Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Hej Hanzi, biješ krvavi boj v katrem zmagaš ti :OK:

Drugo leto pa se skupaj na bicikliranje odpraviva,obljubim, da bom počasnejši :)

Te pridem obiskat po končanih izpitih v petek da kako rečeva, upam da boš tam, sporoči mi če boš takrat še tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, a še vedno velja, da je tista omarca za tiste zadeve al boš po novem sprejemal čokolado? :hmm: ;)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro se porihti pa kšno sestro za ritko primi :devil:

Se pridružujem željam :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, sablja!

Kakšnega piješ? :?

A bo moj "pristen" tardeč dober? :hmm: Nobene "kemije"!

Hoj

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo moj "pristen" tardeč dober? :hmm: Nobene "kemije"!

Kaj je smola? :?

Smola je, če Hanzitu vin' neseš, pa ti pred vrati flaša dol pade! :eek: :eek: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne iščite me več v sobi 13, upam, da sem zaključil za letos ležanej v bolnici (vsakotedneske kontrole mi pa ne uidejo)

Drugo leto pa se skupaj na bicikliranje odpraviva,obljubim, da bom počasnejši

Te pridem obiskat po končanih izpitih v petek da kako rečeva, upam da boš tam, sporoči mi če boš takrat še tam.

te držim za besedo o bicikliranju, po začetnem uvajanju si bom mogoče kupil kaj hitrejšega :devil:

Hanzi, a še vedno velja, da je tista omarca za tiste zadeve al boš po novem sprejemal čokolado?

Imel sem oboje zadeve v njej, zdaj je pa prazna. včeraj sem se še ponujal s teranom, prejšnji teden smo pa že zaključili s Zmaji in Kozli :devil: Sem te imel namen poklicat enkrat pa sem "pozabil" :doze:

Hanzi kučo stara, glej da hitr zacneš migat, pa da se spet srečamo na kakšni veselici!

Se srečamo na "veselici" v torek :? :devil:

Kaj je smola?

Smola je, če Hanzitu vin' neseš, pa ti pred vrati flaša dol pade!

res nimaš sreče :slap:

In jaz potem včeraj in danes bil brez pijače. Še dobro da je bilo za kosilo malo Terančka iz omarice :naughty:

Sicer pa ena slika iz "mehanične delavnice Jacka Razparača"

post-85-1134146714_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se srečamo na "veselici" v torek

Se vidmo na novoletni zabavi!!! Ej Hanzi tut tisto prvo leto po nesreči si bil, tko da zdej res ne bi smel manjkat... :OK:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ena slika iz "mehanične delavnice Jacka Razparača"

uuu, s temle se da pa dost kvalitetno igračkat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo v vednost the stroj:

Te slikce sem nalepil samo iz tega razloga, da bom koga opomnil kako je človeško telo ranljivo in to pri hitrosti 50 km/h (kaj bi se dogajalo pri hitrostih,ki jih dosegajo današnji motorji, ne bi razpravljal)

Če bo samo en motorist zaradi te teme in teh slik obvarovan poškodb (spustil gas pred ovinkom ali vozil za nekaj % počasneje)je moj namen dosežen.

Jaz sem se moral letos zadovoljiti s predhodnikom motorja -biciklom in lahko rečem, da sem srečem in vesel, da sem se lahko zadovoljil z njim. In tudi na motorju me boste še videli-upam, samo kje, to je pa drugo ?) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: če bo le zdravje dopuščalo, se oglasim tudi v 2006 :OK:

Sicer pa: a mi lahko kdo pomaga pri izdelavi odlitka mojega stopala (odlitek bi potreboval kasneje z aizdelavo čevljev) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kak kontakt od Domineta, ki na motozborih prodaja cokle in podobne zadeve :?

A je mogoče ta Domine dolenček (iz Dolenjskih Toplic)...vem, da on prodaja razne izdelke iz usnja za motoriste na motozborih...če je pravi ti lahko priskrbim številko...

lp, mirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče ta Domine dolenček (iz Dolenjskih Toplic)...vem, da on prodaja razne izdelke iz usnja za motoriste na motozborih...če je pravi ti lahko priskrbim številko...

lp, mirko

To je ta! Ime njegove firme je "Koral d.o.o." , če nisem spet v zmoti.

Pa dejte no Hanzitu pomagat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kak kontakt od Domineta, ki na motozborih prodaja cokle in podobne zadeve :?

Naslov Domine Zupančič,Gorenje Sušice 24 Tel.07/30 65 026

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!