Skoči na vsebino

Ljubezen - seks - prijateljstvo


Schumy

Priporočene objave

...ali pa ostane samo pri seksu ... :naughty:

Zato se pa jaz sprašujem, zakaj nimam nobene prijateljice.... :naughty:

hec... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo seks: možno. samopotrjevanje. povprečna izkušnja, ima jo lahko vsak. zakaj bi počel nekaj, kar lahko vsak? Nič ne pridobiš, kvečjemu kaj izgubiš. samospoštovanje na primer.

ljubezen: jebeno zakomplicirano. preveč vrst. treba se odločat. in se potem držat odločitev. drugače pa super stvar. priporočam.

seks+ljubezen: življenjski smisel in cilj. problem: roki trajanja. razen če se partnerja vakuumsko pakirata.

prijateljstvo: nima veze z obema zgornjima. je pa verjetno bistveno bolj dragoceno kot oboje zgornje. zato dvakrat premislit, preden ga zajebeš s katerim od zgornjih stvari.

Preveč obsojanja v tem zapisu samostojnega seksa in preveč bridko o kombinaciji seks+ljubezen.

Današnji družbi je uspelo seks nekako izdvojiti kot neko neumno telesno aktivnost - zreducirati na 'in & out' rutino, kot marinci, ki jih vrže ameriško letalo na japonska tla med II. svetovno vojno, da nekaj zrihtajo in se čimprej 'povučejo'.

Če bi kdo raje spregovoril o telesnem zbliževanju, da seks ne bi bil samo in/out bi se dalo pa res marsikaj napisati. In takrat ni nujno, da je prisotna ljubezen - lahko se pa kombinira s kakšnim prijateljstvom. Partnerstvo, v katerem ni zaljubljenosti, a je veliko spoštovanja in ukvarjanja eden z drugim.

In še nekaj je... Prijateljstvo običajno vsaj na eni strani vsebuje rahel kanček zaljubljenosti, vsaj občasno.

H. a.!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je pač enim za hrano dobro karkoli, enim se nam je pa vredno po tapravo Saherco zapeljat tudi do Dunaja. Mnjam!!! In nobeni niso ne boljši ne slabši. Samo ne razumemo stališč drug drugega, ker smo pač svetlobna leta narazen.

Al jo pa s prjatlco spečeš doma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč obsojanja v tem zapisu samostojnega seksa in preveč bridko o kombinaciji seks+ljubezen.

Preveč obsojanja? Kakor za koga. Čisto osebna zadeva. Odvisno od dojemanja teh zadev in izkušenj.

Današnji družbi je uspelo seks nekako izdvojiti kot neko neumno telesno aktivnost - zreducirati na 'in & out' rutino, kot marinci, ki jih vrže ameriško letalo na japonska tla med II. svetovno vojno, da nekaj zrihtajo in se čimprej 'povučejo'.

Zelo na splošno rečeno. In ko pride do telesnega stika, se ponovno spet vse skrči na lastne izkušnje in osebno percepcijo. Če imaš pri sebi razdelane zadeve in ne padeš ravno v vsak trend tukaj niti ni težav. Pač počneš to kar ti paše in kar paše osebam okoli tebe.

Če bi kdo raje spregovoril o telesnem zbliževanju, da seks ne bi bil samo in/out bi se dalo pa res marsikaj napisati. In takrat ni nujno, da je prisotna ljubezen - lahko se pa kombinira s kakšnim prijateljstvom. Partnerstvo, v katerem ni zaljubljenosti, a je veliko spoštovanja in ukvarjanja eden z drugim.

In še nekaj je... Prijateljstvo običajno vsaj na eni strani vsebuje rahel kanček zaljubljenosti, vsaj občasno.

H. a.!!!

Kot pri prijateljstvu moški-ženska (upam, da govoriš o tej navezi :) ) verjetno tudi pri prej omenjeni "vezi" obstaja velika verjetnost, da je vsaj na eni strani kanček več zaljubljenosti kot na drugi. Izjemno redki so primeri, kjer je zadeva kolikor toliko enakomerna, kar se tiče čustev. Pa načeloma to niti ni tako narobe, če so "karte dane na mizo" in se ve pri čem si. Koliko pa je to "zdravo" za mentalno stabilnost pa je seveda odločitev vsakega posameznika.

