Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

.. pa še to je fajn... da vakuum (podtlak) deluje tako... da cevke ne vrže dol... ampak jo vleče vase...isto naprimer kot ga blondinka   t1534.gif    vleče recimo...

:P

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a montiranje cevke za podtlak je zapleteno? razmišljam tut sam o nabavi, zato sprašujem...

pri meni je bilo cca. 10 min dela, pa nimam pojma o  tem kako je motor sestavljen. Je pa res da rad razstavljam stvari, ceprav mi vcasih potem ne uspe sestavit nazaj :closedeyes: . Samo zabolelo me je kr sem moral cevko preprezat, in tisti T-del vstavit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34

 

veriga enuma ek.

Za nakup se obrnem na rumeni cestak?

 

Hvala lp

jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 1000 km. Opazil razliko mazanje verige Scottoiler z  novim zobnikom, ki ima gumo.

Po opazovanju več pripomore kot cevka z obeh strani. Veriga je po sredini vidno namazan s tem, da sem Scottoiler še za 20% priprl. Trenutno na 2 / 5  odprtega. 

In okolica manj umazana. Zelo zadovoljen. 

 

 

post-37688-0-93108300-1441458282_thumb.j

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kolk km. pa ima za sabo ?

Cirka 25 jurjev; prva vgradnja.

Zgolj za primerjavo: neoriginalna firme JT sm zamenjal dva v 10.000 km.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasen, da ti ga tako po robovih pobere.

Meni se je naredilo raven obratno zadnji je bil slab prvi kot not nov, ki pa je še man logično.:? a imaš na zadnji nihajni roki kaj lufta  ležaji ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ležaji so novi; na kolesu, na linku in na švingi; lufta po občutku tud ni. Škoda da nimam fotk od ostalih dveh zobnikov; glih tko sta bla naprej počesana, edin precej manj pogrižena pri straneh sta bla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je poravnava kolesa mal postrani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je poravnava kolesa mal postrani?

Vidiš, to je pa zelo velika verjetnost; moram zmerit en dan. Od vijaka nihajke do akse al kako že gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajčki majo menda nek poceni laser ki nastaviš na zadni zobnik pa s tem preverjaš.... če najdem dam link oz. kot ponavadi če boš želel. :D

www.ebay.com/itm/Profi-SE-CAT-Motorcycle-Chain-Alignment-Tool-Dot-Laser-Type-/381151627819?hash=item58be684a2b

v tem stilu le da nesramne kitajske kopije za dva pira ne najdem :/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to je pa zelo velika verjetnost; moram zmerit en dan. Od vijaka nihajke do akse al kako že gre?

najbolje z laserjem, drugače pa vizuelno s pomočjo kake letve, pač preveriš poravnavo verižnikov in kako teče čez veriga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz dam dve alu lajšti na boke zadnjega kolesa.... nato poravnam krmilo in merim razdaljo med roboma prednje gume in lajštama.

...seveda, da vsakič zadnje kolo z lajštama malo "privzdignem, da se lajšti sprostita, da slučajno kam ne šponata levo-desno. S tem špuro naštimam v nulo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!