Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

Resnično ne razumem, zakaj govoriš o nečem, o čemer nimaš pojma oz. vsaj navedel nisi, da si imel izkušnje vsaj z enim izmed teh dveh motorjev.

In kot sem napisal, test je mogoč, tel. imam v podpisu.

Vsekakor. Pac ocitno je bila tista izjema, da je to ratalo, da je 625 stegnil in tako je. Nemores preteklosti spreminjat. Sicer pa je res, da je tole predelana CRM ( ki je v osnovi veliko slabsa kot HM ( mislim da celo za 15 konjev ), tako da z doloceno predelavo bi prisel na veliko vecjo moc pri HM in posledicno s tem tudi pride primerljivost z modelom 625 ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehi na.. Tud 125ccm 2T je še moped tko da ne pretiravi...

Smo pa občutljivi ratal na tale citat a? :unsure: (z 125 4T si še vedno mopedist)

Sprijazn se_takle mamo pa kula stvari stojejo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 125 ccm si vsekakor motorist (pa naj bo dvotaktno al štiritaktno) in prav na k.... mi gre, ko motorist naprimer z 600+ccm na cesti ne pozdravi motorista z 125ccm. Eni pač mislijo, da so nekaj več!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A useen ko pokasiraš pozdrav...pozabiš na vse tiste, kateri so bli preveč zatopljeni v cesto :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 125 ccm si vsekakor motorist (pa naj bo dvotaktno al štiritaktno) in prav na k.... mi gre, ko motorist naprimer z 600+ccm na cesti ne pozdravi motorista z 125ccm. Eni pač mislijo, da so nekaj več!?!

Se strinjam! Pa tudi nekateri 2takterji nas 4takterjev nočejo pozdraviti, pa čeprav imamo isto kubikažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Pa tudi nekateri 2takterji nas 4takterjev nočejo pozdraviti, pa čeprav imamo isto kubikažo.

Prav zanimivi so določeni ljudje, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanimivi so določeni ljudje, ja.

Pa saj malce različni pa le moramo biti, drugače ne bi bilo o čem govoriti.;) LP 2/4 takterjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj malce različni pa le moramo biti, drugače ne bi bilo o čem govoriti. ;) LP 2/4 takterjem :D

Tudi res, ja, še dobro, da sem na strani "normalnih". ha, ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Pa tudi nekateri 2takterji nas 4takterjev nočejo pozdraviti, pa čeprav imamo isto kubikažo.

Mene so na 50ccm veliko krat pozdravili, zdej na 125 pa sploh, vendar ... je trebaa tudi razumet, da vedno ni moznosti za pozdravit. Jst ce negre drugace pa nogo iztegnem v pozdrav. xD

Sicer pa se mi prav prijetno zdi, ko motorist pozdravi. Neka povezanost. Moram rect, da prou let obcutk. In zato pozdravljam use. Razen skuterjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so na 50ccm veliko krat pozdravili, zdej na 125 pa sploh, vendar ... je trebaa tudi razumet, da vedno ni moznosti za pozdravit. Jst ce negre drugace pa nogo iztegnem v pozdrav. xD

Sicer pa se mi prav prijetno zdi, ko motorist pozdravi. Neka povezanost. Moram rect, da prou let obcutk. In zato pozdravljam use. Razen skuterjev.

Možnost za pozdravit je v 95%, razen če res pelješ na meji, takrat pa tudi sam razumem oz vidim zakaj me nekdo ne pozdravi. Tudi sam pozdravim vedno, razen ob omenjenem stilu vožnje. (tud ko se peljem po zadnji, če mi le uspe, pozdravit seveda ha, ha)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Ce mi je ksn usec :evilgrin:

mU RAJŠ GUME PREREŽEM :rolleyes: haha Sei ne :P

Scooteristke so pa šexy pa rečte kr čte :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mU RAJŠ GUME PREREŽEM :rolleyes: haha Sei ne :P

Scooteristke so pa šexy pa rečte kr čte :blush:

Moja punca skuteristka. Lih to mi je usec, da na motorje pada :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship:

Pa Honde so ji najbolj usec :wub:

Ehm ... a je ze kdo furau 500 2T?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja punca skuteristka. Lih to mi je usec, da na motorje pada :evilgrin: :evilgrin: :worship: :worship:

Pa Honde so ji najbolj usec :wub:

Ehm ... a je ze kdo furau 500 2T?

mislm da ga skor nben še v živo vidu, tebe pa zanima če ga je kdo furu :OK: ideje da te kap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ga skor nben še v živo vidu, tebe pa zanima če ga je kdo furu :OK: ideje da te kap

kaj ne... CR500 pa KX500 jih je še kr nekej voznih ;) tko da vidt se da. pelat pa ... če maš mal sreče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne... CR500 pa KX500 jih je še kr nekej voznih ;) tko da vidt se da. pelat pa ... če maš mal sreče :whistle:

lubadar na enduro forumu ima CR500 :)

sem mislo, da ima se kdo tukaj ;)

Sicer pa pred kratkim se je en KX500 prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubadar na enduro forumu ima CR500 :)

sem mislo, da ima se kdo tukaj ;)

Sicer pa pred kratkim se je en KX500 prodajal.

Lubadar ma KX500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubadar na enduro forumu ima CR500 :)

sem mislo, da ima se kdo tukaj ;)

Sicer pa pred kratkim se je en KX500 prodajal.

Nora motorja! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ... a je ze kdo furau 500 2T?

mislm da ga skor nben še v živo vidu, tebe pa zanima če ga je kdo furu :OK: ideje da te kap

Špegelj,ki ima servis je imel kx500.Bi ga dal za peljat sam men ni všeč kros.Osebno se mi motor ne zdi kaj posebnega.Prej neuporaben,ker je težji od 250,moči pa ima že 250 preveč.

V Boloniji na sejmu l.93 so stali tam motorji

Suzuki 500 od Kevina Schwantza,yamaha 500 od Luca Cadalore,cagiva 500.

Bom pobrskal,če še imam kako sliko kje iz sejma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To cagivo e vozil John Kocinski,slika pa je z Bolonije l.94 ali 95 ne vem več :whistle:

Ima pa 2T V4 motor pod 80stopinami,čez 177konjev pri 12600 in 10,5kgm/12100, Teža 130kg :lol1: :OK:

post-18324-1233751080_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!