Skoči na vsebino

Honda NSR 250R


Denis

Priporočene objave

  • 9 mesecev pozneje...

ellow

tak je tota stvarca lepa da sem kar brez besed ostal. celo bolj se mi sveti kot honda cbr 600( samo to prije v poštev čez par let :BUA: )

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(4T)...

2T.

tisto je CBR 250. rev limiter pri 21k rpm. :D ampak to je ze druga zgodba, izven te teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

!!!

v salomonovem oglasniku se prodaja honda nsr 250, letnik 96, z dokumenti, cena 800€

041/25-72-53

!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!

v salomonovem oglasniku se prodaja honda nsr 250, letnik 96, z dokumenti, cena 800€

041/25-72-53

!!!

piše mybe s kot je??

pizda bi mel 250ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše mybe s kot je??

pizda bi mel 250ko :D

to je prestaro duhec... jaz na tvojem mestu ne bi tvegal, pa še cena je sumljivo nizka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je prestaro duhec... jaz na tvojem mestu ne bi tvegal, pa še cena je sumljivo nizka :D

ma sj če bi že kupo bi šo prvo gledat pa sprobat :) če druga ne bi vsaj 1x rad vido v živo toto prasičko :D ker ene NSR-ke 250ke so ble lepe v nulo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj če bi že kupo bi šo prvo gledat pa sprobat :) če druga ne bi vsaj 1x rad vido v živo toto prasičko :D ker ene NSR-ke 250ke so ble lepe v nulo :)

jaz jih sploh še nisn vido, ma kdo kako sliko mogoče... naj prpopa not :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj čigava je una NSR Repsol...jo grem kuj iskat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule maš eno repsolko :D

lastnik je 10000% neznan pa bo tut ostal še naprej neznan :D

je pa v sloveniji fuuuul malo NSR-k 250ccm žal :) in morš met srečo da kje kdaj vidiš kako sploh

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ona repsolka je noro dobra... ampak kaj ko jih skor ni več v slo... edini od teh 2 taktnih 250, ki se še nekak drži je aprilia, ampak še to je čez kakih 5- 10 let ne bo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je sumljivo nizka...sploh glede na ceno nsr-k 125-k in glede na to kako prekleto redek je ta motor...če bi bil res ljubitelj in mel vsaj malo pod palcem, bi jo kupu...pa polahko zrihtu, pa jo meu mal za šminkerat...kasneje bo dosegla ziher visoko zbirateljsko ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je sumljivo nizka...sploh glede na ceno nsr-k 125-k in glede na to kako prekleto redek je ta motor...če bi bil res ljubitelj in mel vsaj malo pod palcem, bi jo kupu...pa polahko zrihtu, pa jo meu mal za šminkerat...kasneje bo dosegla ziher visoko zbirateljsko ceno

Ponavadi niso lih najbolje ohranjene.... saj pred časom so se ene 3 prodajale na avtonetu, pa so ble bl švoh za vidt :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!