Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

Včeraj je en na TV tako lepo pojasnil razliko med Angleži in Slovenci.

Če njihova vlada sprejme kak kretenski zakon grdo Angleži protestirat na ulice, Slovenci pa zavijemo v gostilno :beer1: pol se pa kateri obesi :?

Za primerjavo še enkrat kazni pri nas in v Nemčiji....

post-21816-0-70001500-1313425948_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je en na TV tako lepo pojasnil razliko med Angleži in Slovenci.

Če njihova vlada sprejme kak kretenski zakon grdo Angleži protestirat na ulice, Slovenci pa zavijemo v gostilno :beer1: pol se pa kateri obesi :?

Kolikokrat pa protestirajo Angleži? aja, to se zdaj pač govori, ko so kao protestirali - v bistvu je šlo pa za mlade (črne?) huliganske roparje ... a boš tudi mladim cigotom lopovom pri nas rekel "protestniki"? ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat pa protestirajo Angleži? aja, to se zdaj pač govori, ko so kao protestirali - v bistvu je šlo pa za mlade (črne?) huliganske roparje ... a boš tudi mladim cigotom lopovom pri nas rekel "protestniki"? ...

za protest motoristov je mislil... ne za zadnje izgrede ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za protest motoristov je mislil... ne za zadnje izgrede ...

:OK:

zakaj pa se ne moremo zment za protest v SLO ?

:yea2:

Kolikokrat pa protestirajo Angleži? aja, to se zdaj pač govori, ko so kao protestirali - v bistvu je šlo pa za mlade (črne?) huliganske roparje ... a boš tudi mladim cigotom lopovom pri nas rekel "protestniki"? ...

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nam predobro gre ...

Napaka.

Ker smo rojeni hlapčki. In ker nas prav lepo počasi kuhajo in si hlapčki mislimo da če smo do sedaj zdržali, bomo pa še naprej. A voda že skoraj vre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo rojeni hlapčki. In ker nas prav lepo počasi kuhajo in si hlapčki mislimo da če smo do sedaj zdržali, bomo pa še naprej. A voda že skoraj vre.

Zase govori ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase govori ...

Kaj misliš, je še koga razen tebe zapeklo? :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš, je še koga razen tebe zapeklo? :evilgrin:

Zapeklo?

Poglej, stvar e simpl - če se neumnosti govorijo, jim je treba kontrirati. Kajti, če jim ne, potem dovoliš, da neumnosti, laži, špekulacije - postanejo dejstvo, resničnost ...

Zdaj, če ti sebe vidiš kot hlapca, go ahead. Jaz se ne. In še marsikdo drug tudi ne.

Če te peče, si si sam kriv ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa se ne moremo zment za protest v SLO ?

zato ker so : večina "pičkice" ... ostali pa nimajo časa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapeklo?

Poglej, stvar e simpl - če se neumnosti govorijo, jim je treba kontrirati. Kajti, če jim ne, potem dovoliš, da neumnosti, laži, špekulacije - postanejo dejstvo, resničnost ...

Zdaj, če ti sebe vidiš kot hlapca, go ahead. Jaz se ne. In še marsikdo drug tudi ne.

Če te peče, si si sam kriv ...

Hmjaaa, očitno imaš prav. Samo da sem narobe razumel tvojo prejšnjo objavo: "Ker nam predobro gre". Fino. Slovencem predobro gre, ali si to bolj samo nase mislil?

Res moto srenja po defaultu ni tista, ki je najbolj na dnu, a vendar se spodobi malo okoli sebe pogledati. Ne, ne, ne samo v kafiču in kinu, še kje drugje! V kakšni fabrki pa pred zavodom za zaposlovanje ipd.

In če se ti še vedno zdi, da nam vsem skupaj, ne samo tebi in ožji okolici predobro gre, je eden od naju slep!

In pri tem kar jaz vidim, si drugače kot s hlapčevstvom in ubitim duhom ne morem razlagati. In ja, to peče! Čeprav ne direktno mojo rit! Imam to napako, da me moti, če vidim, da peče druge in nekateri tega nočejo videti.

Saj veš tisto o siti in lačni vrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko je Slovence skregat, da se potem med sabo udrihajo, namesto, da bi stopili skupaj in pokazali hudiča tem političnim zajedalcem.

Ker Slovenija ne premore novinarja, ki bi analiziral stanje nesreč, kazni, prekrškov, postavitev prometne signalizacije, dela policije itd.., to anlazizo primerjal vsaj s sosednimi državami in nam, pa tudi vseuki politiki prikazal rezultate, predlagam, da se tega lotimo sami. Argumenti seveda morajo držati vodo.

