Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

samo nekaj bi rad pripomnil, mtv komerciala, pa ne se jezit, vsak ma svoje mnenje, js ga pa še izrazim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komad je kul ... malce drugačen od običajnih Metallica praks v zadnjih letih ... sigorno bom pa kupil tudi album. Če imam vse do sedaj ni razloga, da ne bi kupoval še naprej ... ampak "kill em all" na vinilu je pa še vedno zakon ... puling teeth še posebej :) :)

@Roby ... bobni od metalike že dolgo niso basovski ampak taki ... oštri ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej je blo mišljen sam kot drobna pripomba! B) Sam je res kul komadič, nehal sem jih kupovati z Black-om...

@Kocka, to o komerciali je že res, sam je tut kr solidna komerciala...Mojih bendov ne bom videl še lep čas na MTV-ju... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler nekdo dela iz srca je vse vredu, ko pa nekdo dela da bi prodajal je stvar že malo drugačna!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka stvar,ki je dobra prej ali slej rata komerciala,ko jo sprejme širša publika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler nekdo dela iz srca je vse vredu, ko pa nekdo dela da bi prodajal je stvar že malo drugačna!!

a naj Metallica reče ... NE mi nočemo denarja, mi hočemo igrat samo za izbrano publiko v naši garaži ... daj no ... vsak bend dela zato, da bo sprejet ... če je pa še komercialno (beri finančno ) uspešen, je pa prodal dušo hudiču ... dej no dej ...

Če bi oni bli tako fajn in otro-nekomercialni, ti sploh še vedel ne bi za njih, ker niti plošče ne bi imeli posnete, kaj šele izdane !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že ma kdo ta nov album od Metallice in kakšen je.Ga namreč nameravam kupit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komercijalna glasba!!! Ja valda Metallica je čisto komercialni band sestavili so jih tako, da so priredili prireditev MetalStars , med 500 folkom izbrali najbolše 4, jim napisali komercialne komade, sedaj pa igrajo to kar jim ne paše- matr kje živite

Če še niste opazl da komercialni bendi razpadajo slej kot prej in ne obstajajo 22 let na sceni :angry:

In v tem obdobju delno spreminjali svojo glasbo- hallooo kdo bi pa 22 let igral eno in isto!!!!!! kot se človek spreminja se spreminja tudi ustvarjalna žilica glasbenikov.

Drugače pa pravkar poslušam koncert iz Francije in kaj naj rečem Kdor zna zna !!!!!!

ali z drugimi besedami Končno po dolgem cajtu ponovno gledam MTV :D :D :D and I love it :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, MTV-jevcem se je zmešal!! Že uro in pol niso zarolali nbene reklame. Namesto teh rolajo koncert Metallice v živo iz festivala Rock am ring na Nurburgringu v Nemčiji!

Fantje razturajo, Trujillo je pa kralj pačenja. :)

Dons bom sladko spal, čeprav mi je žal, da nisem tam. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak "kill em all" na vinilu je pa še vedno zakon ... puling teeth še posebej :) :)

Jep, eden od 10 komadov, ki bi jih vzel na samotni otok: Anestesia, pulling teeth :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler nekdo dela iz srca je vse vredu, ko pa nekdo dela da bi prodajal je stvar že malo drugačna!!

Ja, in ti seveda veš, kdaj se konča tisto "iz srca" in začne "za dnar"?

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka stvar,ki je dobra prej ali slej rata komerciala,ko jo sprejme širša publika...

In s tem pravzaprav ni nič narobe. Samo obstaja neka vrsta ljudi, ki mislijo, da če je nekaj "komercialno uspešno" pa že ne more biti tudi "dobro". Oz se jim zdi, da morajo to apriori zavračati... Kar se mene tiče - BMK, če je nekaj "komerciala". Če je dobor, je dobor. ČE ni dobro, mi dol visi, če to "vsi poslušajo" :)

Ali mi je všeč, ali pa mi ni. Mi je pa vseeno, kolk dnarja zasluži un, ki to špila - lahko je zadnji garjavi govnar, lahko pa našminkiran metalčić...

Hotel sem rečt to - po črnem albumu je blo zelo mal ostvari, ki so mi ble fšeč, od Kmetallice seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato jih pa St.Anger vrača na stara thrasherska pota. B) No ja, brez pretiravanja, seveda.

Verjetno si je nekdo po končanem zdravljenju odvisnosti zaželel podoživljanja mladosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madrfakinšiht! :o :o :o To je blo pa orgazmično. Koncert live na MTV.

Še vedno so masters of metal, pa karkol rečete. B)

PHAQ! :o Kdor je dober, je dober!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madrfakinšiht! :o :o :o To je blo pa orgazmično. Koncert live na MTV.

Še vedno so masters of metal, pa karkol rečete. B)

PHAQ! :o Kdor je dober, je dober!

Take it easy, bro... B)

Don't panic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BC-Lucky je kriv! B) Ma srečo, da je vsaj mene obvestil... B)

@Sym- he, ne morem spat B) , živčki še vedno delajo pr 30-ih...

Popravljeno . Popravil Robycop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal vceraj koncert na eMpTyVee....

OK, velika scena, hudo dobra oprema, ogromno folka.

Igranje kurcevo, zvok obupen. Fusal so vsaj za ene 500% bolj kot mi fusamo. Ampak vidis - folk se vedno trdi da so carji??? Why the fuck?

Edini dve dobri tocki, da so res samo stare stvari igrali in pa da Lars se vedno zna tudi hitro igrat.

Trujillo je tko al tko car - bil ze pri Suicidal Tendencies (moj dolgoleten najljubsi band).

Ampak kako u kurcu igrajo in kako tudi Jeymz fusha na vokalih - ni za verjet po tolikih letih na sceni, da ne zna se stvari odigrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva niste prej povedal da je koncert? :angry:

Ja tu pa tam je treba malo po Mtv- ju prošetat- sicer pa mam zarad tega posranga koncerta dans podočnjake do tal... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!