Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

pred 1 uro, 4janic pravi:

Kje bi lahko dobil manual za postavitev kapalke na zadnji zobnik? Je kak mojster v Lj, ki se ukvarja s tovrstnimi zadevami in bi mi nastavil? Verjetno se kapalka ne sme dobesedno dotikati zobnika ampak mora imeti nek odmik? Predvidevam, da je problem tudi trdnost oz togost kapalke...?

Mogoče bi lahko dobil tudi v Ljubljani TRG .

Z malo truda pa se lahko naredi tudi doma. cevke dobiš od WD .Kot pravi Dami se drži tega preverjeno.

Smo pa tudi v Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Cartman pravi:

Zakaj bi blo bols na zadnjega? Jez lih gledam, ce bo pozimi nabavlen, kje bi zavrtal, da spelem cevko na prednjega. Odpade pol metra cevi, nobenga premikanja ni, motor manj razmetava kot zadnje kolo....? Ne najdem argumenta za zadnji veriznik, razn, "sej majo vsi tam".....

pri enduro motorjih se priporoča spredaj, ker zadaj riješ po blatu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mene vprasas, sam se oiler, kaksni spreji neki. Je tolk lazje pa brezskrbno met oiler,da je smesn spreje okol vlacit. Pa mam centralno stojalo in mi ni blo tezko nasprejat verige, pa vseeno.... Pa se lepsa ketna je in dalj zdrzi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Texo pravi:

ok, torej VSI, ki ste na olerju, imate samo + izkušnje? ni obžalovanja oziroma dvomov? tudi ketna je vesela in vse kot mora bit?

da, kok nardi, nimam pojma, ponavad kaka xsara pride vmes :P

je pa manj dela, veriga v glavnem čista, če greš po makedamu odpreš pipco, pa jo lepo čisti...

pred 1 uro, Cartman pravi:

Zakaj bi blo bols na zadnjega? Jez lih gledam, ce bo pozimi nabavlen, kje bi zavrtal, da spelem cevko na prednjega. Odpade pol metra cevi, nobenga premikanja ni, motor manj razmetava kot zadnje kolo....? Ne najdem argumenta za zadnji veriznik, razn, "sej majo vsi tam".....

nekaj argumentov:

 

pred eno uro, 4janic pravi:

ne najdem na Louis nadomestnih delov za Scottoiler (cevke in dispenser)? pri nas nikjer nimajo v trgovini?

Predlagam, da še tule pogledaš in prebereš

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Texo said:

ok, torej VSI, ki ste na olerju, imate samo + izkušnje? ni obžalovanja oziroma dvomov? tudi ketna je vesela in vse kot mora bit?

Ko sem zadel "tempo" kapljanja (količina + frekvenca) sami plusi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

kje kupite kerozin?

bil danes na dveh petrolih in nič, sploh nobenega petroleja nimajo .. sicer res, da nista bila ravno največja servisa, pa vseeno ... no, imajo pa alpsko mleko v akciji, to pa ja .. :twak:

http://www.petrol.si/povej/kje-so-tocilna-mesta-svetilnega-petroleja-v-sloveniji .. nič od tega pri roki .. rabim pa jutri .. omv/mol/merkur? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petrolej maš na nekaj pumpah da ga tankaš v svojo embalažo, tankaš kot benz ali nafto. Jaz sem si ga natanku v slovenskih konjicah, in je točeni dost cenejš kot v flašah že. Malo pobrskaj na petrolovi strani

upsika, nisem dobr prebral :D

ga dobiš pa u merkurju tudi

Popravljeno . Popravil Danilo D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj .. merkur 5.50e za liter .. dolgorocno se splaca zapeljat do katerega petrola, ko toči .. a na ostalih pumpah se to ne dobi - iz avtomata, samo na izbranih petrolih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga dobil na enem majhnem Petrolu v Ljubljani, v Polju. Greš noter, da ti odblokira točilno mesto in potem naliješ v atestirano posodo in ga imam vsaj jaz za kar precej časa. Stane pa nekaj čez 1 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Petrolovi strani imaš seznam, kje naj bi točili petrolej, ampak po mojih izkušnjah je seznam en blef. So pa zraven telefonske pa lahko preveriš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kupujem svetilni petrolej v flaškah po 1 liter. Ga ima skoraj vsak petrol.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DAMI34 said:

Jaz kupujem svetilni petrolej v flaškah po 1 liter. Ga ima skoraj vsak petrol.

saj sem to tudi pričakoval, pol sem se pa v dveh ustavil in nix ..

34 minutes ago, HD-Dyna said:

Tudi v Merkurju imajo svetilni petrolej po 5,49 €/l.

v merkurju sem videl, ja .. ni ravno poceni .. grem še do dveh pump v bližini in če ne najdem, grem v merkur .. grrr ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Texo pravi:

saj sem to tudi pričakoval, pol sem se pa v dveh ustavil in nix ..

v merkurju sem videl, ja .. ni ravno poceni .. grem še do dveh pump v bližini in če ne najdem, grem v merkur .. grrr ..

Najbližji Petrol, ki ga ima, je za tebe v Slovenskih Konjicah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, HD-Dyna said:

Najbližji Petrol, ki ga ima, je za tebe v Slovenskih Konjicah ...

bom zaenkrat liter nekje v mb nabavil pol pa se na enega od prekmurskih zapeljal in združil z obiskom rodnih krajev .. :)

sicer pa glede na trenutno stanje vremena, bo vikend bolj ne-mobilen .. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, franc pravi:

Na Petrolovi strani imaš seznam, kje naj bi točili petrolej, ampak po mojih izkušnjah je seznam en blef. So pa zraven telefonske pa lahko preveriš...

Petrol Vavta vas, svet. petrolej-obarvani - 1,169/L. Preverjeno 20,92L=24,46€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Texo pravi:

bom zaenkrat liter nekje v mb nabavil pol pa se na enega od prekmurskih zapeljal in združil z obiskom rodnih krajev .. :)

sicer pa glede na trenutno stanje vremena, bo vikend bolj ne-mobilen .. :dry:

tudi nafta je ok. Samo po čiščenju (enako s petrolejem) zalaufi moped, pa obrni na štendru parkrat gumo v brzini, da zmeče še preostalo svinjarijo in petrolej, potem pa takoj namaži 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Texo pravi:

a kurilni petrolej, za peči, bi tudi bil ok? recimo kaj takega .. ali ima kakšne neželjene dodatke? sem vedno uporabljal svetilnega ...

po mojem je vse to eno te isto-derivat nafte. Sej tudi svetilni petrolej se kuri :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!