Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Imaš mogoče še kakšno drugo fotko ženskih kombinezonov iz nove kolekcije?

Predvsem me zanimajo črni, s čimmanj kiča (razne roza proge mi lih ne potegejo)...

Once you go black you never go back! :evilgrin:

bonny pelle lady in še kar nekaj teh stvari je kjer lahko kombiniraš jakno in hlače z zadrgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še najbolj grafično razgiban kombinezon (druge barvne variante stran 33).

Trickster

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam vse slike rokavic za 2010 ampak povej kaj te zanima

že 2x, nalepi slikce usnjenih športnih rokavic v različnih barvnih kombinacijah

hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonny pelle lady in še kar nekaj teh stvari je kjer lahko kombiniraš jakno in hlače z zadrgo.

Hvala Pervy...

usnje na ta način že imam od alpinestarsa, zdaj iščem kaj malce bolj konkretnega.

Kakšen tip kombinezona ti je najbolj všeč, Domina?

enodelen ali dvodelen?

antares, hvala ti za fotkice. :worship:

Glede tega ali bi raje enodelca ali dvo se nikakor ne morem odločit...

Trenutno imam dvodelnega in se mi zdi zelo praktično, ker lahko jakno slečem in mi je ni treba potem povsod okoli vlačit.

Glede na to, da bi rada kdaj odpeljela kakšen krog tudi na pisti, pa bi bil vsekakor enodelni precej boljša izbira.

:wacko:

Osebno mi je najbolj všeč Laguna Seca... idealen kombinezon, barve so hude... vse je super, samo to je narobe da mi moški kroj popolnoma nič ne koristi.

Res ne vem, zakaj ne naredijo tudi za ženske takega kombinezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor enodelni precej boljša izbira.

Osebno mi je najbolj všeč Laguna Seca... idealen kombinezon, barve so hude... vse je super, samo to je narobe da mi moški kroj popolnoma nič ne koristi.

Res ne vem, zakaj ne naredijo tudi za ženske takega kombinezona.

Če želiš enodelca ti ne ostane kaj drugega kot probati več moških modelov. Mislim, da bi ti enodelen Steel stal znatno bolje od Lagune sece; sicer pa boš imela za prihajajočo sezono izredno veliko izbiro enodelcev, od Trickster, nove Lagune Sece, Stripes, Red Line. Vzeti si boš morala čas in jih obleči.

Ženske variante moških kombinezonov so praviloma dvodelne.

Zna se zgoditi, da marikdaj bolje stoji moški kombinezon kot ženski; vse je odvisno od postave.

Laguna Seca mi stoji kot ulita, Steel ima eno številko prevelike hlače v primerjavi z zgornjim delom.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Held titan rokavice imajo priporočeno ceno 230 euro. (tisti model ki se hvali z dobrimi ocenami nemških motorevij).

primerjati Held in Dainese? kot Mura in Chanel?

nevem, kolkor sem bral po netu, sem povsod dobil občutek, da je Held bog i batina, kar se rokavic tiče. tko da nevem od kje pol ti potegneš primerjavo ala Mura in Chanel? bi lahko malce razložil tole?

v bistvu ti tega noben ne preprečuje, izvoli :)

kot sem že zgoraj napisal, povsod sem dobil občutek, da je Held glavni, kar se motorističnih rokavic tiče. zdaj pa, če jaz za isti denar lahko dobim njihov top model, kolikor bi me koštal nek konkurenčen, bom valda vzel tistega, ki naj bi bil domnevno najboljši (Held Titan), ne pa unga konkurenčnega, za katerega zahtevajo enako količino cekina. seveda pa ta moja logika ne vključuje prejšnjih izkušenj z ostalimi proizvajalci in navezanosti na neko določeno znamko :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želiš enodelca ti ne ostane kaj drugega kot probati več moških modelov. Mislim, da bi ti enodelen Steel stal znatno bolje od Lagune sece; sicer pa boš imela za prihajajočo sezono izredno veliko izbiro enodelcev, od Trickster, nove Lagune Sece, Stripes, Red Line. Vzeti si boš morala čas in jih obleči.

Ženske variante moških kombinezonov so praviloma dvodelne.

