Skoči na vsebino

Depresija


metuljcica46

Priporočene objave

Pejt kaj fizično delat, da se boš zmatral in potem mal naspal v lajfu in upočasnil svoj hiperaktivni depromat. Pa po antidepresive si pejt, pomagajo. Pa zdravnika upoštevat.

Boš vidu, tut možgani se ti bodo počas vrnili v glavo.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno imej upanje na najboljše, ko si enkrat na dnu, se nasmehni,ker veš da stvari ne morejo iti nikamor kot samo še navzgor.

Vzemi si pa kdaj čas in pridi kakšen torek v ordinacijo Totekov,boš videl svet bo takoj lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno imej upanje na najboljše, ko si enkrat na dnu, se nasmehni,ker veš da stvari ne morejo iti nikamor kot samo še navzgor.

Vzemi si pa kdaj čas in pridi kakšen torek v ordinacijo Totekov,boš videl svet bo takoj lepši.

:OK: take ljudi tudi iščem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

atention whore..

Upajmo da res. :hmm:

Čeprav meni meji že na samodestruktivnost v kombinaciji z naivnostjo in pretirano občutljivostjo.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da res. :hmm:

Čeprav meni meji že na samodestruktivnost v kombinaciji z naivnostjo in pretirano občutljivostjo.

emocionalno stagnira nekje pri 15ih letih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem krščanski človek ampak najraje bi vse pobil brez zadržkov. +moj kolega ki ve da nimam denarja in me gre nategnit za zavarovanje da plačujem vsak mesec. Zadnji čas sem spoznal veliko prijateljev a sem ugotovil da se za večino obrazov skriva zlo, pokvarjenost, zaprtost za življenje in hinavščina.

Glede pobijanja, Lucifuge je vedno pripravljen sodelovati. Pobiram kadavre in čistim brozgo.

Ostalo pa, saj veš, zazri se v ogledalo. Mogoče opaziš, da je nekaj narobe s teboj, ne s prijateji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vse to res, kar si napisal, potem ti predlagam, da obiščeš kakega zdravnika in da se ne zapiraš vase.

Ja, v življenju je pač tako, da imaš prava prijatelja lahko enega ali dva ostalo pa so prijatelji v narekovajih. Ljudje so pač takšni, da dokler ti dobro gre, so s teboj,da te izkoriščajo in te treplajo po rami, ko pa ti ne gre pa odpeketajo in se ti smejijo za hrbtom. V bistvu pa so ti bili ves čas fovš, ker ti je dobro šlo. Na spošno pa je v življenu tako, da če si predober, da te ponucajo kolker se daš. Prej ko to veš, prej boš lepše živel.

Sam sem ugotovil, da tisti ljudje za katere sem mislil, da so prijatelji to sploh niso. Videl pa sem, ko mi je zagustilo. Takrat spoznaš prijatelja. Pri ženskah je tako kot je. Jebi ga. Prej, ko se sprijazeš boljše je. Mogoče najdeš kako dobro bejbo ampak takih je mal. Najprej poskrbi zase, da boš ti srečen, potem bodo tudi drugi okoli tebe srečni.

In ne razmišljaj o samomoru. Si lahko misliš, kako bo tvojim staršem, sestri, bratu... Vem kako mi je bilo, ko mi je nepričakovano umrl eden izmed staršev in sem moral za celotno familijo poskrbeti jaz.

Motor pa jebi ga. Ne kopuj starih krip pa bo. Vsaka šola nekaj košta. Če si z financami bolj na švoh, si seveda motorja ne moreš privoščiti. Jaz sem si kupil motor, ko sem imal denarja za nekaj motorjev in mi je prav vseeno kaj bo z njim. Zarad pleha se ne splača sekirat, ker so v življenju veliko bolj pomembne stvari kot pa je motor. Zakaj se sekiraš zarad Grobnika mi nekak ne gre v glavo. Saj imaš čas. Če ne letos pa drugo leto. Tudi jaz imam namen it na Grobnik, vendar z glavo prek zida ne bom šel. Če ne letos pa drugo leto. Pa v naselju in na cesti vozi po pravilih. Pa ne zarad policajev. Predvsem zarad sebe.

Predvsem pa ne obupaj, pa poišči si pomoč. Tiste na forumu, ki te napadajo pa ignoriraj. Zamahni z roko in pojdi dalje.

Boš vidu, da ko boš zlezu na zeleno vejo, da bo svet drugačen. Vzemi se v roke in ne razmišljaj o samomoru. Pojdi na kolo, sekat drva itd.. in postavi neke cilje v življenju. Motor to sigurno ni. In zapomni si to. V življenju sigurno obstaja oseba, ki bi bila zelo žalostna, če te ne bi bilo. Pomagaš si pa lahko le sam. Drugi ti lahko na tej poti stojijo samo ob stani izvleči pa se boš moral sam. Glavo pokonci pa dalje. Jutri je nov dan, življenje pa prekratko, zato ga živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vse to res, kar si napisal, potem ti predlagam, da obiščeš kakega zdravnika in da se ne zapiraš vase.

