Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
Mene zanima, kje je v Ljubljani mediapark? k bi šu na en koncert

Media park, Cvetličarna, VPK, POP TV, Big Brother, vse ti je to isto.... Vtipkaj v Google Earth, ti bo ruknilo ven. B)

Periferija, v glavnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase mi je postal všeč melodic black / death metal. Mi kdo svetuje kakšne dobre skupine s tem v zvezi, ker še ne poznam toliko ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno neki zanimivga :yea2:

Guns2Roses, Prospect

05.04.2008 - Cvetličarna - Ljubljana (20:00), ali pa v petek na Uncu (Rakek, Postojna)

Edini pravi GUNS N ROSES tribute bend, ki sta jih potrdila za originalne in najboljše imitatorje celo sama Axl Rose in Slash. Guns 2 Roses igrajo skupaj že od leta 2002 in so zagotovo No.1 GNR tribute zasedba na svetu. G2R redno prijateljujejo s Slashom in originalnimi člani GNR, pohajkujejo po svetovnih Rock n Roll prizoriščih, moč pa jih je ujeti v živo tudi z originalnimi člani Guns N Roses. G2R bodo igrali vse hite iz Appetite for destruction, GNR lies, Use your illusion 1 in 2, ter celo pesmi ki so jih GNR izvajali samo v živo.G2R prihajajo iz Londona in njihovi nastopi so se začeli prav po istih stopinjah, kot so jih ubrali Guns N Roses v osemdesetih letih, saj igrajo v prav tistih klubih, ki so Guns N Roses naredili največji Rock N roll band vseh časov.

Preverjeno noro, za vse rokerje;

Welcome to the jungle :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase mi je postal všeč melodic black / death metal. Mi kdo svetuje kakšne dobre skupine s tem v zvezi, ker še ne poznam toliko ???

Dimmu Borgir, Cradle of Filth, Vesania, Dragonlord, Naglfar.

Dost mas zaenkrat

post-41-1207123232_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno neki zanimivga :yea2:

Guns2Roses, Prospect

05.04.2008 - Cvetličarna - Ljubljana (20:00), ali pa v petek na Uncu (Rakek, Postojna)

Welcome to the jungle :worship:

Jaz in moja soseda greva danes na Gunse v Unc.

Na tak koncert čakava že dobrih 15 let.

ŽE KOMAJ ČAAAAAAKAM :yea1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v nedeljo smo bli v Grazu na PAGANFEST-u Ensiferum, Korpiklani, Moonsorow, Tyr in Eluvitie :worship: :worship: :worship: blo je carsko!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo smo bli v Grazu na PAGANFEST-u Ensiferum, Korpiklani, Moonsorow, Tyr in Eluvitie :worship: :worship: :worship: blo je carsko!! :yea2: :yea2: :yea2:

Čeprav me ni bilo tam, ti kar verjamem.

P.s.: Bastard. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam 2 karti za Iron Maiden somewhere back in time tour, split, 10.avgust 2008. Ena zame, druga za sestro. Če ne bo šla, vabim s sabo koga od motosvetovcev. Karti sta kupljeni za direkt pod oder ;)

Up the Irons `m´`m´

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.06.2008

Cavalera Conspiracy

Maribor, Štuk

JEEEEEEEEEEEEEEEE EVO MENE!!!!!!!!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Imam 2 karti za Iron Maiden somewhere back in time tour, split, 10.avgust 2008. Ena zame, druga za sestro. Če ne bo šla, vabim s sabo koga od motosvetovcev. Karti sta kupljeni za direkt pod oder ;)

Up the Irons `m´`m´

če sestra ne bo šla kar povej, pa ne zarad kart...bom se oglaso med tem časom pri njej, ko boš ti na koncertu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sestra ne bo šla kar povej, pa ne zarad kart...bom se oglaso med tem časom pri njej, ko boš ti na koncertu :D

Ej ni problema nima nobenga tipa, pa tud kšn metal si včas zavrti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!