Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

končno našel ugoden verižni set za mojo lubiko.... (DID) 35k z montažo.... :yea1: :yea1: :yea1:

...

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno našel ugoden verižni set za mojo lubiko.... (DID) 35k z montažo.... :yea1: :yea1: :yea1:

...

:eek: ej to se mei res zdi ugodno. Kje pa ???? tud jst bom kmal moral si umislit kaj novga. Kolk pa stane montaža. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nitro

vzel še sprej za odstranjevanje bug-brain, pa gumice za ploščo od kufra in seveda DID komplet... 35k montaža seveda zastonj.... (dobil čaj in popust)

:topic: takega odnosa do stranke si deležen samo še strani Kompija :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: aha. Poznam trgovino bil že tam in trošil :closedeyes: Priznam, da imajo zakon odnos do stranke. Sj tud lastnik se mi zdi, da je nek biker. Bom takoj poklical, če je tudi zame tam najugodnejše.

Pa se enkrat THX.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo vsi k njemu navalit pol ne bo več cajta za čajčke in za spremljanje in kazanje bližnjic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če je veriga mogoče lahko glasnejša ko jo spucaš in prvič namažeš?

Prej sem naredil 4000km samo z mazanjem sedaj pa sem jo spucal in namazal ali je lahko zaradi tega glasnejša :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozno. mast in umazanija se lepo "zlepita" v eno abrazivno zmes.......... in to _lahko_ "brusi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motorexa je kr težko dobit. Jaz imam srečo, da ga prodaja en glih v našem kraju, čeprav se drgač ukvarja s kolesarstvom :D

A ga še prodaja :hmm:

zadnjič sem klical gor, se je njegova mat uglasila, pa ni vedla al ga kej na zalogi, al ga ni :slap:

grem jutri lasto®očno preverit :eek:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pri nam(v slo) najceneje dobit keten kit? :?

Merkur pa se na metre prodajajo. :lol1:

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga še prodaja :hmm:

zadnjič sem klical gor, se je njegova mat uglasila, pa ni vedla al ga kej na zalogi, al ga ni :slap:

grem jutri lasto®očno preverit :eek:

kokr vem ga še prodaja :D

Sej mati bolj malo ve tak da najbolje da se kr gor oglasiš in preveriš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za nasvet!

Kje naj dobim za hondo cbr 600f en komplet, kateri bo imel na sprednjem zobniku en zob manj kot original.

Baje se to pri DIDovih verigah ne da dobit.

Lp, Uroš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi verižnika in ketno za GSX-R 600, letnik 97-00 velikosti 14-47 To je najmanj-največ kar sem še videl na internetu... A kdo ve kje se dobi? V Louisu imajo le original torej 16-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 je veeeeeliko premajhen sprednji zobnik. Rajši daj večjega zadnjega. 1 sprednji zob je za 2-3 zadnje zobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim čim bolj acceleration razmerje zobnikov ker bom imel sam 25KW in se mi 6 ne bo zvrtela, plus to da ne rabim da mi gre 200km/h, ampak da bom lahko mal lažje prehitu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 je premajhen zato, ker se ti bo veriga veliko hitreje izrabila in pa tud bolj glasna je. Zato sem pa rekel, da daj zadaj večji zobnik :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, kolk prej se izrabi? Ne verjamem da se bo verižnik oz. ketna ki je narjena za 110KM zrabila na 35KM tolk prej ker bo 2 zoba manjša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater si pa malo lesen, brez zamere. Sj maš tam blizu trgovino. Pejdi mal povprašat, če drugi forumaši tam kupujejo stvari morda najdeš kaj tudi ti. Baje imajo dobro ponudbo verig in dodatkov.

Pa srečno seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kdo ve kje bi lahko kupil verižni spray SCHELL TEFLON.. ??

v naprej hvala za odgovore

lahko mi sporočite tudi na e-pošto.. tomazlog@yahoo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam nekaj od SCHELLa, če je TEFLON pa ne vem. Je pa nekaj super oprijemljivega. Ja, prime se vsega, samo verige ne. Še najraje ma pa svinjarijo. Od jutri naprej ga najdeš v smetnjaku pred mojim blokom! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadeva od SHELLa je sicer romala v smeti (na zbirališče), pa me vseeno zanima, če imate vsi tako slabe izkušnje z njo. Motili sta me dve stvari...

1. nase navleče nenormalno mnogo svinjarije,

2. v tankih nitkah, ki se delajo, ko veriga zapusti verižnik (podobno kot pri raztegovanju žvečilnega) frči povsod in potem tam nadaljuje z nabiranjem svinjarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!