Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Če uporabiš BaseCamp in priključiš navigacijo ti iz naprave avtomatsko prebere vse podatke, ki se shranjujejo v navigatorju.  Če jih slučajno ni klikni prejmi iz naprave.

Podatki se prenašajo kar nekaj časa, ker bere tudi zemljevide naložene v navigatorju, priljubljene, POI, sledi...

Sledi so poimenovane Aktivni dnevnik:datum opravljene poti in jih najdeš na levi strani ekrana na spodnjem delu.

59120e68db85c_Zajetaslikaxx.thumb.PNG.37bdf6f9bfa833255b6d8107f9c5855e.PNG

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem trem za odgovore. Do sedaj mi je bila vedno prva naloga pred potovanji nakup avto karte države v katero sem potoval (najbrž bo tako tudi ostalo), tole pa je moj prvi elektronski navigacijski pripomoček, zato nimam blage veze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se je sfuzlalo mapsourcu na mojem računalniku. Ne prikaže podrobnega zemljevida neglede na to, ali podrobnosti zemljevida nastavim na najnižje ali najvišje. Vedno je najnižja. Poskusil sem z odstranitvijo in ponovno inštalacijo, vedar je rezultat isti. Basecamp deluje normalno...

Kakšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, odklenjeno. Vseeno kateri zemljevid. Kot pravim: Basecamp deluje normalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalni uninstal (ročno pobrisati vse kar se tiče mapsourca v registru) ali uporabiti kak specjal program za uninstal, ki res odstrani vse. Restart in ponovni instal + pech.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, raza pravi:

Totalni uninstal (ročno pobrisati vse kar se tiče mapsourca v registru) ali uporabiti kak specjal program za uninstal, ki res odstrani vse. Restart in ponovni instal + pech.

In deluje...

HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdaj tudi uradna posodobitev za starejše Garmine (zumo 220, 5XX, 660,.....)ki uporabljajo NT verzijo. Včeraj je izšla CNEUNT 2018.10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Žal ne. Prodal v kompletu. Me pa na Bmw navigatorju 6 moti da med navigiranjem ne morem uporabljati daljinca virb. Na zumotu sem ga lahko, so bile od strani tipke.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, alfa155 pravi:

Žal ne. Prodal v kompletu. Me pa na Bmw navigatorju 6 moti da med navigiranjem ne morem uporabljati daljinca virb. Na zumotu sem ga lahko, so bile od strani tipke.

 

Morda lahko dodaš ikono na zaslon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, poggy pravi:

Se morda komu valja doma kakšen komplet RAM nosilcev od Garmina Zümo?

Imam vse komplet za Zumo 550 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, alfa155 pravi:

Žal ne. Prodal v kompletu. Me pa na Bmw navigatorju 6 moti da med navigiranjem ne morem uporabljati daljinca virb. Na zumotu sem ga lahko, so bile od strani tipke.

 

Poglej med programi na navigaciji, na strani 3 bi moral biti remote control. Ročno moraš, ne gre preko koleščka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Poglej med programi na navigaciji, na strani 3 bi moral biti remote control. Ročno moraš, ne gre preko koleščka.

Tudi ne gre. Na zaslonu imam lahko samo tipke za vklop kamere oz. fotoaparata. Istočasno ne more bit prikazana navigacija in desno tipke za kamero kot je bilo pri zumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V navodilih piše takole

59368bc215a8e_Zajetaslika.JPG.5a73ae35db70d25dc410b4cd0a7c55da.JPG

Poglej si še ta video:

Skoraj sigurno se da kamero upravljat s stranskega spustnega menija, na podoben način kot upravljanje telefona.

 

 

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

Poglej med programi na navigaciji, na strani 3 bi moral biti remote control. Ročno moraš, ne gre preko koleščka.

Tudi ne gre. Na zaslonu imam lahko samo tipke za vklop kamere oz. fotoaparata. Istočasno ne more bit prikazana navigacija in desno tipke za kamero kot je bilo pri zumu. Očitno se ne razumemo. Kamero normalno povežem z navigacijo. Normalno lahko slikam in snemam.  Vendar sta tipki čez celoten ekran. Ni možno da bi obenem ko je na zaslonu navigacija tudi slikal in snemal.

Pravkar, raza pravi:

Po moje išče tole:

13_s300.jpg.98650e1c95ef08af5bd6c0006893c46a.jpg

Točno to. Mogoče ne gre ker uporabljam "armaturo" s preveč prikaznimi podatki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko imaš na zaslonu zemljevid z ruto in stisneš tri vodoravne črtice v spodnjem desnem, kotu se ti pokaže kaj?

Tole?

Zumo590LM_002.jpg.c163d1aaf9f283156dbfe165861f7594.jpg

Ali je na zaslonu v belem polju tudi ikona VIRB?

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za Bmw navigator 6 in ne za zumo. Ko sem imel zumo 590 je bil prikaz kot na zgornji sliki. In je delovalo. Čeprav mislim da od začetka ne. Ker je bil po besedah uvoznika prvi zumo 590 moj. Šele kasneje po posodobitvah programske opreme je bilo omogočeno snemanje ob navigiranju. 

Ko kliknem spodaj desno na tri črtice se odprejo tri strani ikon za programe, kot bi kliknil ikono programi na začetni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občasno bi rabil tudi navigacijo. Drugače uporabljam bolj tisto "Karto čitaj, seljaka pitaj", pa vendarle. Ne bi ravno kupil nekaj top, le toliko, da se izvlečen iz kakšnega mesta? Kaj priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!