Zna se zgoditi, da marikdaj bolje stoji moški kombinezon kot ženski; vse je odvisno od postave.

Laguna Seca mi stoji kot ulita, Steel ima eno številko prevelike hlače v primerjavi z zgornjim delom.

Ženskih kominezonov sem preprobala malo morje... vse od dainesa, alpinestarsa, berika, helda... pri vseh isti problem. :headbang:

Glede na to, da mi odgovarjajo manjše številke, pridejo pri vseh kombinezonih hlače prekratke. Pri serijskem dainesu je celo tako, da mi pridejo kolenčniki nad kolenom. :blink:

Moškega kominezona nisem probala niti enega, predvsem zato ker nima smisla, saj močno dvomim, da je najmanjša moška številka enakih dimenzij kot ženska (npr. obseg pasu, obseg čez stegna...).

Verjamem, da ima par številk večji kombinezon tudi daljši kroj, ampak mi to popolnoma nič ne koristi.

Zaradi tega sprašujem, kako ste kaj zadovoljni tisti, ki ste si ga dali izdelati po meri?

Tudi kakšno žensko mnenje je nadvse dobrodošlo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, kolkor sem bral po netu, sem povsod dobil občutek, da je Held bog i batina, kar se rokavic tiče. tko da nevem od kje pol ti potegneš primerjavo ala Mura in Chanel? bi lahko malce razložil tole?

Chanel je svetovna znana modna hiša, Dainese tudi.

Mura je imela tudi vrhunske izdelke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženskih kominezonov sem preprobala malo morje... vse od dainesa, alpinestarsa, berika, helda... pri vseh isti problem. :headbang:

Glede na to, da mi odgovarjajo manjše številke, pridejo pri vseh kombinezonih hlače prekratke. Pri serijskem dainesu je celo tako, da mi pridejo kolenčniki nad kolenom. :blink:

Moškega kominezona nisem probala niti enega, predvsem zato ker nima smisla, saj močno dvomim, da je najmanjša moška številka enakih dimenzij kot ženska (npr. obseg pasu, obseg čez stegna...).

Verjamem, da ima par številk večji kombinezon tudi daljši kroj, ampak mi to popolnoma nič ne koristi.

Zaradi tega sprašujem, kako ste kaj zadovoljni tisti, ki ste si ga dali izdelati po meri?

Tudi kakšno žensko mnenje je nadvse dobrodošlo. ;)

Zadovoljni so že bili, samo njihova denarnica znatno manj. To je razlog, da je naročil tako malo. Vseeno probaj kakšen enodelec za moške, ker se ti bolj priležejo vitkom postavam kot dvodelci.

Če pa delaš ponaročili ni pomembno kateri model izbereš, ker bo tako lai takonarejen po tvoji postavi.

Samo računa ne kaži doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoljni so že bili, samo njihova denarnica znatno manj. To je razlog, da je naročil tako malo. Vseeno probaj kakšen enodelec za moške, ker se ti bolj priležejo vitkom postavam kot dvodelci.

Če pa delaš ponaročili ni pomembno kateri model izbereš, ker bo tako lai takonarejen po tvoji postavi.

Samo računa ne kaži doma.

:lol1:

Tudi, če ga...

Če si sam sebi sponzor, nimajo drugi kaj sikat! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina, Dainese ma za ženske podaljšane modele, tud enodelcev, tako da tud babnce s (pre)dolgimi nogami oblečejo, so ščitniki tam kot morajo bit. Jaz mam trenutno že tadrug njihov usenjček in sem zlo zadovoljna :OK:. Tud ženski modeli so precej ozko krojeni, tako da tud na preklah stojijo k uliti (sj si vidla ;)), tk d probi probat, čeprov letošnji dizajn je res rahlo grozen :alien1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že 2x, nalepi slikce usnjenih športnih rokavic v različnih barvnih kombinacijah

hvala ;)

Full metal pro v vseh barvah in str-2 v vseh barvah, ostalo pa je že manj športno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina, Dainese ma za ženske podaljšane modele, tud enodelcev, tako da tud babnce s (pre)dolgimi nogami oblečejo, so ščitniki tam kot morajo bit. Jaz mam trenutno že tadrug njihov usenjček in sem zlo zadovoljna :OK:. Tud ženski modeli so precej ozko krojeni, tako da tud na preklah stojijo k uliti (sj si vidla ;)), tk d probi probat, čeprov letošnji dizajn je res rahlo grozen :alien1:.

