Skoči na vsebino

Ljubezen - seks - prijateljstvo


Schumy

Priporočene objave

Lepo to! Me pa zanima koliko od teh prijateljev bi te rado položilo,in so mogoče zaradi tega prijatelji,ker pač upajo.....? :whistle:

Eh ne,ker se vsi med sabo poznamo že celo večnost in vsi vejo,da kdo je moj mož in da kateri je.Do zdele niti eden mi nikol ni namignu,da bi želel kaj več od mene.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če "petelin"neskoč čez plot je sam še za v rorrrr(pečico ca 2uri na 160 stop.)!!!!

Ps prjatli pa morjo prjatlu vedno pomagat ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda je možen sex brez čustev in to še posebno govorim za dece,ker me bejbe glede tega se meni zdi,da bolj upletamo čustva.....

Glede prijateljstva med moškim in žensko je pa tko.Sama osebno imam več prijatlou moškega spola kot pa ženskega in čist drgač je v moški družbi kot pa v ženski.Jaz osebno se boljš razumem z moškim spolom pa tud tko včasih me vprašajo,da kaj predlagam kot bejba za darilce al pa kakšno presenečenje za njihovo drago....

Je pa dejstvo,da ko govorimo o prijateljstvu med moškim in žensko mora imet v tem primeru dec v keglu vse pošlihtano in fajn prepucano....

to je čist navaden fuk ...

kakšn kegl neki...prazna jajca pa je vse rešeno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pes,ki laja negrize, sexa patrance_25_naughty.gif in se kako!!!!!

Sex je en tak lep sport,ki se ga lahko lotis z glavo in srcem ali le z fizicno kondicijo.Meni je en frend bil leta in leta dober,pa sem mu skozi omenjala,da bi bil za eno dirko.

To sem tudi naredila,pa sva se danes dobra prijatelja-minilo je 11 let. (mladost-ludost) Cisto nic nama ni pomenilo,niti zrusilo prijateljstva.Pac vzela sva kot en izziv,ki naju je oba matral,izvedla in pol sva ga pila do jutra in se zabavala se leta na ta racun.

To sem testirala le enx in priznam,da je dosti lepse kadar so metuljcki - preden zacne 'piskat' park senzorrolleyes.gif.

Kot pravijo nasi sosedje (fare l'amore),bi bil pravilen izraz za 'ta lepso' verzijo,pa tudi ce ni nek ornk gimnasticar!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes,ki laja negrize, sexa patrance_25_naughty.gif in se kako!!!!!

Sex je en tak lep sport,ki se ga lahko lotis z glavo in srcem ali le z fizicno kondicijo.Meni je en frend bil leta in leta dober,pa sem mu skozi omenjala,da bi bil za eno dirko.

To sem tudi naredila,pa sva se danes dobra prijatelja-minilo je 11 let. (mladost-ludost) Cisto nic nama ni pomenilo,niti zrusilo prijateljstva.Pac vzela sva kot en izziv,ki naju je oba matral,izvedla in pol sva ga pila do jutra in se zabavala se leta na ta racun.

To sem testirala le enx in priznam,da je dosti lepse kadar so metuljcki - preden zacne 'piskat' park senzorrolleyes.gif.

Kot pravijo nasi sosedje (fare l'amore),bi bil pravilen izraz za 'ta lepso' verzijo,pa tudi ce ni nek ornk gimnasticar!whistle.gif

Bela; lepo si to napisala. Tut jaz mam podobno izkušnjo,samo da je v mojem primeru pač frendica. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!