Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Ja 30.10. sva bila z Bobekom na vašem koncu, pri Hayabusi. Sva šla po nove gume. Pa vidla njegov motor, pa smo se mal zmenili, da se spomladi kaj zapeljemo skupaj. Hayabusi hvala za prijetno druženje in za vse ostalo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, na Celjski sem, pod Štibuhom ... pa že 5 let v Kopru živim, tako da bolj malo ta mladih iz SG-ja poznam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti si pa res razdvojena oseba valčka, daj se že odloči kdo si in kaj si. sem iz slovenj gradca s štibuha, zaj sm pa že pet let v kopru. ne gre to tk. a si l nisi, tu ne sme bit dileme. :P

tud js mam rad primorsko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh Marjan sej sem in bom vedno Korošica, o tem ni dvoma AL ... sam je treba stvari zakomplicirat ... če ne nisem to jaz ... sploh pa korošci sploh niste več active :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem active!!! No, zadnje čase res bolj malo po Koroški, zato pa me je povsod drugod polno .... :rolleyes:

:hmm: ... na gorenjskem koncu te nisem nič opazila...

Aja (Slovenjgradčanka, 11 let začasno bivajoča v LJ, trenutno stalno (vsaj fizično) na gorenjskem koncu, po srcu Legenčanka.. :? :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno tudi majhen premik s koroškega konca, nekaj postov se je pa le nabralo. motoristi s oroškega konca smo zgleda res malo zavrti tudi na krvodajalski akciji sma bla samo dina pa js :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na krvodajalski akciji sma bla (samo) dina pa js :D

:notworthy: :yea2: :notworthy: :yea2: :notworthy:

:OK:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja - je to povabilo???

Seveda je povabilo... pa velja za vse korošice, korošce in ostalo vesoljno ljudstvo - welcome to the jungle :yea2: , vrata so odprta (samo težko jih je najti :D )!

Aja & Benjamin :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALKA!! Vzemi si caaaaas, postoj vsaj malo! Da gremo na en kafe! Pa se ta tedn! Zdj ko je ze "zima" se lahko ze o naslednji sezoni pogovarjamo :OK:

Popravljeno . Popravil Kreativc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups.... a ne bi vidva tega preko PM, še vseeno ne vem kje je baza?

Baza => Radlje => Zazibar (zvedela iz neuradnih virov) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Me dolgo ni bilo in kaj vidim:

Alka, Alla in Vale so krive za vse... :huh: :o

Saj me ne čudi... :lol:

Malo heca... Kako kaj gre?

Marijan. Kar se krvodajalseke akcije tiče amo Korošci ko ta pravi Gorenci. Kri je naša - niti kapljice je ne damo... :devil: Saj ne... Jz mam ful nizek pritisk in ob dajanju krvi padam v nezavest... (že pri treh ampulah na zdravniških) :(

Tako je to...

Lep pozdrav vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi, hi , bikec tudi mene je malo stiskalo, ko so mi črpali z mojo srčno pumpo kri, ampak junačko srce se ne da.

BTW- a gre danes kdo na benkino predavanje v Slovenj Gradec? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič slišim - kakšno predavanje? Sicer žal nimam časa - hodim v službo, kjer je 10-12 urni delavnik nekaj čisto normalnega, nadure pa se ne plačujejo... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!