Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

zakaj bi pa ga???

zakaj smo pa zdej že luštni???

Simpatični, luštkani, cart.....................................(ostalo si vstavite poljubno, kakor komu paše).......i

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpatični, luštkani, cart.....................................(ostalo si vstavite poljubno, kakor komu paše).......i

zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist za prow nič te nismo potreboval.. sam si za nekaj oklical.. noben te ni prosu...

DEX-a pa pusti pri miru in ni nič stisnu rep med noge sam videl je da le ni vse tak kot ti praviš....

Čez par dni bom mela dokaze, tak da do takrat pa se še lahko delaš svetnika....

Nisem se sam oklical, ampak sem sam ostal. DeX ni ničesar videl, temveč je zgolj "neuradno slišal"... Tisto, kar smo "neuradno slišali" že vsi... Že nekaj časa nazaj. Dokazi so pa na prvi strani te teme. Jaz ne trdim ničesar drugega. ;)

Grow up, kid! You're old enough.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nam uspelo spravit skup enga piknika, so pa bili razni ananas in podobni partyi na ridah ze davno pred tabo, ti lahko tudi Sanda pove :)

Jaz tut nesem en ledeni čaj v ruzaku pa pol kjerkoli se ustavim je koj ledeni čaj party yeahyeah :)

Strašni ste, le tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pogrešaš dilce, a ne da jih???? :rolleyes: :naughty:

po pravic povedan fuuuuuuuuuuuuuuuuuul, tm se saj nimajo kej kregat, no upam, da nau ker men, teb al pa bikerju še tm pamet soliu hehehe

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se sam oklical, ampak sem sam ostal. DeX ni ničesar videl, temveč je zgolj "neuradno slišal"... Tisto, kar smo "neuradno slišali" že vsi... Že nekaj časa nazaj. Dokazi so pa na prvi strani te teme. Jaz ne trdim ničesar drugega. ;)

Grow up, kid! You're old enough.

ne boš ti men, da nej odrastem!!!!!!!

Ker sem mogla že zelo zgodaj... kar pa ne vrjamem da bo kdaj teb ratalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni imamo celo službo in ne morem skoz na motorju bit.... Te bom pa v logatcu pričakala, nič bat....

Ok, skozi Logatec peljem po stari cesti ob cirka 17.45. Danes bom z Yamaho MT-01, ne moreš zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravic povedan fuuuuuuuuuuuuuuuuuul, tm se saj nimajo kej kregat, no upam, da nau ker men, teb al pa bikerju še tm pamet soliu hehehe

:winkiss:

:evilgrin: Ajd da ga vidim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko o tem, kdo je "za ride" in kdo "proti". Sram vas je lahko... Pussies!

Jaz sem za ride, take kot so ble lani :)

Se enkrat poudarajam. Ne cutim se poklicanega za resevanje planinske problematike kar seze dlje od dvojnih ograj :) Res tako tezko razumet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za ride, take kot so ble lani :)

Se enkrat poudarajam. Ne cutim se poklicanega za resevanje planinske problematike kar seze dlje od dvojnih ograj :) Res tako tezko razumet?

Malo preveč reklame je bilo, pa so take kot letos.......pol pa v jok pa na drevo......... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš ti men, da nej odrastem!!!!!!!

Ker sem mogla že zelo zgodaj... kar pa ne vrjamem da bo kdaj teb ratalo....

Emmm... toliko klicajev in vprašajev. To je značilnost čustveno nestabilnih najstnic. Celo (11-letna) hčer je imela podobne pripombe, ko je "preletela" ta forum z mano in oplazila tvoje poste... Očitno gre torej (glede na tvojo zgornjo izjavo) za razkorak med "izgubljenim otroštvom" in realnostjo (sedanjostjo). Priporočam nekaj, kar ti bo povrnilo samozavest. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tut nesem en ledeni čaj v ruzaku pa pol kjerkoli se ustavim je koj ledeni čaj party yeahyeah :)

Strašni ste, le tako naprej.

caR :D

Drugace pa tnx, bomo se naprej :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat poudarajam. Ne cutim se poklicanega za resevanje planinske problematike kar seze dlje od dvojnih ograj :) Res tako tezko razumet?

Jaz tudi ne... Dokler ta ne posega v "mojo interesno sfero". Takrat se pa z veseljem odzovem in preučim možnosti. Je to tako težko razumet? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš ti men, da nej odrastem!!!!!!!

Ker sem mogla že zelo zgodaj... kar pa ne vrjamem da bo kdaj teb ratalo....

Mah, če si ti odrasla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si ti zastavil anketo... Saj pravim. Piki se je postavil na stran "za ride". Ostali pa iz meni zaenkrat še neznanega razloga "proti ridam"...

Zanimivo, da večina (srry če se motim) ki se recimo temu redno zbira na ridah ali pa se je v preteklosti, se ne strinja s

tabo in bi raje kot policajev se rešili tebe... in potem TI spoštovanigospodvelikihdejanj rečeš da si ZA ride...

Domačinom gredo na živce motorsti, so fucking what... men gredo tud kamijonisti ku se vozjo mimo moje hiše, pa ribar, family frost in podobni ku se mi ob 7ih zjutraj postavijo pod oknom in veselo kruljio... in kaj naj naredim, pizdarijo, sklicat policijo dat u cajtange in bit največji revež na tem svetu... :headbang:

Jebat ga izbrali so si življenje u planini, tam so ride, je promet, tako da pač morjo živet skupaj s hrupom, ki ga ta prinaša...

Sej tud pod, mimo in okrog železnic postavljajao bajte, in komu se lahko pritožijo...?!. Lahko si tud izbereš življenje v miru daleč proč od prometa in imaš riziko da ti voda,plaz al pa potres use podere...

In divjanje skozi planino nima nobene veze z ridami u 99%!!! tisi ki se vozijo skozi naselja, tudi planino hitro se tudi drugje in bi se tudi tam čeprav bi šli po enosmerni gor in ne skozi "vaš" The Ovinek... Jst sem se dosti prevozu po ridah in ja sem obračal v prvem križišču v planini in šel znova gor pa dol, kar pa ne pomeni da sem divjal skozi planino... zame se je končala

malce hitrejša vožnja pri zadnjem levem ovinku navzdol (pa ne mislim tistega kjer se zavije za planinsko jamo) in potem sem šel počasi ker se zavedam da je tam dovoz do hiše in da lahko koga oviram ali motim...

toliko z moje strani... ja in na ridah pri 60km/h se počutim na kolenu dosti bolj varno kot kjer je treba it 130 da se da it po kolenu...

ne rabiš dat replike, ker to je samo moje mnenje in ga tudi nek Piki ne bo spremenu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bo bačnla.......

U ti mater, tega izraza pa že kakih 20 let nisn ču!

Je pa hecno, kak podobno zveni štajersko "bačn" in italjansko "bači" (poljubček) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@luckyluka: A ni potem rešitev nadvse ugodna... rešili se bodo (boste?) policistov in mene. Temu se reče "jack-pot". ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!