Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

Kaj paše uplinjač dellorto PHVA 17,5(avtomatski čok) na yamaho aeroxa(ročni čok)?Ali če se ga da mogoče kak nastavit da bi pasal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me tudi kaka je kaj poraba z fergazerjem 19ko? in če se ga lahko da na navadni gus(malossi)?

Nevem zakja bi dajal 19 na gusa :) sam poraba se ti bo povečala...

No, pridobil boš tudi na končni in pospeških sam se vseeno ne splača, mislim da je 17,5 čist dovol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakja bi dajal 19 na gusa :) sam poraba se ti bo povečala...

No, pridobil boš tudi na končni in pospeških sam se vseeno ne splača, mislim da je 17,5 čist dovol..

Samo jaz bi dal delorto 17,5 phva pa nevem če paše to na aeroxa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz bi dal delorto 17,5 phva pa nevem če paše to na aeroxa!

Za skutrje z ročnim zagom je druga serija uplinjačov ... PHBN, če se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skutrje z ročnim zagom je druga serija uplinjačov ... PHBN, če se ne motim?

Ja je phbn ja! Samo mene zanima če lahko menjaš uplinjač phbn z phva pa pol pač ročni čok izgubiš al kak je to :eek: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce gdo ve na 12ki fergazeru bi menjal dizo,kaksna je sploh not in kako naj kupim? mam pa samo ZXa in brez blokad skuterja! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz bi dal delorto 17,5 phva pa nevem če paše to na aeroxa!

Paše..kot ata na mamo..... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paše že, sam kam boš pa avtomatski zauh priklopu? če pa ma aerox ročnega... :BUA:

paše ampak ni za ta motor.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce gdo ve na 12ki fergazeru bi menjal dizo,kaksna je sploh not in kako naj kupim? mam pa samo ZXa in brez blokad skuterja! :SS

Ja povej še kerega skuterja maš! Jaz mam na aeroxu orginal dizo 86! pa mislim da tebi sploh ni potrebno dize menjat saj bi mogo tudi z orginal vredu delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vi samo menjujte dize. To je najboljse! Ko ti skuter normalno dela pa vredu leti pa to, pol le zamenjat, da ga bo fajn trokiralo al pa zaribalo.

Carji ste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vi samo menjujte dize. To je najboljse! Ko ti skuter normalno dela pa vredu leti pa to, pol le zamenjat, da ga bo fajn trokiralo al pa zaribalo.

Carji ste

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pamet si naj menjajo... bo najvec haska.

Hvala zdaj vsaj vem da ni haska ce menjam,prej zal nisem vedo tega,nekateri pac se nimamo tok pojma o vsem tem! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala zdaj vsaj vem da ni haska ce menjam,prej zal nisem vedo tega,nekateri pac se nimamo tok pojma o vsem tem!  :unsure:

potem pa se najprej vprasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diza vem kaj je in zakaj je, nvm pa ce vecja pripomere kaj k pospeskom itd.. ali ne, pardon za narobe postavljeno vpr... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diza vem kaj je in zakaj je, nvm pa ce vecja pripomere kaj k pospeskom itd.. ali ne, pardon za narobe postavljeno vpr... :huh:

jah te ze ne ves zakaj je, al pa nimas osnovnih pojmov izgorevanja razjasnjenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več goriva je takrat kadar je več zraka ( ko menjaš filter, priporočajo malo večjo dizo)

Folk vi samo sprašujte saj nekje morte zvedet, eni so pa tak pametni pa vse vejo pa samo ostale podcenjujejo taki so bebci.

LP , Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djezo zakaj se pametnega delas? nena se raje pac clovek nima vse jasno glede diz pa kaj zdaj ti tudi marsikaj neves pa te nena zafrkavamo. :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!