Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Ob Wednesday, March 08, 2017 ob 19:52, zan0088 pravi:

Pozdravljeni,

Jaz moram pa menjat verigo na moji FZ6-S. Zanima me ali vzet original ali kaksno DIDovo zlato, da malo boljse zgleda? Cene so verjetno tam tam? Ce vzamem DID naj vzamem se kaksen zob posebej, ko ravno vidim zgoraj, da se isce, zna pridet prav kasneje?

Tako kot so ti rekli po modelu. Jaz sem naredil napako ker sem prestel clene in narocil nove zobnike in tolko dolko ketno kot je bila gor. Nisem pa preveril velikost zobnikov. Je pa seveda prejsni lastnik na moje velko zacudenje dal +1/-3. Sedaj ko sem dal tako kot mora biti so pospeski neopisljivo boljsi kot da bi imel drug motor. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, hvala za odgovore, narocen ZVM-X set posebej po modelu motorja, odprt, orodje za kovicenje sem si sposodil, poslano je bilo vceraj. Ker je ze o sprejih, kaksen je pa DID-ov sprej? Sem vzel 2 flasi za zraven. Bral sem da je S100 OK, ampak je prodajalec kettenmax rekel da ni za X-ringe kao.:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, zan0088 pravi:

 ampak je prodajalec kettenmax rekel da ni za X-ringe kao.:?

Ne bo držalo. S 100 je tudi za X ringe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, zan0088 pravi:

Sej ma v akciji po 16€ ;) Ostrigel v smislu da je drag ali slab?

ne cenovno, dobra cena, ampak da ti je pravljico povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako S100 sem na x ringih uporabljal nekje 2 leti, pa še najbolj mi je bil všeč od vseh sprejev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, zan0088 pravi:

OK, hvala za odgovore, narocen ZVM-X set posebej po modelu motorja, odprt, orodje za kovicenje sem si sposodil, poslano je bilo vceraj. Ker je ze o sprejih, kaksen je pa DID-ov sprej? Sem vzel 2 flasi za zraven. Bral sem da je S100 OK, ampak je prodajalec kettenmax rekel da ni za X-ringe kao.:?

https://www.louis.de/artikel/s100-dry-lube-kettenspray/10039036?list=214550733

  • für alle O/X/Z-Ringe

:)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, zdej ko je spucan ves smer bom probal kako bo kaj glede svinjanja. @Snecer, da, tud kettenmax ima napisano O/X/Z pri S100,.. ampak,... nej mu bo,... bom pa sprobal ko to porabim :)

Danes pa ze sravfam :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, zan0088 pravi:

Prednji zobnik je pa faljen, lepo :hmm:

 

IMG_2930.JPG

....predvidevam,da je desni original in ima na straneh gumi oblogo.....če je levi po številu zob ok in paše na os ni nič narobe, samo veriga bo malo bolj glasna.... :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Rogerg pravi:

Kaj je narobe z njim? 

Ja debelina pri osi.

Verjetno veriga ne bo tekla naravnost in jo bo krivilo. Razen, če znotraj ista debelina, kar se na sliki ne vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, zan0088 pravi:

Prednji zobnik je pa faljen, lepo :hmm:

 

IMG_2930.JPG

ni nujno..na sliki se ne vidi kolikšna je mera original zobnika pri luknji za zobato gred ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobnik je važno,da paše na os in da je pravi za verigo kuk jz vem...to rdeče tk vzameš s starega?Nisem kdaj zasledil to rdečo na mojem mopedu pa na vseh SS mopedih vedno prvo menjal prednji  in zadnji zobnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rdeči pravi:

Verjetno veriga ne bo tekla naravnost in jo bo krivilo. Razen, če znotraj ista debelina, kar se na sliki ne vidi.

Na sliki se vidi dvignjen rob okoli luknje za os. Je tam zobnik poširjen. Če je dosti, pa je najboljše pomerit in primerjat s trenutnim. Sam če paše na os in se lih ne "sprehaja" levo-desno... pol nima kaj biti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je narocen za pravi model motorja ... pol skor  zihr pase... razn gume nima... to pa nima nobene veze... po tej sliki sodec je taprav...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojem je celo fora, da sta leva in desna stran različni debelini in se velikokrat naredi, da se ga narobe obrne.

Sprednji verižnik 17T, 525 za APRILIA ETV 1000 Caponord Rally Raid (2004-2004) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desni je original, mislim pa da ni guma gor.

Tezava je v debelini osi, gor ze pase ampak ce ga do konca porinem pride dlje kot original. In ce ne pide enako predvidevam da bo nekje sponalo, da bo mimo vodila itd. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!