Kar pa se tiče partnerstva v katerem ni zaljubljenosti itd. Pa se mi nekako zdi, da naj bi to tako ali tako bil temelj trdne in dolgotrajne veze. Tisti začetni naboj veze, slej ko prej mine, hormoni se umirijo in potem jih nadomesti nekaj drugega. Zaupanje, iskreno prijateljstvo, naklonjenost skupni interesi. No vsekakor osebno upam, da del tiste začetne iskrice nikoli ne ugasne, se pa je treba za to hudo konkretno potrudit in ne samo prepustit da se bo samo od sebe vzdrževalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali pa ostane samo pri seksu ... :naughty:

ojej :unsure:

upam....ne- VERJAMEM v to da se to ne bo zgodilo.... če mi bo še kdaj dano spoznati nekoga.....partnerja....

no ja vsaj UPAMMMMMMMM na VELIKO........

saj zaradi izbirčnosti pa je stanje, kot je :unsure:

ampak še vedno PRISEGAM na to da je boljše noč, kot nekaj *kar tako*....taka pač sem...JBG svet nosi vse možno....tudi taki mormo obstajati.... :winkiss:

UPS....mislila sem komentirati v izjavo da *preide vpartnerstvo ali kurbarijo* :blush:

My bad....

Kar pa se tiče partnerstva v katerem ni zaljubljenosti itd. Pa se mi nekako zdi, da naj bi to tako ali tako bil temelj trdne in dolgotrajne veze. Tisti začetni naboj veze, slej ko prej mine, hormoni se umirijo in potem jih nadomesti nekaj drugega. Zaupanje, iskreno prijateljstvo, naklonjenost skupni interesi. No vsekakor osebno upam, da del tiste začetne iskrice nikoli ne ugasne, se pa je treba za to hudo konkretno potrudit in ne samo prepustit da se bo samo od sebe vzdrževalo.

Ej sej TO JE TO..... :OK: :OK: :OK: in na alost tudi če se eden u iber trudi to pestriti, vzdrževati, na žalost ni dovolj.... pa če še nevemkako in na nevemkakšne načine probaš.... (vsaj moje izkušnje so take....)....

pa mislim, da je ključ tudi v tem, da SLIŠIŠ partnerja.... (samo enostransko na žalost to ne gre.... ) Koliko vez bi se obdržalo, če bi to bilo možno....

pa ne govorim o tistih, ki jim je dobro, samo da je....

govorim o tistih, ki želimo in od življenja in vsega nekaj več....

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj je... Prijateljstvo običajno vsaj na eni strani vsebuje rahel kanček zaljubljenosti, vsaj občasno.

H. a.!!!

iz lastnih izkušenj lahko tole samo potrdim, kajti misleč, da imam ob sebi kar nekaj prijateljev moškega spola se je zadeva spremenila takoj, ko so spoznali, da nisem več samska......, spremenil se ni le moj dolgoletni prijatelj Lucky :worship: :worship: vsi pa so takoj postali zelo zaščitniški

ob tem je bila izrečena marsi kakšna pikra beseda na račun mojega partnerja, no sčasoma so le dojeli, da pač to ne spremeni stanja in smo ponovno vzpostavili vezi, čeprav ni več isto kar je bilo pred temi izbruhi........

danes z ponosom rečem, da imam par dobrih prijateljev moškega spola, ki izhajajo iz moto krogov in sem ponosna na njih.......moji dragi Gorenci in Primorci oz. Kraševci..... :worship: :worship: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz lastnih izkušenj lahko tole samo potrdim, kajti misleč, da imam ob sebi kar nekaj prijateljev moškega spola se je zadeva spremenila takoj, ko so spoznali, da nisem več samska......, spremenil se ni le moj dolgoletni prijatelj Lucky :worship: :worship: vsi pa so takoj postali zelo zaščitniški

ob tem je bila izrečena marsi kakšna pikra beseda na račun mojega partnerja, no sčasoma so le dojeli, da pač to ne spremeni stanja in smo ponovno vzpostavili vezi, čeprav ni več isto kar je bilo pred temi izbruhi........

