Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Mali bik

Priporočene objave

Eh, sem se komaj rešil revme, pa se malo bolj pazim, če je mraz. Raje z avtom... Res, sem imel zlomljeno stegnenico (z MZ-jem s Kop, pri Plesniku pa na polno v eno močvirje). In me je kakih pet let trgalo, če je bila sprememba vremena (kljub 20-im letom), zdaj pa je zaenkrat mir (trkam na les).

Ja, leta gopodovega 1983, ko sem naredil izpit, smo se,- tepci, vozili brez rokavic, kratki rokavi,... Ah, norost. Potem te pa sreča pamet, in če imaš srečo, ostane pri tebi. Zdaj pa imam prakso, da preden menjam motor, kupim opremo.

Pa saj bo zima hitro minila, se tolažim. In spet bo Golica na sporedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključil sezono že pred tremi tedni,čakam na sneg pol pa na peco smučat,sssk,sssk,sssk :yea1:

Ujaaa, js že mam sezonsko karto ... Peca je zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, danes prva in hkrati zadnja fura za letos. Kakšnih 300m je pa le bilo :whistle:

Sploh ne vem, kako sem zdržal brez motorja tolk časa :headbang:

Se pa vidimo naslednjo sezono :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Srečno novo leto 2008, vsem odvisnikom od bencinskih hlapov, še posebej pa naskakovalcem gospe Golice...

Želim vam veliko srečno prevoženih kilometrov, nič žandarjev, pa veliko voljnih deklet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

LP vsem.

Mene pa zanima kako je kaj z servisi na koroškem? Nekih pooblaščenih serviserjev verjetno glih ni, al se motim? Tistih garažnih mehanikov, ki bi motorje šravfali pa tut ne poznam. Kje bi bil najbližji servis za hondo al pa kawasaki tule pri nas? A hodite kaj v avstrijo šravfat motorje (od pliberka do celovca)? Bolj ko ne sem se že odločil da bom poleti nabavil transalpko al pa kle-ja sam še nevem kje bom servisiral in nabavljal dele :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav "gusti"!

Imaš v svoji bližini enega pooblaščenega za Kawasaki, js svojega vozim k njemu in vse zrihta tko kot mora. :worship:

Še int stran : http://www.yahosuka.si/ :grupni:

Kr nabav motor pa boš potem razmišljal kako in kaj.

LP

Popravljeno . Popravil vic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav "gusti"!

Imaš v svoji bližini enega pooblaščenega za Kawasaki, js svojega vozim k njemu in vse zrihta tko kot mora. :worship:

Še int stran : http://www.yahosuka.si/ :grupni:

Kr nabav motor pa boš potem razmišljal kako in kaj.

LP

O hvala ti. Očitno mam servis pred nosom, pa nisem vedel za njega :slap: . Če bo vse po sreči bo motor padel okrog julija. :kva2: Sam nevem kako bom zdržal do poletja. :hmm: Že zdaj hodim z čelado na glavi po bajti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KE ste korošci, ni vas kaj za videt na motorjo!!! Se gre kdo kaj vozit dans ko je tak lep dan :OK:

Sm bil na Peci, tk fajn je blo da jo lahk Vikam!!! Sonce, proga enkratna, zakon peca :OK:

(Če me kdo ke vidi na motorjo (črn supermoto) mi naj kr potrobi :D al pa pomaha :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, pa je padlo 60 km samega makadama :worship:

Blo je toplo (full), zakon pa itak ...

Z enmo frendo ko ma XT sma šla na 2 planinski koči, pa eno(našo) taborniško ... :OK: tak da sma naredla kr en vlek izlet ...

