Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

@premza: sem jim poslal mejl pa očitno ga bolj poredko berejo, ali pa so ga za letos že odklopili :?

Baje da tudi alpina dela ene spešl zadeve, bomo videli :?

Sicer pa: kot zaenkrat kaže, bomo enkrat dali nogo v gips(sem že danes Dr. predlagal in so rekli da ni problema), gips prežagal in tako dobili dvo(3) delni kalup, v katerega bomo zlili kak gradbeni material s kakimi mikrovlakni(gips predtem namazali s silikonom da se ne bosta imela preveč rada-sprijela ) in tako dobili odlitek celega stopala vključno z gležnjem. In ta odlitek bo potem romal k čevljarju, najbrž tudi k Dominetu. (in naj potem dela čevelj tako dolgo da bo padel odlitek v lčevelj) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo še nekaj vijakov "kupljenih" pred enim tednom :blush:

Pa še plošča z vijaki dobljena lani novembra

post-85-1140781246_thumb.jpg

post-85-1140781336_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, a si si dej vse zdeval ven :? , a še je kej not ostalo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kai dve do tri leta bo ostala Ostala še cm debela in skoraj pol metra dolga štanga V stegnenici in nekaj vijakov v kolku in kolenu. Seveda nekaj "saržerjev klamfic" , ki so nastreljene v obeh nogah ne štejm , čeprav se na RTG vidijo.

Sem razmišljal kako naj ohranim spomin na vijake pa mi je bratranec dal odlično idejo. Veje braz lubja bom uporabil za simulacijo kosti, vanje zašravfal vijake in "trofeje" kam razstavil! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi kučo stara, kero zbirko si nalimu? A si ze razmislu o trgovini s tovrstnim materialom... sej zaloge imas kr neki! :fredy:

Se mal hecam, bodi fajn, pa se kej vidmo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff, mislim da si ti do zdaj edini, ki ga poznam da je kaj taksnega ali tako velike schraufe da je mel

sem edino na tv enkrat videl da je tip imel take podobne shraufe, cez 11 mesecev so pokazal pri pogovoru je ze spet na motoru sedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, Terminator je bil nula proti tebi.

Želim ti, da se tvoje zdravljenje dobro konča in da čimprej začneš vozit motor.

Pa daj se zopet kaj videt na Štajerskem, ko bodo vremenske razmere to dopuščale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lobo: veš da pridem tudi v štajerski konec, samo da bo malo topleje in da bom lahko hodil brez bergel in posledično sedel samo na dveh kolesih. Sicer pa tudi vi lahko kaj pridete na to stran Trojan, saj zdaj se lahko izognete Zollu na Trojanah :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa tudi vi lahko kaj pridete na to stran Trojan, saj zdaj se lahko izognete Zollu na Trojanah :devil:

Zollu že, dunajskim pa ne. :grrr :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zadnjič smo našli škornje in mi je sedaj nekoliko bolj jasno, kako je lahko prišlo do takih poškodb :cry:

Yugotov blatnik je dobesedno zarezal v škorenj in potem dalje :cry:

post-85-1142847979_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Da se malo spomnim na preteklost, sedaj ko imam ravno čas in ne morem brcat bicikla. Pa ni ovira mraz, ampak

No na (nekdanji) dan republike so mi naredili zadnjo križno vez v kolenu. Sedaj me čaka 6 tednov mirovanja, potem pa (baje) kar boleča rehabilitacija.

Nadomestna vez iz desne noge

in kako se "sprehajajo" po kolenu (raje bi ovinku drsal po kolenu,kot pa da drugi drsajo po notranjosti mojega kolena)

post-85-1197549266_thumb.jpg

post-85-1197549568_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si imel lokalno anestezijo, da si lahko slikal zrawen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Hanzi, stara sablja,

želim ti čimprejšnje okrevanje po operaciji B)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si imel lokalno anestezijo, da si lahko slikal zrawen

Jep, samo slikal pa nisem jaz, ker ti ne pustijo gledat kaj počnejo

:headbang:

No nekaj vidiš na TV (tisto kar ti po kolenu šarijo) da pa bi ti kamero držali tudi takrat ko je izven kolena pa niso bili zainteresirani. No pa saj veliko drugače ne more biti kot tisto ko kažejo po raznih kabelskih kanalih.