Ja, v življenju je pač tako, da imaš prava prijatelja lahko enega ali dva ostalo pa so prijatelji v narekovajih. Ljudje so pač takšni, da dokler ti dobro gre, so s teboj,da te izkoriščajo in te treplajo po rami, ko pa ti ne gre pa odpeketajo in se ti smejijo za hrbtom. V bistvu pa so ti bili ves čas fovš, ker ti je dobro šlo. Na spošno pa je v življenu tako, da če si predober, da te ponucajo kolker se daš. Prej ko to veš, prej boš lepše živel.

Sam sem ugotovil, da tisti ljudje za katere sem mislil, da so prijatelji to sploh niso. Videl pa sem, ko mi je zagustilo. Takrat spoznaš prijatelja. Pri ženskah je tako kot je. Jebi ga. Prej, ko se sprijazeš boljše je. Mogoče najdeš kako dobro bejbo ampak takih je mal. Najprej poskrbi zase, da boš ti srečen, potem bodo tudi drugi okoli tebe srečni.

In ne razmišljaj o samomoru. Si lahko misliš, kako bo tvojim staršem, sestri, bratu... Vem kako mi je bilo, ko mi je nepričakovano umrl eden izmed staršev in sem moral za celotno familijo poskrbeti jaz.

Motor pa jebi ga. Ne kopuj starih krip pa bo. Vsaka šola nekaj košta. Če si z financami bolj na švoh, si seveda motorja ne moreš privoščiti. Jaz sem si kupil motor, ko sem imal denarja za nekaj motorjev in mi je prav vseeno kaj bo z njim. Zarad pleha se ne splača sekirat, ker so v življenju veliko bolj pomembne stvari kot pa je motor. Zakaj se sekiraš zarad Grobnika mi nekak ne gre v glavo. Saj imaš čas. Če ne letos pa drugo leto. Tudi jaz imam namen it na Grobnik, vendar z glavo prek zida ne bom šel. Če ne letos pa drugo leto. Pa v naselju in na cesti vozi po pravilih. Pa ne zarad policajev. Predvsem zarad sebe.

Predvsem pa ne obupaj, pa poišči si pomoč. Tiste na forumu, ki te napadajo pa ignoriraj. Zamahni z roko in pojdi dalje.

Boš vidu, da ko boš zlezu na zeleno vejo, da bo svet drugačen. Vzemi se v roke in ne razmišljaj o samomoru. Pojdi na kolo, sekat drva itd.. in postavi neke cilje v življenju. Motor to sigurno ni. In zapomni si to. V življenju sigurno obstaja oseba, ki bi bila zelo žalostna, če te ne bi bilo. Pomagaš si pa lahko le sam. Drugi ti lahko na tej poti stojijo samo ob stani izvleči pa se boš moral sam. Glavo pokonci pa dalje. Jutri je nov dan, življenje pa prekratko, zato ga živi.

tako je, to sem jaz, če ga ne bi bilo, tud moje dnevne doze smeha ne bi bilo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdor to vse bere res lohk rata depresivn

Ma ne, zgleda da so prišli dobri dnevi, človek je kupil Hondo.. :yes:

GO AWAY DEPRA! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, zgleda da so prišli dobri dnevi, človek je kupil Hondo.. :yes:

GO AWAY DEPRA! ;)

aha potem tisti, ki ste na kawasakijih ste derpresivni, tisti, ki smo pa na hondah smo pa srečni, kot še nikoli :evilgrin: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha potem tisti, ki ste na kawasakijih ste derpresivni, tisti, ki smo pa na hondah smo pa srečni, kot še nikoli :evilgrin: :kva1:

Si ti DejaVujeva punca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fast...: mišljeno je bilo, da glede na to, da se je Kawe, ki mu je toliko gorja povzročala znebil, da se mu končno obetajo lepi dnevi sodeč po opevanju Honde.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha potem tisti, ki ste na kawasakijih ste derpresivni, tisti, ki smo pa na hondah smo pa srečni, kot še nikoli :evilgrin: :kva1:

Hmmm....mogoče pa res, da so tisti na hondah srečkoti....saj poznamo njihov slogan: The Power of Dreams :whistle:

V sanjah je pa itak lahko vse lepo, najhitrejše, najlepše, najmočnejše, ni kazni za prometne prekrške :slap: .... :devil: :devil:

Kawasaki pač gre v realnosti in se je treba s tem soočit .)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....mogoče pa res, da so tisti na hondah srečkoti....saj poznamo njihov slogan: The Power of Dreams :whistle:

V sanjah je pa itak lahko vse lepo, najhitrejše, najlepše, najmočnejše, ni kazni za prometne prekrške :slap: .... :devil: :devil:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

In nedepresivno.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ne biti tako depresivna no :lol1: :lol1: :lol1:

Na čem si pa ti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnje čase spet ful depresivn. Vse po vrsti mi gre narobe, da to ni za povedat. :(

Mi lahko katera prosim pomaga... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnje čase spet ful depresivn. Vse po vrsti mi gre narobe, da to ni za povedat. :(

Mi lahko katera prosim pomaga... :blush:

Komot. avto pika net, motorna kolesa, honda

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot. avto pika net, motorna kolesa, honda

In kaj pri mili p***i m*****i, naj tam počnem? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!