danes z ponosom rečem, da imam par dobrih prijateljev moškega spola, ki izhajajo iz moto krogov in sem ponosna na njih.......moji dragi Gorenci in Primorci oz. Kraševci..... :worship: :worship: :winkiss:

A sem jaz tud lahko tvoj prjatu..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato se pa jaz sprašujem, zakaj nimam nobene prijateljice.... :naughty:

hec... :lol1:

:unsure: ... imaš ...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pri prijateljstvu moški-ženska (upam, da govoriš o tej navezi :) ) verjetno tudi pri prej omenjeni "vezi" obstaja velika verjetnost, da je vsaj na eni strani kanček več zaljubljenosti kot na drugi. Izjemno redki so primeri, kjer je zadeva kolikor toliko enakomerna, kar se tiče čustev. Pa načeloma to niti ni tako narobe, če so "karte dane na mizo" in se ve pri čem si. Koliko pa je to "zdravo" za mentalno stabilnost pa je seveda odločitev vsakega posameznika.

:worship:

Poznam jih. No, enega vsaj ... dva. Ne, mislim, da kar tri.

;)

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vas mam ful rad...........................................................ampak pojma nimate........

vsak pri sebi najbolje ve.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...misleč, da imam ob sebi kar nekaj prijateljev moškega spola se je zadeva spremenila takoj, ko so spoznali, da nisem več samska......

Šment, popolnoma identične izkušnje imam tudi sam, seveda z dekleti. Biti pameten, bogat, slaven in lep ni vedno blagoslov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJUBEZEN-motorji

SEX- največkrat s policijo(ma me stalnu jebe)

PRIJATELJSTVO-to pa prjatli vedo

Ma izgleda da ima nekaj skupnega, ampak za vse to je pa krivda samo pri meni, če ne bi imel motorčkov vsega tega ne bi bilo.JEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA splača seeeeeeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pošrek pa po diagoneli pa kr neki. Seciranje brez bistva.

ni vsaka fascinacija nad človekom kot osebo zaljubljenost.

pa tudi fuk-kemija ne izključuje taiste fascinacije - in ostaja še vedno samo kemija.

partnerstvo je nekaj z drugega brega tele teoretične reke v kateri se nadvse zabavno utapljate :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šment, popolnoma identične izkušnje imam tudi sam, seveda z dekleti. Biti pameten, bogat, slaven in lep ni vedno blagoslov :krneki:

no še nekdo, ki se strinja z mano......... :whistle: :whistle: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še nekdo, ki se strinja z mano......... :whistle: :whistle: :worship: :worship:

Ne samo to, celo delim s teboj grenkobo tega spoznanja. Ampaq nekako bova mogla, saj sva vendar žilava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes z ponosom rečem, da imam par dobrih prijateljev moškega spola, ki izhajajo iz moto krogov in sem ponosna na njih.......moji dragi Gorenci in Primorci oz. Kraševci..... :worship: :worship: :winkiss:

Čakajo da boš spet kdaj frej!!!

H. a. ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

partnerstvo je nekaj z drugega brega tele teoretične reke v kateri se nadvse zabavno utapljate :rolleyes:

Sandokan ne pluje po rekah!

Hamdala agaratis!!!

Ma izgleda da ima nekaj skupnega, ampak za vse to je pa krivda samo pri meni, če ne bi imel motorčkov vsega tega ne bi bilo.

brez motora si pa niko i ništa :krneki: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo to, celo delim s teboj grenkobo tega spoznanja. Ampaq nekako bova mogla, saj sva vendar žilava :)

ja res je.........bitja kot smo ženske znamo zakomplicirati tako vsakdanje zadeve, da se ne da z besedami povedati...... :naughty:

sicer pa, vsak ima svoje izkušnje, kajne...... :whistle: :whistle:

se morva kdaj skupi vsesti in mal pokramljati, sigurno bova našla kakšno skupno temo..... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se morva kdaj skupi vsesti in mal pokramljati, sigurno bova našla kakšno skupno temo..... :naughty: :naughty:

Témo ali têmo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oboje je dobr, če je fajn.........sogovornik :whistle:

bravo soncy, si me mal rešla pred našim Kecem, ki me jebe neki za slovnične napakce..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!