Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

:jezik:

 

zelenkica.jpg

evo in kosi k so ti odpadli so ravno supr za mojo ženko, če bo pridna jo bom celo podaljšal

IMG_20151003_140939.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo in kosi k so ti odpadli so ravno supr za mojo ženko, če bo pridna jo bom celo podaljšal

IMG_20151003_140939.jpg

razpadam :O

:cry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so kej bolj zaščitene proti rji? Občasno se mi formira par pikic rje (po večjih nalivih kljub temu da je pokrita) ki jo sicer spravim dol ko obrošem ketno in nanovo pipsnem. Z oilerjem še tege ne bo (več) en dan najbrž letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je svetilni petrolej tisti s kateim čistite verige? Danes sm ga mislil vzeti na črpalki pa sm vidu da prodajajo samo svetilnega (liter pakirano). Sej to bi blo verjetno to, ane?

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je svetilni petrolej tisti s kateim čistite verige? Danes sm ga mislil vzeti na črpalki pa sm vidu da prodajajo samo svetilnega (liter pakirano). Sej to bi blo verjetno to, ane?

Hvala :D

Da.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je svetilni petrolej tisti s kateim čistite verige? Danes sm ga mislil vzeti na črpalki pa sm vidu da prodajajo samo svetilnega (liter pakirano). Sej to bi blo verjetno to, ane?

Hvala :D

js z nafto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooo..  :blush:

....genau za na Versysa...  :P

Bule boš fasu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz dam dve alu lajšti na boke zadnjega kolesa.... nato poravnam krmilo in merim razdaljo med roboma prednje gume in lajštama.

...seveda, da vsakič zadnje kolo z lajštama malo "privzdignem, da se lajšti sprostita, da slučajno kam ne šponata levo-desno. S tem špuro naštimam v nulo...

Kaj pa če maš zvito prvo feltno? :hmm::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bule boš fasu :P

zbuli ga, pa še z zarjavelo ninđa ketno ga dj ... bo klubase meu po hrbtu :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Rabim pomoč/mnenje.

Na SV650 sem menjal zobnika(jeklena) in verigo(DID525VX) - nabavil pri Kettenmax. Zobnika sta obrnjena prav, veriga je bila namazana in nastavljena(30mm hoda ob motorju na stojalu, zračnost je imela tudi ko sva na motorju bila v dveh).

Prvih 200km, veriga se malo raztegne(50mm hoda), jo nastavim na novo, novih 150km, in veriga je veriga nazaj ohlapna...?!.

Možni razlogi?

Zadnja osovina in natezalca sta stisnjena...

Popravljeno . Popravil 205T16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob ‎31‎.‎10‎.‎2015 at 12:39, 205T16 pravi:

Rabim pomoč/mnenje.

Na SV650 sem menjal zobnika(jeklena) in verigo(DID525VX) - nabavil pri Kettenmax. Zobnika sta obrnjena prav, veriga je bila namazana in nastavljena(30mm hoda ob motorju na stojalu, zračnost je imela tudi ko sva na motorju bila v dveh).

Prvih 200km, veriga se malo raztegne(50mm hoda), jo nastavim na novo, novih 150km, in veriga je veriga nazaj ohlapna...?!.

Možni razlogi?

Zadnja osovina in natezalca sta stisnjena...

...in ..kaj si pogruntal v tem času?

....Fake veriga?...al kej druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 31. 10. 2015 at 0:39 PM, 205T16 said:

Rabim pomoč/mnenje.

Na SV650 sem menjal zobnika(jeklena) in verigo(DID525VX) - nabavil pri Kettenmax. Zobnika sta obrnjena prav, veriga je bila namazana in nastavljena(30mm hoda ob motorju na stojalu, zračnost je imela tudi ko sva na motorju bila v dveh).

Prvih 200km, veriga se malo raztegne(50mm hoda), jo nastavim na novo, novih 150km, in veriga je veriga nazaj ohlapna...?!.

Možni razlogi?

Zadnja osovina in natezalca sta stisnjena...

To je meni delalo na "obrabljeni" verigi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DinDiin said:

Na Kettenmaxu pa res ni fejk no :)

 

Govoris resno al se hecas/sarkazmiras? 

 

Moj ketenmax komplet ma premal km de bi lahko kaj ugotavljal...

 

Ps: a je kak moderator kej cistil temo, al me spomin cist na polno jebe? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, men se zdi,da imajo prevec tezav z verigami kupljenimi pri njih....sej se vsake tolk najde kdo,ki ma raztegnjeno po 15k.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil prek ebaya vx didovo (cenejšo) 525 + 2 socialna zobinka za hornetko 600 od nekega polska racing iz glej no glej poljske (krneki) za 100€ s poštnino vred in nekim 100ml sprejem za verige firme valvoline. Po 24000km+ je še nisem rabil napet ponovno. Če je fejk je odlična! Tudi neverjetno tiha. Sicer pa pipsam in čistim redno a vozim tudi po dežju (žal).

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!