Skoči na vsebino

Ljubezen - seks - prijateljstvo


Schumy

Priporočene objave

kaj si mislite o teh treh pojmih, gredo z roko v roki ali vendarle razlikujemo seks od ljubezni ali od prijateljstva?

ali je mogoče, da nekdo seksa brez, da bi v to vpletal čustva?

veselo razmišljanje! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je mogoče, da nekdo seksa brez, da bi v to vpletal čustva?

ja, po možnosti z prijateljico brez bojazni da se ona zaljubi. evo tak simpl je to v teoriji! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si mislite o teh treh pojmih, gredo z roko v roki ali vendarle razlikujemo seks od ljubezni ali od prijateljstva?

ali je mogoče, da nekdo seksa brez, da bi v to vpletal čustva?

veselo razmišljanje! :)

Sodeč po nekaterih, ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, po možnosti z prijateljico brez bojazni da se ona zaljubi. evo tak simpl je to v teoriji! :evilgrin:

A on pa se ne bi mogel?

:unsure:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si mislite o teh treh pojmih, gredo z roko v roki ali vendarle razlikujemo seks od ljubezni ali od prijateljstva?

ali je mogoče, da nekdo seksa brez, da bi v to vpletal čustva?

JE tisti-a,ki kasira nevpleta pri sexanju čustva.

Ljubezen brez sexa je žalost !

Sex brez ljubezni tudi žalost !

Prijatelstvo praviloma naj bi bilo samo prijateljsvo brez ljubezni in brez sexa !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo seks: možno. samopotrjevanje. povprečna izkušnja, ima jo lahko vsak. zakaj bi počel nekaj, kar lahko vsak? Nič ne pridobiš, kvečjemu kaj izgubiš. samospoštovanje na primer.

ljubezen: jebeno zakomplicirano. preveč vrst. treba se odločat. in se potem držat odločitev. drugače pa super stvar. priporočam.

seks+ljubezen: življenjski smisel in cilj. problem: roki trajanja. razen če se partnerja vakuumsko pakirata.

prijateljstvo: nima veze z obema zgornjima. je pa verjetno bistveno bolj dragoceno kot oboje zgornje. zato dvakrat premislit, preden ga zajebeš s katerim od zgornjih stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a je treba komplicirat (to bol na žensko populacijo leti)

samo seks: možno. samopotrjevanje. povprečna izkušnja, ima jo lahko vsak. zakaj bi počel nekaj, kar lahko vsak? Nič ne pridobiš, kvečjemu kaj izgubiš. samospoštovanje na primer.

ljubezen: jebeno zakomplicirano. preveč vrst. treba se odločat. in se potem držat odločitev. drugače pa super stvar. priporočam.

seks+ljubezen: življenjski smisel in cilj. problem: roki trajanja. razen če se partnerja vakuumsko pakirata.

prijateljstvo: nima veze z obema zgornjima. je pa verjetno bistveno bolj dragoceno kot oboje zgornje. zato dvakrat premislit, preden ga zajebeš s katerim od zgornjih stvari.

odličen primer...o tem sm govoru :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravm....

dejanja,ne gobcanja

Pjero očitno preveč gobcaš neargumentiramo.

Ps:pes,ki laja negrize.namreč laja od straha!Nevem ali si oženjen ali ne ampak,če si ali ko boš,vprašaj svojo drago s kolikim se je dala dol. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjero očitno preveč gobcaš neargumentiramo.

Ps:pes,ki laja negrize.namreč laja od straha!Nevem ali si oženjen ali ne ampak,če si ali ko boš,vprašaj svojo drago s kolikim se je dala dol. :whistle:

brumer ti pa se povsod sliniš....

s kolkimi se je dol moja dala,njena stvar,važn da meni ne pizdaka....

ps

tvoja tastara pa je sigurn nedolžna...hahahahhaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo seks: možno. samopotrjevanje. povprečna izkušnja, ima jo lahko vsak. zakaj bi počel nekaj, kar lahko vsak? Nič ne pridobiš, kvečjemu kaj izgubiš. samospoštovanje na primer.

ljubezen: jebeno zakomplicirano. preveč vrst. treba se odločat. in se potem držat odločitev. drugače pa super stvar. priporočam.

seks+ljubezen: življenjski smisel in cilj. problem: roki trajanja. razen če se partnerja vakuumsko pakirata.

prijateljstvo: nima veze z obema zgornjima. je pa verjetno bistveno bolj dragoceno kot oboje zgornje. zato dvakrat premislit, preden ga zajebeš s katerim od zgornjih stvari.

Res je.....se podpišem....super si to napisal :)

pjero takšnega deda kot si ti pa prau neb mela in brez zamera.....sam tak človk mi prau ne sede vsaj tko po komentarjih ki jih berem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je.....se podpišem....super si to napisal :)

pjero takšnega deda kot si ti pa prau neb mela in brez zamera.....sam tak človk mi prau ne sede vsaj tko po komentarjih ki jih berem...

nebi liberalizma....

ko te zasrbi se pač popraskaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si mislite o teh treh pojmih, gredo z roko v roki ali vendarle razlikujemo seks od ljubezni ali od prijateljstva?

ali je mogoče, da nekdo seksa brez, da bi v to vpletal čustva?