Sicer pa en pozdrav iz

post-85-1197621554_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se malo spomnim na preteklost, sedaj ko imam ravno čas in ne morem brcat bicikla. Pa ni ovira mraz, ampak

No na (nekdanji) dan republike so mi naredili zadnjo križno vez v kolenu. Sedaj me čaka 6 tednov mirovanja, potem pa (baje) kar boleča rehabilitacija.

Nadomestna vez iz desne noge

in kako se "sprehajajo" po kolenu (raje bi ovinku drsal po kolenu,kot pa da drugi drsajo po notranjosti mojega kolena)

Phu! :fredy:

Mene so za pet ur kar "v temo" poslali, ko so mi v drugo poskusili sestaviti koleno nazaj skupaj. :D

Bolečina pri rehabilitaciji pa je močno odvisna od fizioterapevtke (ali terapevta)... :naughty: :naughty: Saj vse še nekako gre in čeprav ti bodo vsi govorili, da moraš čimprej nogo do konca iztegnit, bo krčenje dosti bolj boleče, če posebej, ko te bo terapevtka dobila v "švicarja". :D :D

Se da tudi v službi pridno trenirat... :D :D :D

post-332-1197638080_thumb.jpg

post-332-1197638119_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, samo slikal pa nisem jaz, ker ti ne pustijo gledat kaj počnejo

:headbang:

No nekaj vidiš na TV (tisto kar ti po kolenu šarijo) da pa bi ti kamero držali tudi takrat ko je izven kolena pa niso bili zainteresirani. No pa saj veliko drugače ne more biti kot tisto ko kažejo po raznih kabelskih kanalih.

Sicer pa en pozdrav iz

Bravo hanzi, vedno optimisticno naravnan in z nasmehom na obrazu! :worship:

želim ti čim hitrejše in neboleče okrevanje, kr v imenu celega kluba!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se malo spomnim na preteklost, sedaj ko imam ravno čas in ne morem brcat bicikla. Pa ni ovira mraz, ampak

No na (nekdanji) dan republike so mi naredili zadnjo križno vez v kolenu. Sedaj me čaka 6 tednov mirovanja, potem pa (baje) kar boleča rehabilitacija.

Nadomestna vez iz desne noge

in kako se "sprehajajo" po kolenu (raje bi ovinku drsal po kolenu,kot pa da drugi drsajo po notranjosti mojega kolena)

Hanzi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se malo spomnim na preteklost, sedaj ko imam ravno čas in ne morem brcat bicikla. Pa ni ovira mraz, ampak

Ker sem še "mlad" motosvetovec sem danes naletel na to "hanzijado". Prebral od začetka do konca. Kalvarija, ki traja in traja. Dobro se držiš in mislim, da so ti vsi tvoji prijatelji tudi dvigovali moralo in pomagali prebroditi kruto obdobje :worship: :worship: :worship: . Z veseljem se ti prvič ko se srečamo pridružim na živalskem vrtu in več kot nas bo :beer2: , lepše bo. Navijam zate. LP :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem naletel na to "hanzijado". Prebral od začetka do konca.

Se pridružujem ataIBi, in Hanzi srečno in zdravo okrevanje

ti želim pa štaužnt čestitik za optimizem, ki si ga imel čez celoten

časovno-zdravstveni proces :worship:

P.S. nesreče/operacije/okrevanje/fizioterapije/krepitev telesa v prvotno stanje pred poškodbo SUCKS big TIME :angry: izkušnje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!