Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Krasno! Že dva meseca lovim une mulote in mulo od Metal Steel!

Kva so ti pa naredl? :shock: :wink: A jih boš za ušesa? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na metal večeru v HD-ju in bil kar zadovoljen dokler so bili koncerti.Metal steel so me prijetno presenetili.Spil pivce s hotschom,einhailer se ga je branil(najbrž jih je že preveč spil),srečal tudi metalbika :wink: ...

Po koncertu je pa vzdušje padlo,folk se je začel porazgubljat,vse dobre metalkice so že imele tipe tko da sem se pobral v Orto mal plesat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na metal večeru v HD-ju in bil kar zadovoljen dokler so bili koncerti.Metal steel so me prijetno presenetili.Spil pivce s hotschom,einhailer se ga je branil(najbrž jih je že preveč spil),srečal tudi metalbika :wink: ...

Po koncertu je pa vzdušje padlo,folk se je začel porazgubljat,vse dobre metalkice so že imele tipe tko da sem se pobral v Orto mal plesat...

OK... nej ti bo pa ne bom tezil, da sem Einherjer... Tokrat!

Zal sem bil se vedno mackast od petka (viski+pivo) tako da sem raje bolj na easy dva pira spil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einhailer :lol: :lol: :lol: :lol: . No, samo moram rečt, da se kr dobro sliši! :lol:

Ja, MetalSteel mulci dobr žgejo. Smo že dogovorjeni za intervju v novemberski oddaji (se mi zdi da 2.novembra) pa Satani pridejo zraven.

Podrobnosti sledijo: http://www.radiostudent.si/categories.php?catid=42

Drugače je bilo pa v Houndu ful mularije, ki se je razmetavala pred odrom, tako da sem imela občutek, da sem že kar malo prestara za take zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einhailer :lol: :lol: :lol: :lol: . No, samo moram rečt, da se kr dobro sliši! :lol:

Ja, MetalSteel mulci dobr žgejo. Smo že dogovorjeni za intervju v novemberski oddaji (se mi zdi da 2.novembra) pa Satani pridejo zraven.

Podrobnosti sledijo: http://www.radiostudent.si/categories.php?catid=42

Drugače je bilo pa v Houndu ful mularije, ki se je razmetavala pred odrom, tako da sem imela občutek, da sem že kar malo prestara za take zadeve.

Tisina LuDy

Ej, jest tako musko spilam, pa mam isti obcutek, ko gledam uno mularijo :)

Mulci so prav fajn, sam da se mal naucijo spilat.. drugac pa preklet dobr za osnovno solo (me zanima, kaj bo s pevcem ko mutira :) )

vsekakor Kapo dol mulcem (in muli da ne bo uzaljenosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godscard, Giljotina in Gwynn Ap Nudd v četrtek na orto metal festu.

A poznate druga dva benda? Se splača to it pogledat?

Giljotina so iz celja eni tipi, ki so v Heavy Metal orientirani - se pravi bolj Iron maiden alike.

Menda so precej dobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

deicide pred nosom ,mogoče že preveč skomercializirano, je pa zame vsekakor prekinitev metalske abstinence (nazadnje na Maidnih), tako da grem, je še kdo ki gre, se dobimo in se ga mal nafukamo (zadan...)

predlogi o srečanju... ostalo...

zelo zaželjeno

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo metalci, al pa vsaj hard rockerji. Zdaj lahko greste tudi vi na Body Pump. Vaje za prsi se namreč dogajajo na Metalico: Enter sandman. yessssssssss :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metallica je čisti pop  :lol:  :lol:  :wink:

Ja kaj je pa pol zate rock :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz..., je blo pa tolk črnine da se je že kr tema delala

primskovo je v pizdi, ker so takoj zgonil ljudi vn, konc ob pol enih, mislm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!