Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Meni se zdijo Antaresovi prispevki tudi zanimivi in koristni za vse. Pohvalno, da si nekdo vzame čas in nas seznanja z novostmi. Z veseljem jih vsake toliko časa preberem, ja nekdo pa mora malo osveževati to temo …

Outlet Kozina pa me verjetno ne bo nikoli videla, ker mi niso všeč že po njihovemu pisanju tuki gor, kaj šele da bi jih osebno obiskal. Raje naredim še par kilometrčkov in se zapeljem do Bele81.

Bela81 pa se je že dokazala kot odlična svetovalka in prodajalka, prav tako se je takoj zavzela in mi uredila dve zadevi v garanciji. Kar se pa tiče njenih obljub, so bile le-te vedno presežene, vedno je uredila zadevo tako, da sem bil več kot zadovoljen. Naj še omenim, da ko sem kupoval svojo prvo moto opremo nisem v LJ našel nobenega prodajalca, ki bi mi znal ustrezno svetovat (samo, da se spomnim, kako so mi v TC moto shopu skušali prodati strgane hlače, jao…), šele pri Beli81, sem dobil vse kar sem potreboval, resnično se je potrudila in mi svetovala, je pohvale vredna prodajalka, kar tako naprej Bela81.

lp

P.S: administrator se opravičujem, ampak tale vaš urejevalnik besedila je popolnoma zanič, zato še enkrat dodajam moj tekst, sej bi popravil originalni tekst, pa ste mi ga v eni minuti zaklenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj

mene pa zanima ce bi mi lahko gdo povedal glede dainese textilnih jaken ce je velikost 50 dejansko 50,ali je jakna vecja oz.manjsa.

hvala in lp

Pozdravljen. Tekstilne jakne (različni modeli) so proizvedene v različnih DAINESE podružnicah po svetu zato ti svetujem, da zadevo sprobaš pred nakupom. Številke se od modela do modela precej razlikujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi sem kupil novo Laguno Seco, pa se mi je na dveh mestih malce raztrgala(ne od padca) in povsod so neke nitke ven visele.

Tak denar sem dal zato, da ne bom imel težave s takimi stvarmi, ampak se pač naredi.

Nesel sem ga nazaj na Avtotriglav, kjer so ga brez komplikacij sprejeli in ga poslali v popravilo.

Po kakih dveh tednih se je kombinezon že vrnil, z vsemi napakami odpravljenimi.

Pohvalim storitev in ustrežljve ljudi. Kar tako naprej! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, je kr Dainese. Je pa res Made in Ukraine. :D

MihaJ,ti ne razumes,imas motor k trga gate,a kaj sele sive od kombinezona... :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Kaj ces,ne morejo bit ukrainke za vse dobre... :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je ta dajneze kr neki ratal...Moji tut kr neki cvirni visijo in to samo po letu uporabe ..njah

ti si prehitr whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm sam eni imate očitno res smolo. Sam imam 2 usnjene jakne, 2 hlač, rokavice,. škornje, 2X podperilo, želvo... vse dainese skratka. In nikoli nobenega problema, trganja, nekih cvirnov, zguljenosti. Usnje super, barve nikjer zdrgnjene. Super udobno , obstojno, trpežno...

Probal sem skoraj vse ampak kar se mene tiče je Dainese top of the top in bom na njemu tudi ostal ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Želvo oz. back protector dobil nazaj. Zadeva je bila z dopisom vred poslana na Dainese. Od tam sem brez kakih problemov ali zapletov (glede na to, da je bila želva par mesecev po garanciji) dobil želvo nazaj z zamenjanim velcro pasom - novejši, bolj grob. Super! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoce kdo kaj vec o 2010 kolekciji - zanima me predvsem model trickster (enodelni).. bil naj bi iz kengurujevega usnja, samo ne vem ali v celoti ali samo delno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoce kdo kaj vec o 2010 kolekciji - zanima me predvsem model trickster (enodelni).. bil naj bi iz kengurujevega usnja, samo ne vem ali v celoti ali samo delno?

v celoti, nekaj pa je seveda streča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdrav!

Kaj je s tem Dainese Cornerjem v Lj?

A to zdej obratuje? Kje so? Na istem naslovu kot Autocomerce Lj al kak?

Kakšni popusti? Gotovina ali kakšni drugi...

Prosim za čimhitrejše odgovore, hvala že vnaprej.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, tam je kot je bila aprilia, guzzi, fiat,...

bil včeraj tam, kupil jakno s 25% popusta.

novih kolekcij še ni na obešalnikih...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je odprto, imajo pa trenutno znižanje in je veliko robe že pošlo, tako da moreš kar srečo imet da kaj dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, piz** zakaj nism iz Ljubljane...

Sicer iščem kombinezon za mojo in je zdej vidla enga in se vanj zaljubila.

Hvala vseeno.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V LJ že imajo postavljen nov kotiček Dainese.

Trenutno imajo še akcijske cene, novo kolekcijo pa pričakujejo okrog 15. januarja.

Pa še nekaj slikc :rolleyes:

post-4546-126286474742_thumb.jpg

post-4546-126286476507_thumb.jpg

post-4546-12628647827_thumb.jpg

post-4546-126286480462_thumb.jpg

post-4546-126286487974_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kako so kaj z zenskimi usnjenimi jaknami zalozenimi? Zanimam se za Dainese SF pelle lady (40, 42) pa se kak podoben model pride u postev, pa mi je Lj malo predalec, ma kdo kaksno informacijo kako so kaj z zalogo pa cenami? Al raje it cez pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kako so kaj z zenskimi usnjenimi jaknami zalozenimi? Zanimam se za Dainese SF pelle lady (40, 42) pa se kak podoben model pride u postev, pa mi je Lj malo predalec, ma kdo kaksno informacijo kako so kaj z zalogo pa cenami? Al raje it cez pogledat?

verjetno imajo v trgovini telefon (iščeš pod aprilia salon ali kaj podobnega) pa bi znalo bit dokaj preprosto da pokličeš in vprašaš.

sicer pa je nova 2010 kolekcija dobro založena z ženskimi modeli in če ni kaj v hudi akciji zdaj počakaš na novo kolekcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!