Vse skup sma se vozla, okol 2 urici, na višini tut nad 1000m ;)

Pa še par slikic

quz-PIC-00.jpg

mu6-PIC-00.jpg

aok-PIC-00.jpg

p72-PIC-00.jpg

fvr-PIC-00.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KE ste korošci, ni vas kaj za videt na motorjo!!! Se gre kdo kaj vozit dans ko je tak lep dan :OK:

Sm bil na Peci, tk fajn je blo da jo lahk Vikam!!! Sonce, proga enkratna, zakon peca :OK:

(Če me kdo ke vidi na motorjo (črn supermoto) mi naj kr potrobi :D al pa pomaha :D )

a če ti pa kdo z lučmi požmrka pa ni v redu al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se mi zdi da mi je nekdo žmigo :hmm: (sam nvm zkaj :P)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Jap, jap.. Sicer na koroškem srečal danes samo dva motorista, je pa začetek :)

Js sm se pa zej navozo, pa vas nism vlk srečo, pa sm skor vsak dan bil na motorjo...

Zej me pa kak mesec ne bo za videt, dokler ne popravim napake na sprednem amortizerjo ... namreč iz desne vilce mi pušča olje (mam upside down)

Uživite :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se pa zej navozo, pa vas nism vlk srečo, pa sm skor vsak dan bil na motorjo...

Zej me pa kak mesec ne bo za videt, dokler ne popravim napake na sprednem amortizerjo ... namreč iz desne vilce mi pušča olje (mam upside down)

Uživite :OK:

Si bil slučajno ti včeraj ob okoli 14h pri HE Vuhred na poti proti Dravogradu?

Ma ja.. Imam sedaj dva tedna samih izpitov, bo bolj burno z motorjem..

Pa naj ostali tolk več prevozijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki se z motorji vozite skozi Kotlje proti rimskemu vrelcu pomembno obvestilo. Sredi kotelj pri križišču z veselo ulico in z cesto iz naselja je v desnem nepreglednem ovinku ZELO VELIKO PESKA SREDI CESTE. Pesek je ostal še od gradbenih del (preplastitve asfalta) in sam bog ve kdaj ga bodo pometli.

Samo toliko v vednost.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki se z motorji vozite skozi Kotlje proti rimskemu vrelcu pomembno obvestilo. Sredi kotelj pri križišču z veselo ulico in z cesto iz naselja je v desnem nepreglednem ovinku ZELO VELIKO PESKA SREDI CESTE. Pesek je ostal še od gradbenih del (preplastitve asfalta) in sam bog ve kdaj ga bodo pometli.

Samo toliko v vednost.

LP

Sm se zdej večkrat plo v zadnem mescu do rimskega ... a si me ču? :P

Drgač pa ... tnx ;) ... se mi zdi da sm vido tisti pesek ja ...

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se zdej večkrat plo v zadnem mescu do rimskega ... a si me ču? :P

Drgač pa ... tnx ;) ... se mi zdi da sm vido tisti pesek ja ...

Mislim da si ga mogu videt če si se v enem kosu prepeljal čez ovinek:> Ma ja sm te ču :angry: Pa enga modela z KTM SM (po moje duke) pa cev v oranžni opremi od ktm-a. Pol se mi pa furate čez kotle gor pa dol pa vsakič ko čujem da kak motor zun zabrni skočim do okne da vidim kdo se mimo pele. Pol pa učenje trpi :grim Ma jebi ga ... poleti si kupim motor pa če sosedova koza crkne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je blo pr mni ko še nism mel motorja ... sam čako sm ke se bo kdo prplo da skočim do okne :D

Ti kr nabavi, pa čimprej ... da gremo pol na kako furco ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga zadnjič malo "zakurblal" pa naredo cca 50km! Nekaj je blo no čeprav sem skoraj zmrzno :unsure: ! Itak pa je pri nas za 5 stopinj hladneje kot drugje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga zadnjič malo "zakurblal" pa naredo cca 50km! Nekaj je blo no čeprav sem skoraj zmrzno :unsure: ! Itak pa je pri nas za 5 stopinj hladneje kot drugje :headbang:

A sma se mi2 srečala zadnič?

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...dvomim,ker se ne spomnim da bi srečal še kakega motorista! bi si zapomno take stvari :rolleyes: ! Upam pa da se bomo veckrat v prihodnje srecali :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!