Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

@mustang: te smsn če me bodo čez nekaj ur zadržali v bolnici

Glede reportaže pa: sem kar zadovoljen samo njegova vprašanja sem pa pogrešal

No danes me še niso marali: naredili so štiri slikce in so rekli da bom najbrž na posteljo čakal do večerje :blink:

Sem rekel da je potem vseeno če pridem jutri zjutraj (spet probat)

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam vam, da jutri najbrž odhajam za dva tedna (ali pa tri :rolleyes: :hmm: ) v Šmarješke Tolice na rehabilitacijo. Samo toliko da me ne boste iskali B)

Pazite na cesti, ker zdravljenje v naši Sloveniji zelo dolgo traja (čakalne vrste so dolge tudi za nujne primere, ker je zelo veliko bolj "nujnih primerov od vašega", in tako čakate na operacijo tudi po več tednov v bolnici kljub temu da imate vsaj 2x na teden datum za operacijo, ko pa pride tisti dan pa :blink: :wacko: :angry:

Mejte se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam vam, da jutri najbrž odhajam za dva tedna (ali pa tri :rolleyes: :hmm: ) v Šmarješke Tolice ...

...pridem... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No ti si že prišel, s ptico z zlatimi krili :yea2: pa še manjkajočo prtljago si mi pripeljal.Hvala!

Ta vikend pa vabim vse ki me osebno poznate, predvsem pa tiste ki ste največ naredili zame v teh dveh letih da se v petek, še bolje pa v soboto oglasite v Šmarjeških toplicah, kjer se boste popoldne namakali v bazenu ali pa ob bazenu :wub: zvečer bomo pa kak liter civčka (vsak) spili zunaj na terasi ob živi glasbi (ki ne bo špilala samo zame). Za "ugoden dostop do bazena bom za manjše skupine poskrbel, za "ugodno" spanje po nekaj kozarcih vina pa tudi(v sobi na tleh bo free).

Kdor se ima namen oglasit naj le na Otočcu zapelje z magistrale, prosil bi da me prej pokličete da vem planirat količino pijače.

Aja razlog zakaj vas vabim:

Poglejte si prvo objavo v tem topicu. :( (v petek bo minilo dve leti od...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da me ne boste prehitro pričakovali na 3M in v OLP-u. Dva tedna me še ne bo. So mi podaljšali dopust kolikor se je le dalo (skupaj 4 tedne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Da me ne boste prehitro pričakovali na 3M in v OLP-u. Dva tedna me še ne bo. So mi podaljšali dopust kolikor se je le dalo (skupaj 4 tedne).

Bravo Hanzi :notworthy: ti somo uživaj,samo tako naprej :OK:

Držim pesti ,da bo O.K. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Včeraj zvečer je minilo tri leta, odkar se mi je življenje korenito spremenilo. :(

To pišem predvsem zaradi tistih in takih, ki mislijo, da se jim ne more nič zgodit in se bodo ob branju te teme mogoče malo zamisili :hmm: in mogoče začeli vsaj malo drugače razmišljati :rolleyes: Seveda zdravljenje še ni zaključeno :(

Srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer je minilo tri leta, odkar se mi je življenje korenito spremenilo. :(

To pišem predvsem zaradi tistih in takih, ki mislijo, da se jim ne more nič zgodit in se bodo ob branju te teme mogoče malo zamisili :hmm:  in mogoče začeli vsaj malo drugače razmišljati :rolleyes:  Seveda zdravljenje še ni zaključeno :(

Srečno vožnjo!

Ja naj se kar zamislijo, ko drvijo brez opreme bog ve koliko na uro pa še pomožnosti s kakim pirom v riti. No v sredo je minilo 2 leti od mojega nesrečnega dogodka, zdravljenje pa imam končano dober mesec, ampak posledice bodo ostale :cry: . Hanzi upam da te čim prej poštimajo in da boš lahko vsaj malo pozabil na to :004 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No, ker ste kljub "popravljenemu" (23.7.2002) rojstnemu dnevu ugotovili, kdaj ga imam, vam moram napisat da ga letos bolj slabo praznujem :?

Spet sem v bolnici in to ravno na rojstni dan (v četrtek)so me sprejeli na infekcijsko s 40 vročine (zdaj je že precej bolje samo izvidi pa :unsure: ). Kaj mi je mi ne znajo ali pa nočjo povedat. :? Upam da me kmalu spustijo še za en mesec na "svobodo" potem pa se jim predam v ponovno obdelavo -upam da zadnjo. Upam, da se kmalu spet kaj pišemo (tole sem čisto po naključju prišel do neta :yea2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne daj se Hanzi, korenina ne pozebe.... :OK:

Pa vse nartaboljše za brzdej, za pire se pa itak najde tudi v drugih dneh dovolj časa :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, drži se!

Upam, da kmalu prideš domov... Če te pa zadržijo še nekaj časa, pa sporoči, kam te pridemo pogledat in kdaj, da ti mal preženemo dolgčas!!!

lp, ana in blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od naju: DRŽI SE HANZI!

In če boš dalj časa lenaril v postelji, sporoči. Te prideva opomnit, da si del motorističnega sveta.

Dip in Lobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od naju: DRŽI SE HANZI!

In če boš dalj časa lenaril v postelji, sporoči.

Hanzi - te kličem pa nič od tvojega javljanja.........., javi se, pa povej koliko časa boš hospitaliziran............, pa seveda čimprej ozdravi in pridi k meni na kavo v ambulanto...

tudi jaz imam gips na roki, pa ne zaradi padca z motorjem, temveč padca po nerodnosti...... :004 :004

lupčka in seveda vse naj, naj... :worship: :004 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz imam gips na roki, pa ne zaradi padca z motorjem, temveč padca po nerodnosti...... :004  :004

Tudi padec je lahko posledica nerodnosti :grim

Drugače pa čimprej se pozdravi tudi ti Tati :friend1: :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat so mi dali začasni odpust :hmm: s celo vrečko antibiotikov :doze: .

Sicer se počutim v redu, in upam da bo tako tudi ostalo (jedel bom pa itak samo antibiotike za drugo sploh ne bo prostora. :wacko: )

Hanzi - te kličem pa nič od tvojega javljanja

Kdaj si ti mene klicala :nono: (sem še ponoči imel telefon na On kar ni v navadi-(nič spanja pa je bilo treba na uro gledat :BUA: ) A rabiš koga za ... :whistle:

Upsss, vidim da je še precej sveže tole, sploh ne vem kje imam telefon ko sem prišel z oblnice :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
danes mel prvič možnost osebno spoznat Hanzija  :yea2: človek kot se šika  :worship: danes nadomeščal lap timerje  :P v Novem marofu

A si sigurn,da je nadomeščo lap timerje.Jaz sem ga vido vedno okrog grila.Da ni kaj druga on mero????? :? Duška je delala neke"čudne "čevapčiče. :doze: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, danes pa je podrl eno "vročo"Golico :naughty: :yea2: , kako pa bomo jutri domov prišli če sploh bomo pa :slap: :doze:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!