to kill.

Tud pr Vikiju je tabla "No scooterists allowed!"

Mislim, da je razumljivo, da se na tako lepi cesti ne more tolerirati premičnih ovir v obliki kopalnih kadi na 10 col koleščkih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne spoznaš pokrajine? To je v smeri Črnega kala.

Tu imajo policisti glede skuteristov jasna navodila: shoot on sight, shoot to kill.

To pa nisem vedel :eek: še dobro da policaji štrajkajo :D:P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje za vraga najdeš te slike :D :D :D ,bom se res moral zakleniti v delavnico in dokončati vojaško oklepno zaščito :OK: sicer se mi zdi :hmm: da slika ni ravno iz naših logov, toda pri vas motoristih nikoli ne veš :grim :P

kako misliš, kje jih najdem, enostavno pofotkam in to je to, kot so ti že napisali, tale fotka je nastala danes v Planini pred ridami

:grrr :grrr :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa pri nas :slap: (EU) ne boste dobili,boste morali na Kitajskem naročit :notworthy: pa preverit kvaliteto :hmm: pa čas dobave :hmm: pa preden prispe kontejner v Koper bo že sezone konec :whistle: tako da letos smo brez skrbi :OK::D :D

motiš se, kontejner je prispel :OK: :OK:

post-36887-0-77688400-1337987434.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej le ni res kar pravijo, da mi manjka en kolešček v glavi :OK:

kolk si pa ti skromen ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!