No, pa smo pri tem, da se ponovno "podjebavamo" med seboj. Imamo vsaj dva "lobista", katerim je aktualno stanje odlično.

Vam pa povem eno stvar; z avtom letno napravim ca. 50.000 km. V zadnjih desetih letih naredil 0(nič) prekrškov in plačal 0(nič) €. Na motorju letno potolčem 12.000 km, pa sem samo v zadnjih dveh letih plačal 950,- € in dobil 8 pik. Še enkrat bom ponovil, da so hitrosti bile minorne !!

Mimogrede; v soboto sva z kolegom vozila iz Grossglocknerja proti domu. Omejitev 60 km/h, jaz 61 km/h, kolega za menoj (ne vem kaj ga je pičilo) 84 km/h, ko ga je nameril. Naselje, razlika 24 km/h, kazen 25 (petindvajset !!) €.

Gnojnico, ki jo nekateri zlivajo, bi bilo bolje poslati na pravi naslov.

Sicer pa, ali ni Pezdir že enkrat premagal državo ? Ali imamo kakšnega Pezdiraja na MS-ju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmjaaa, očitno imaš prav. Samo da sem narobe razumel tvojo prejšnjo objavo: "Ker nam predobro gre". Fino. Slovencem predobro gre, ali si to bolj samo nase mislil?

Res moto srenja po defaultu ni tista, ki je najbolj na dnu, a vendar se spodobi malo okoli sebe pogledati. Ne, ne, ne samo v kafiču in kinu, še kje drugje! V kakšni fabrki pa pred zavodom za zaposlovanje ipd.

In če se ti še vedno zdi, da nam vsem skupaj, ne samo tebi in ožji okolici predobro gre, je eden od naju slep!

Po prihodkih in življenjskem standardu je povprečen slovenec zagotovo med top 20% prebivalstva na svetu ... (ali pa celo top 15% ali top 10%). Primerjaš lahko tudi GDP (smo na 31. mestu) itd.

Naprej si zaključek izpelji sam ...

Se pa strinjam - nikoli ni tako dobro, da ne bi moglo biti še boljše. Pa to velja za motoriste ali nemotoriste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, ali ni Pezdir že enkrat premagal državo ? Ali imamo kakšnega Pezdiraja na MS-ju ?

Ne, se je preimenoval v JustinaBieberja in zdaj se mu nič več ne da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker so : večina "pičkice" ... ostali pa nimajo časa ....

za vse se najde čas, sam če je želja

pa dajmo napisat ene datume, pa potem vsak naj klikne ker datum ima čas

in ker datum zmaga, potem gremo :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse se najde čas, sam če je želja

pa dajmo napisat ene datume, pa potem vsak naj klikne ker datum ima čas

in ker datum zmaga, potem gremo :naughty:

brez veze se ukvarjat, ker spet ne bo nič iz tega. Na forumu so vsi glasni,pol pa tak ,ko je thumper napisal.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze se ukvarjat, ker spet ne bo nič iz tega. Na forumu so vsi glasni,pol pa tak ,ko je thumper napisal.

preverjeno...doživeto... nobenega od tistih , ki so rekli da pridejo ni bilo...zero..nada..niente...nula ... ništa... vakuum...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm biu :-)

mogoče..sam ni dokaza ke si šele lani za pir dal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

.. da malo prekinem "nabijače" in poskušam odgovorit na osnovno temo, ki se glasi "VŠJE KAZNI, ...trala-la-la..."

Sploh ne vem, zakaj vam te povišane kazni tako lezejo pod kožo in vas tako zelo nervirajo ?

Pa dajmo mi, motoristi, zajebat policaje in se vozit tako, kot pravijo predpisi ! Profitirali bomo mi, država bo pa eno malenkost manj zaslužila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem, zakaj vam te povišane kazni tako lezejo pod kožo in vas tako zelo nervirajo ?

Pa dajmo mi, motoristi, zajebat policaje in se vozit tako, kot pravijo predpisi ! Profitirali bomo mi, država bo pa eno malenkost manj zaslužila.

e težka.. ker so mi na tehničnem rekli , da če hočem z apn4 l.1973 voziti 49km/h za kolikor je bil narejen tistega daljnega leta , da ga moram posebej homologirati kot starodobnika...in plačati homologacijo seveda ... drugače imam omejeno hitrost na 45km/h...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, ti iščeš dlako v jajcu.

Pa ravno dlake v jajcu nas dostikrat zajebejo..kkšn km preveč, kkšn znak spregledan, kkšn policaj fuknjen...evo pa je dlaka....dejstvo je in to velja tudi za Justina, da vsak fali in zakaj bi takrat plačeval ogromne zneske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!