JE tisti-a,ki kasira nevpleta pri sexanju čustva.

Ljubezen brez sexa je žalost !

Sex brez ljubezni tudi žalost !

Prijatelstvo praviloma naj bi bilo samo prijateljsvo brez ljubezni in brez sexa !

dej mi pol sam razjasni kok loh brez čustev?????

strast-čustvo

želja-občutek

kaj hudiča sem zgrešila??????????????????

mal čudno je po mojem mišljenje....sex brez čustev....... če ne, nej mi kdo pove prosim npr.... kako moškemu vstane, če popolnoma nič ne čuti do ženske... po mojem je to MEGA LAPSUS!!!!!!!!!!! Sori......

dej mi pol sam razjasni kok loh brez čustev?????

strast-čustvo

želja-občutek

kaj hudiča sem zgrešila??????????????????

mal čudno je po mojem mišljenje....sex brez čustev....... če ne, nej mi kdo pove prosim npr.... kako moškemu vstane, če popolnoma nič ne čuti do ženske... po mojem je to MEGA LAPSUS!!!!!!!!!!! Sori......

....in pol smo tukaj že pri drugem topicu.... tistim....kaj je že bil....neki Varanje, in to.....

in pol bereš prezveličane besede....*sex brez čustev, ni varanje....* pa blablablabla....

torej....

po mojem popolni BULSHIT!!!!!! Sori....

...in če smo že pri tem.... moj argument..... me prav zanima koliko mladcev bi šlo pred penzionerski dom grdo rečeno *natepavat 60 ali 70 let starejše dame..... oz.kontra..... samo zato da bi sexal.....

ne govorim o fetišistih (nekrofilih, mazohistih, sadistih, ali kateremu koli mač pač svoje užitke do tega...in zopet so zraven- OBČUTKI!!!!!)

torej...razpište se....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mačka 27..........ko boš mačka 33+, ti bojo stvari bolj jasne.....

lahko pa ti jih tudi ata Pervy ali pa jaz razloživa...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist vse variante so možne, zakaj pa ne? Čist odvisn od posameznika.

če je za koga neki nenormaln, ni rečen da mora bit tud za druge. Vsak ima pravico živeti tko kot želi in mu paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mačka 27..........ko boš mačka 33+, ti bojo stvari bolj jasne.....

lahko pa ti jih tudi ata Pervy ali pa jaz razloživa...... :naughty:

kajzdej to....ponudba za izobraževanje po 25+ hi,hi,hi,hi....se sliši kot ponudba iz ljudske univerze, hi,hi,hi,hi :blush:

...aja....se pravi....kaostrokovnjaka, al kaj, hi,hi,hi,hi

ji bom jaz...

ma nemoj.... BTW...Kje se pa ti skrivaš zadnje cajte, da te ni več brat.... predpostavljam z inštrukcijami :naughty: , kt že ravno govorimo o tem :whistle: hi,hi,hi,hi

mater sem dons žleht.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo seks: možno. samopotrjevanje. povprečna izkušnja, ima jo lahko vsak. zakaj bi počel nekaj, kar lahko vsak? Nič ne pridobiš, kvečjemu kaj izgubiš. samospoštovanje na primer.

ljubezen: jebeno zakomplicirano. preveč vrst. treba se odločat. in se potem držat odločitev. drugače pa super stvar. priporočam.

seks+ljubezen: življenjski smisel in cilj. problem: roki trajanja. razen če se partnerja vakuumsko pakirata.

prijateljstvo: nima veze z obema zgornjima. je pa verjetno bistveno bolj dragoceno kot oboje zgornje. zato dvakrat premislit, preden ga zajebeš s katerim od zgornjih stvari.

To si lepo napisala!!! :worship:

Vsak se pa odloči za tisto varjanto, ki mu pač najbol ustreza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepe teorije in oh in sploh.

Kako pa folk reagira v konkretni situaciji je pa popolnoma druga pesem.

V glavnem super je tukaj teoretizirat in moralizirat. Vsak zase ve kaj je prav in kaj ne in ostali ljudje v njegovi bližini to sprejmejo ali pa ne in pika.

Trditi pa, da je ravno tvoj pogled na svet tisti ta pravi je malo licemersko.

Vsaj zase vem da: I learn as I go by, day after day. You don't like it? Well you can fuck off! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepe teorije in oh in sploh.

Kako pa folk reagira v konkretni situaciji je pa popolnoma druga pesem.

V glavnem super je tukaj teoretizirat in moralizirat. Vsak zase ve kaj je prav in kaj ne in ostali ljudje v njegovi bližini to sprejmejo ali pa ne in pika.

Trditi pa, da je ravno tvoj pogled na svet tisti ta pravi je malo licemersko.

Vsaj zase vem da: I learn as I go by, day after day. You don't like it? Well you can fuck off! :evilgrin:

Elow sonček!

Sm hotla sam izzvat tiste, kt majo s tem izkušnje (moje prepričanje je pač, da obvezno morajo biti čustva ali občutki prisotni, da sploh loh do tega pride :blush: .... nč teoritizirat, pa moralizirat....DALEČ PROČ!!!! Niti ni moje mesto neke ideje vlivat nikomu, niti meni ni za to, ker pač vsak živi svoje življenje....)

Ah JBG! nema veze....

En lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!