Skoči na vsebino

kaksno olje uporabljate???


the_boss

Priporočene objave

  • 8 mesecev pozneje...

jz pa uporablam liqui moly 2stroke full synth racing oil. cena je 14 evrov pa morm rečt da je ful uredu olje. mi nč ne paca auspuha, ne smrdi pa še ne kadi se . kupujm ga pa pr lindempa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ah...pač, ponudm če kdo iz okolice kranja rab, za nižjo ceno kot pri serviserjih... meni je čist vseeno, jest ga zase mam...

tudi jaz sem iz Kranja :D

iz katerega dela kranja pa si =)?

greš na kšno vožno ali drag race :P

dj msn na ZS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero olje je najboljše za sport predelavo na malagutiju f15 z vodnim hlajenjem ter yasuni racing izpuhom?

Na omvju in petrolu sem gledal in imajo samo svoja olja. Vzel sem 1l 100% sintetičnega olja znamke petrol ker nisem imel možnosti dobiti ničesar drugega kot ttsa k pa je bistveno predrag za moje pojme. Katero olje do 14€ bi bilo najbolje za moj skuter? Katera trgovina tukaj v Kranju prodaja olja po ne bistveno dražji ceni kot je na internetu?

Lp in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolše olje za vse vrste predelav pa tud za seriske mašine je motul 710, motul 800 sam je pa res da je zelo drag, drgač pa jst uporablam od petrola olje pa je čist kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolše olje za vse vrste predelav pa tud za seriske mašine je motul 710, motul 800 sam je pa res da je zelo drag, drgač pa jst uporablam od petrola olje pa je čist kul

Jst sm zdej vzel isto od petrols olje za 14€ =)

Zanime me kje bi lahko dobil motul scooter expert olje? kje se to dobi v bližini kranja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zdej vzel isto od petrols olje za 14€ =)

Zanime me kje bi lahko dobil motul scooter expert olje? kje se to dobi v bližini kranja?

kranja glih ne poznam ker sm iz lj. pa še v Lj nism zasledu v nobeni trgovini, (petrol, omw, agip, pa še 2 trgovini k prodajajo dele za motorje), da bi kje prodajal motul olje, tko da nevem pomoje najbolš da ga naročiš na cilindr.si

to tud mene zanima ampak za Lj, če kdo pozna trgovino k pradajajo motul :) hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Lj sicer ne vem, ampak pri nas ima Motul skoraj vsak špajz, ki se ima za avto ali moto trgovino :) V krogu z radijem 5km, se ga da pri nas kupit na vsaj 4 mestih :)

Tako da pomoje tudi v Lj ne bi smel bit nek problem.. Če ne drugače ga naročiš preko interenta na http://www.herkules.si/ in greš lahko po želji tudi osebno iskat na njihov sedež, Ljubljana-Polje. Pa tudi cene so kar ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kranja glih ne poznam ker sm iz lj. pa še v Lj nism zasledu v nobeni trgovini, (petrol, omw, agip, pa še 2 trgovini k prodajajo dele za motorje), da bi kje prodajal motul olje, tko da nevem pomoje najbolš da ga naročiš na cilindr.si

to tud mene zanima ampak za Lj, če kdo pozna trgovino k pradajajo motul :) hvala za odgovor

tc motoshop, yamaha kmc, ...?? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zgleda da je res recesija če v Ljubljani ne dobiš Motula. Sam pa uporabljam tisto olje od petrola za 2 taktne mašine. Ne rabim neki high saj gre nazadnje za 6ko LOL :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh zgleda da je res recesija če v Ljubljani ne dobiš Motula. Sam pa uporabljam tisto olje od petrola za 2 taktne mašine. Ne rabim neki high saj gre nazadnje za 6ko LOL :)

za apn4 sem prešaltal iz dvotaktola 4+% na motul(res de je liter 12-13e) 3.3% že lani, pa ti povem , da se zdej moj apnček pelje do kopra pa nazaj kr mal lepš pa po klancu dol se ful bl zavrti! lan u dveh dneh pa pol naredu cca 430km, letos pa u 30 urah (petek 15.30-sobota 21.30 ) 370 km in to kr na full! , k mam vse original (2.1 konja + en star kozu) ! men laufa u redu!! drug let se pa lohk zmente vsi ,ke mate nad 25 let stare tomose, pa se pelete v koper na srečanje , boste vidl je luštn ! pa ne mislt de smo sami stari kozli dol, prov kontra, od 14 - 80 let smo , pa vsi mamo radi tomose :worship: ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
če nimaš nobenih kitow notr je ODLIČNO....če boš pa kdaj dajaw kak kit notr pa raje MOTUL 710....ampak za zadaj nerabš

Jst kupim tts za 11€ =)

ga imaš še ?

daj mi tvojo telefonsko na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

IPOne z vonje jagode. 100 sintetično in ne zamasti mašine primerno tudi za cilinder kite do 125 ccm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

a olje v mešanci al v menjalniku ni dobr?

v mešanci gutov an..

kir bi biu dobr?

najbolše olje za mešanco je sigurno castrol tts za dvotaktne motorje

je pa v takšni zeleni flaši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vlivam ipone scoot run pa je čist ok ...mam 18000km prvi bat...ali pa tts-zanima me koliko stane tts v štacunih pri vas?ker pri nas stane na petrolu 23e v avto domu pa 11e..headbang.gif pa sta oba čist ista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vlivam ipone scoot run pa je čist ok ...mam 18000km prvi bat...ali pa tts-zanima me koliko stane tts v štacunih pri vas?ker pri nas stane na petrolu 23e v avto domu pa 11e..headbang.gif pa sta oba čist ista

jaz sem ga prvič kupo(tts)ko sem kupo skuter..tam so me pošteno nategnili in so rekli da obvezno moram tega vlivati sem dal 28€..zdaj sem pa kupu v obiju :rolleyes: za 15€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

CITAT(pinktomos @ 30 May 2007 @ 13:51)

sploh ni res da se vrti na nizkih obrath lahko jo tudi stunaš pa ti gre krepko čez 6000rpm

npr.meni je na atx-u obratomir pokazal dobrih 11.000 rpm pa sm uporabljal husquarna olje pa še zdej ni ribnu(motor ima 50ccm)

na obnovljeno mašino apn4 - še pedala . 40L bat in vse novo ..bo šlo husquarna olje..priporočeno od človeka.ki je naredil že ničkoliko motorjev in obnovil veliko tomosov...prvih 500km 2,2-2,3 % , potem 2% mešanica ... človek vozi to že nekaj let brez vsakega problema in ne baše izpuha... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na obnovljeno mašino apn4 - še pedala . 40L bat in vse novo ..bo šlo husquarna olje..priporočeno od človeka.ki je naredil že ničkoliko motorjev in obnovil veliko tomosov...prvih 500km 2,2-2,3 % , potem 2% mešanica ... človek vozi to že nekaj let brez vsakega problema in ne baše izpuha... lp

v tomosa tudi vlivam husquarno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!