Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

A bi ti moral še kaj narisat? :rolleyes: :naughty: A boš tud mene na lape? :whistle: :evilgrin: Malo si dotične teme preberi, verjetno je še ostalo toliko soli v glav, al je tudi ta čip crkno?? :evilgrin:

Ga je skurilo zaradi preobremenitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če smo preganjani..so nas spodl z rid..zdej pa drgam bežimo..

pa nas noben ne sprejme..žalostno :cry:

čuj nea me fukaj zdaj..

Predlagal bi kak pogovor pri Čebašek-Travnikovi.....in to v obeh področjih njenega dela......... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ti moral še kaj narisat? :rolleyes: :naughty: A boš tud mene na lape? :whistle: :evilgrin: Malo si dotične teme preberi, verjetno je še ostalo toliko soli v glav, al je tudi ta čip crkno?? :evilgrin:

Ja nevem no...mal neumesna pripomba je bla to kar si ti napisal...niti nevem od kje si jo potegnu... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zgolj pravilno domneval... :whistle:

Damn, I'm good!

Ce bi se se malo vec hvalil, glede vsega, bi bil mogoce se boljsi :rolleyes:

Just a suggestion :)

Se vedno pa ostaja dejstvo, da si zalil in zmerjal z pussyi zgolj zato, ker ne delijo vsi tvojih pogledov. Damn u are good :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagal bi kak pogovor pri Čebašek-Travnikovi.....in to v obeh področjih njenega dela......... :rolleyes:

sam res ej..

da nau sam s strojanovimi mela dela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vedno pa ostaja dejstvo, da si zalil in zmerjal z pussyi zgolj zato, ker ne delijo vsi tvojih pogledov. Damn u are good :D

Emmm... Jaz tega nikoli nisem storil... Vedno sem pustil odprto in vsakemu dovolil da se (ne) prepozna v mojem pisanju. Kje se je kdo prepoznal, pa nekako ne more biti od mene odvisno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... Jaz tega nikoli nisem storil... Vedno sem pustil odprto in vsakemu dovolil da se (ne) prepozna v mojem pisanju. Kje se je kdo prepoznal, pa nekako ne more biti od mene odvisno. :P

prepoznaj se v tem..car si res..najboljši..tanajtapametnejši..tanartabolši..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od rid sem odnesel veliko stevilo novih poznanstev, ki so se prevesila v prijateljstvo in se sedaj druzimo tudi izven rid in ne samo kadar smo v usnjenih kombinezonih.

Uaaauuuu!!

(fetish užitki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grdi grdi mi, trije smo si celo upali pohvalili progo in prilepit par fotk --> Raceland Vse pobruhali :krneki:

O tem ni bilo govora, nekako je temu ta tema tudi namenjena......preberi si ostale komentarje.........in videl boš kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem no...mal neumesna pripomba je bla to kar si ti napisal...niti nevem od kje si jo potegnu... :rolleyes:

Samo za tebe: Tema Raceland (ostalo si preberi malo višje).......Saj bo šlo..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem ni bilo govora, nekako je temu ta tema tudi namenjena......preberi si ostale komentarje.........in videl boš kaj??

kere komentarje???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ja pa še najbolj zanimivo... Veliko mlatenja prazne slame, še vedno pa niti enega komentarja na izhodiščno hipotezo... Toliko o podajanju konstruktivnih mnenj (v obliki pretežno trdilnih stavkov). :whistle:

Bistvo je pa dokaj enostavno...

Izhodišče je, da se motoristi se radi zbiramo na kačjih ridah. Majhen delež motoristov je z vidika prometne varnosti problematičen. Zaradi tega majhnega deleža, lokalno prebivalstvo tlači vse motoriste v isti koš. Da bi poskrbeli za svojo lastno varnost in kakovost življenja pritiskajo na policijo, ki je bolj pogosto prisotna na problematičnem območju.

Rešitev problema je še bolj enostavna. V kolikor bi motoristi sami poskrbeli za "samoprečiščevanje", bi lokalno prebivalstvo ne povzročalo nepotrebnih preglavic in celo ne počeli neumnosti, ki neposredno ogrožajo varnost VSEH. Z umiritvijo stanja bi se končal tudi poostren nadzor policije na tem območju. Varnost bi se povečala tudi neposredno s tem, da bi se "kamikaze" v kar največji možni meri odstranilo s ceste (se jim jasno dalo vedeti, da so nezaželjeni tudi s strani samih motoristov).

Sklep je torej takšen, da bi volk bil sit in koza cela... Vse vpletene strani bi bile zadovoljene. Simple as that. In kot sem nekoč že napisal bikerju, je treba biti res presneto omejen, da se tako enostavnega kompromisa ne uvidi.

Morda še črni scenarij... V primeru, da se nič ne ukrene na lastno iniciativo... Država bo problem poskusila rešiti "po svoje"... Kd bo potegnil ta kratko, pa lahko v tem primeru samo ugibate. Toliko tudi o pljuvanju v lastno skledo. Pa dober tek. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ej..

da nau sam s strojanovimi mela dela :whistle:

Ne vem zakaj moraš vedno dobiti nekoga za tlačiti. Strojanovi imajo tudi svoje težave, ki jih dobra slovenska družba ne želi reševati, ker je preveč prefinjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepoznaj se v tem..car si res..najboljši..tanajtapametnejši..tanartabolši..

Ne more se, ker so Združeni narodi te nazive rezervirali za mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... Jaz tega nikoli nisem storil... Vedno sem pustil odprto in vsakemu dovolil da se (ne) prepozna v mojem pisanju. Kje se je kdo prepoznal, pa nekako ne more biti od mene odvisno. :P

Res je. Ko si ponudil, da preizkusimo spospbnosti na eni butasti turi okol pol sveta in tiste ki se nismo javili oznacil s pussyi, si res pustil, da se prepoznamo.. No saj ne da nisi, ampak tocno v tem obsegu, da si uzallil vse, ki ne delijo tvojega pogleda na motociklizim.. Pa ko si oznacil tiste, ki se vozijo/mo po dirkaliscu za omejence (zgolj zaradi tega), je bilo tudi puscenega dovolj za prepoznat se al ne.. Damn u are good :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj moraš vedno dobiti nekoga za tlačiti. Strojanovi imajo tudi svoje težave, ki jih dobra slovenska družba ne želi reševati, ker je preveč prefinjena.

sej nas tut tlačjo/tlačte

sploh ti in tvoji severnoitalijanski prijatelji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar ja pa še najbolj zanimivo... Veliko mlatenja prazne slame, še vedno pa niti enega komentarja na izhodiščno hipotezo... Toliko o podajanju konstruktivnih mnenj (v obliki pretežno trdilnih stavkov). :whistle:

evo moj komentar - kušn me na ritko

aja ups spet ni argumentiran :closedeyes:

post-10107-1190711215.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!