Hvala SharpNinja za tole... se spomnim, da si mi o tem že govorila.

Daj, še enkrat mi povej, ker te takrat nisem čisto dobro razumela. :blush:

Kako je to, kombinezon ima samo podaljšane hlače ali sestavjo skupaj kominezon dveh različnih številk?

No pa še to... kje pa bi lahko probala tak podaljšan kombinezon? Najbrš se jim lih ne valajo po trgovinah?

Tista varianta, da naročim tak kombinezon brez da bi ga prej probala, pa nikakor ne pride vpoštev. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala SharpNinja za tole... se spomnim, da si mi o tem že govorila.

Daj, še enkrat mi povej, ker te takrat nisem čisto dobro razumela. :blush:

Kako je to, kombinezon ima samo podaljšane hlače ali sestavjo skupaj kominezon dveh različnih številk?

No pa še to... kje pa bi lahko probala tak podaljšan kombinezon? Najbrš se jim lih ne valajo po trgovinah?

Tista varianta, da naročim tak kombinezon brez da bi ga prej probala, pa nikakor ne pride vpoštev. :grrr

Usnje ma podaljšan spodnji del in rokave tud, tk d maš pr manjši (ožji) cifri daljše hlačnice in rokave, sj tle je point a ne......drgač pa glede nabave in sprobavanja te mal izvenserijske zadevščine najbolš d se čez mejo zapeleš v Sistiano k Neni, ona vse zrihta in stakne :worship: , tud d sm probaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usnje ma podaljšan spodnji del in rokave tud, tk d maš pr manjši (ožji) cifri daljše hlačnice in rokave, sj tle je point a ne......drgač pa glede nabave in sprobavanja te mal izvenserijske zadevščine najbolš d se čez mejo zapeleš v Sistiano k Neni, ona vse zrihta in stakne :worship: , tud d sm probaš.

Imajo slučajno tudi podaljšane tekstilne modele za ženske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow banda,malo dopustujem in vidim da ste r pridno začeli že z zbiranjem opreme za naslednjo sezono...tuki se nič kriza ne pozna...to se pa lepo sliši(bere):rolleyes:

No takole,vidim da ima ena punca probleme z postavo (DOMINA),ce sem prav prebrala?

Najlažja varjanta je,da opišeš tvojo postavo,ampak na tak način,da mi poveš kolko si visoka in težka.Pol pa mi še 'po domače' zmeriš z šiviljskim metrom(ta rumeni) od gležnjeve kosti do kolka-pri temu ti mora nekdo pomagat-Stati moraš ravno!!!

Od teh par podatkov ti lahko samo povem,če rabiš podalšan model,ali kombinezon po meri,kateri zahteva eno posebno merno proceduro,ter 2-3mesece čakanja in seveda 50% doplačila od osnove.Cene so tako različne,da po vseh poštenih postopkih nekaj dobrega plačaš okrog 1200eu.Ampak ponavljam,vse je odvisno od modela,po katerem hočeš,da je tvoj narejen.Kot je napisala Sharpica,je potrebno obiskat najbližjo prodajalno Dainese oblačil,kjer ti bodo razkazali vse potrebno in razložili podrobno postopek.

Za podalšane modele,pa je možno dobit le pri hlačah in jakni posebaj-kar ni isto kot kombinezon!Tuki pa sreče nimaš,ker ženskih NE delajo.

Največ kar lahko dosežeš z 30% doplačilom je pri dvodelcih to,da ti dajo različne številke-naprimer hlače 44 in jakno 42,ali obratno.Doplačaš pa ga zato,ker menjajo zadrgo,kajti dolžina te menja po številki.

Za oblačila od cordure(goretex,d-dry) se DA dobiti podalšane hlače.Ampak le za toliko,kot meri dolžina npr.54,je v pasu 52,kratka,se podalša cca za 6cm.

Mislim,da sem vse napisala,če ne,pa kr na PM,da ne bo spet tralala.)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!