Skoči na vsebino

Ljubezen - seks - prijateljstvo


Schumy

Priporočene objave

partnerstvo je nekaj z drugega brega tele teoretične reke v kateri se nadvse zabavno utapljate :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se morva kdaj skupi vsesti in mal pokramljati, sigurno bova našla kakšno skupno temo..... :naughty: :naughty:

Deal. Po praznikih enkrat se nameravam motat po Ljubljani, natančneje tam nekje okoli Dolgega mosta. Mogoče ti je lokacija znana, pa kaj uleti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo soncy, si me mal rešla pred našim Kecem, ki me jebe neki za slovnične napakce..... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ah sej te ne, nisem eden tistih, ki čaka ;)

:004

Sicer pa ni blo nobene slovnične napake, sem se samo spraševal o možnostih, ki se ti ponujajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vam čast....kaka šopska.... :)

Drugače pa ja, seveda.

Veš kaj, Vapo, srce, mene pa res iskreno zanima, kaj ti misliš o tem. Res.

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od seksa mam najraje jutranji "ja pizda kva sm si spet u pojslo navleku" - je pol ene pol ure ful zabavno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od seksa mam najraje jutranji "ja pizda kva sm si spet u pojslo navleku" - je pol ene pol ure ful zabavno :D

točno toliko časa namreč traja, da si dostojno zverziran osebek odgrizne roko.

....in pobegne skozi okno...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno toliko časa namreč traja, da si dostojno zverziran osebek odgrizne roko.

To samo pod pogojem, da na njej leži kojotka... Za druge zadostuje že žakelj čez glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To samo pod pogojem, da na njej leži kojotka... Za druge zadostuje že žakelj čez glavo.

pomoje si v celoti falil bistvo štosa. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To samo pod pogojem, da na njej leži kojotka... Za druge zadostuje že žakelj čez glavo.

jas jih najrajši kr z njihovimi gatami pokrijem, ampak tak, da je skidmark na njihovi strani, ne na moji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje si v celoti falil bistvo štosa. :winkiss:

Niti ne, ampak ti bom ob drugi priliki razložil... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem kdaj drugič....ob čaju. ;)

Hm, še letos? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sexam s svojo ljubeznijo in s svojim Prijateljem :worship: :worship: :naughty:

misliš s svojo "Prijateljico" oz. njegovim "Prijateljem" ali pač... :blink:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reciva v petek dopoldan. Kaj praviš? :D

:yes: ! :010

Call me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Ja seveda je možen sex brez čustev in to še posebno govorim za dece,ker me bejbe glede tega se meni zdi,da bolj upletamo čustva.....

Glede prijateljstva med moškim in žensko je pa tko.Sama osebno imam več prijatlou moškega spola kot pa ženskega in čist drgač je v moški družbi kot pa v ženski.Jaz osebno se boljš razumem z moškim spolom pa tud tko včasih me vprašajo,da kaj predlagam kot bejba za darilce al pa kakšno presenečenje za njihovo drago....

Je pa dejstvo,da ko govorimo o prijateljstvu med moškim in žensko mora imet v tem primeru dec v keglu vse pošlihtano in fajn prepucano....

Popravljeno . Popravil Schumy
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda je možen sex brez čustev in to še posebno govorim za dece,ker me bejbe glede tega se meni zdi,da bolj upletamo čustva.....

Glede prijateljstva med moškim in žensko je pa tko.Sama osebno imam več prijatlou moškega spola kot pa ženskega in čist drgač je v moški družbi kot pa v ženski.Jaz osebno se boljš razumem z moškim spolom pa tud tko včasih me vprašajo,da kaj predlagam kot bejba za darilce al pa kakšno presenečenje za njihovo drago....

Je pa dejstvo,da ko govorimo o prijateljstvu med moškim in žensko mora imet v tem primeru dec v keglu vse pošlihtano in fajn prepucano....

Lepo to! Me pa zanima koliko od teh prijateljev bi te rado položilo,in so mogoče zaradi tega prijatelji,ker pač upajo.....? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!