Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

In na katero številko naj te pokličem :blush: .)

Sicer pa sem se peljal po dravski dolini (od Dvorjan do Radelj včeraj dopoldne, popoldne pa sem obiskal Golico, zvečer pa "Otoga" :cry: in potem na hitro zasluženo posteljo :doze: danes pa od Radelj do doma in ne boš verjel kak občutek je sedeti na domačem stolu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številko od GSMa imam napisano v profilu. Zato, če boš na našem koncu in boš imel višek časa, pokliči. Malo pauze ti ne bo škodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff Hanzi, sem zdaj vecina postov prebral, to je bilo mal hudo, sem vcasih mislil da jaz podiram rekorde v tem

kaj si prestal ne voscim nobenemu,

upam da je tvoje pocutje dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Upam, da se v ponedeljek spet za nekaj časa "poslovim" od vas in da me bodo čimprej dejansko začeli nategovat in ne samo z besedami, sicer bo treba spet komu mal "pojamrat" :angry:

Lepo se imejte, če pa se bo kdo "izgubil v Bližini KC" naj pa pokliče (vprofilu cifra :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Izboril sem si staro lokacijo v sobi 13 :hmm: in Motosvetova nalepka je po treh letih še vedno na oknu :devil:

Ena slikca, če imate slab želodec ne priporočam ogleda dalje :eek:

.

.

slikca :?

post-85-1133602565_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vikendi upam da bom doma (kot sedajle), med tednom pa na Travmi, kako dolgo pa še pa nimam pojma, lahko tudi nekaj mescev :blink: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko poveš/napišeš kaj točno je na tej slikci?

Se mi kar zdi, da bi malo kdo ugotovil kaj je ker je pač skoraj makro že :hmm:

Sicer pa je to Moja "odprta" leva noga malo pod kolkom s prežagano stegnenico, ki naj bi v prihodnjih mescih dobila nekaj cm v dolžino. Držte pesti da uspe, sicer bo kriza :doze:

Prilepim še kako slikco z operacijske mize?

Recimo tale:(dokaz da res moja noga "krvavi")

post-85-1133615974_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

:o

ti nisem nič fouš...a to dobiš lokalno oni pa žagajo zraven...a imajo kaj glasbe kot v filmih?Se kej pogovarjajo kar ni v zvezi z operacijo?

Kdo je slikal?

Držim pesti, da bo vse v redu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej spinalni blok ( injekcija v hrbet, ne čutiš nič od trebuha navzdol, po 4 urah je sredi operacije začel popuščati in smo šli "spat" za dve uri)

Glasba: ves čas je bil prižgan radio ne spomnim se več katera postaja na normalni sobni glasnosti

Pogovarjanje: tisti ki so "pri delu" se pogovarjajo več ali manj samo o operaciji, drugi se med operacijo umaknejo, če niso nujno "potrebni"

Poleg "uradnega fotografa" (RTG) :devil: je slikal še en zdravnik, ki je bil bolj peto kolo (mislim da je bilo več kot pet zdravnikov prisotnih pri OP)pri operaciji in kaka sestra oziroma kdo drug. Saj je bilo pri operaciji prisotnih recimo okoli 15 ljudi.

Narejenih približno 30 slik, od tega jih je 2/3 popolnoma neuporabnih, ker tiste operacijske luči "prežgejo sliko" in se na njej ne vidi praktično nič, na nekaterih pa se vidijo samo hrbti zdravnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilepim še kako slikco z operacijske mize?

Recimo tale:(dokaz da res moja noga "krvavi")

uf ko v kakem horor filmu :xx:

...hitro okrevanje ti želim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, zdrži :OK:

Upam, da meni drugo leto ne bodo tako razkopali noge, ko bom šel štango in nekaj šraufov ven dajat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,

Dobil sem tudi dodatnih 10 vijakov in eno 30cm dolgo ploščo za povečanje svoje kovinske zbirke.

Le zakaj nisem še tega poslikal :photo: (to mi ostane in bom lahko vsak dal preverjal trdnost, poslikam ta teden bolnici :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej boš pa lahko na detektorjih za kovino piskal!!! :OK:

Drži se in hitro okrevaj :yes: da boš lahko spet :beer:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se jih bom izogibal, ker jih ne bi rad uničil (ampak sem bil že bolj resničen Terminator (izjava Bladza, ko je videl mojo "nogo" kak mesec po nesreči.)) Ta slika je pa "aktualna"

post-85-1133702513_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tile dohtarji pa so majstri! Kniping, žebelj, žaga,... Vse kokr d bi bli tišlarji! :eek: Razlika med njimi je verjetno samo v žlahtnosti materialov, ki jih uporabljajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dec - tale slika je pa za razmislt - a nebi Jesenisko zelezarno vprasal za sponzorstvo... :OK:

U glavnem jebada na qubik :eek: No jaz vem da se bos zvlekel - se vedno velja za dir z biciklom... ASAP.

lp DaNe

SSudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!