Skoči na vsebino

Ljubezen - seks - prijateljstvo


Schumy

Priporočene objave

zakaj mi morate ženske potrjevat mnenje da preveč komplicirate in teoretizirate,...eno je ljubezen s sexam, drugo je pa sex! obe izkušnje so dobre, ni nujno da morata sex in ljubezen hoditi iz roke v roki! včasih je tako imenovana mesena ljubezen še boljša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni letelo direkt nate ;)

:004

Aja.... :blush:

zakaj mi morate ženske potrjevat mnenje da preveč komplicirate in teoretizirate,...eno je ljubezen s sexam, drugo je pa sex! obe izkušnje so dobre, ni nujno da morata sex in ljubezen hoditi iz roke v roki! včasih je tako imenovana mesena ljubezen še boljša!

iz moje strani....ni blo nobenega govora o ljubezni, marveč o občutkih in čustvih.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz moje strani....ni blo nobenega govora o ljubezni, marveč o občutkih in čustvih.... :yes:

....temu pa jaz pravim "kemija"....elementov pa je mnogo. Eni pašejo skup drugi ne :friend2: , eni se trajno zvežejo in ratajo dobre spojine drugi si ne dišijo, eni v prisotnosti močnejšega "razvodenijo" drugi se ojačajo, eni reagirajo By the Way drugi se prilimajo,eni reagirajo v trenutku druge je treba zagret :evilgrin: , eni se sploh ne spajajo in ne vem zakaj so "žlahtni".....res je mnogo kemičnih reakcij.

Nudi pa narava odgovore na vse, če znaš čitat :whistle: .

No in še ena "modra": sex z ljubeznijo prvo stvar oplemeniti in ji da lepoto, žlahtnost,.... brez ljubezni je kot fitnes v telovadnici in ne telovadba v naravi. Pa še je takih domačih, preverjenih variacij,...... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.... :blush:

Ne tudi na ajo ni letelo :grrr

Največ kar lahko nardiš je to, da si odkrit do sebe in do ostalih potem pa kar komu paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tudi na ajo ni letelo :grrr

quote]

...še dobr da sem na blond hi,hi,hi,hi.... JBG kt so pamet talali, sem špricala.... :whistle:

pa mn ni neč žow :naughty: :naughty: :naughty:

včasih pa si sploh želim..... da bi vsaj pol manj kapirala :unsure:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ kar lahko nardiš je to, da si odkrit do sebe in do ostalih potem pa kar komu paše.

Ja...po tej teoriji bil tudi komunizem, oprostite, socializem, prekrasen sistem. Ampak če samo eden samo malo zajebe, se pravi, se vklopi malo darwinizem, pa smo že v kapitalizmu, oprostite, v demokraciji...oziroma, v tej temi, pri varanju, seksu brez ljubezni in podobnih nategovanjih. Drugače pa, Kec, saj veš...se čisto strinjam s tabo.

Glede mnenj Pjerota in Fossila - hvala bogu, da smo si različni, na vseh razvojnih stopnjah, in podobno pač privlači podobno. Najboljše, da si pišeta med sabo .) . Tako kot je pač enim za hrano dobro karkoli, enim se nam je pa vredno po tapravo Saherco zapeljat tudi do Dunaja. Mnjam!!! In nobeni niso ne boljši ne slabši. Samo ne razumemo stališč drug drugega, ker smo pač svetlobna leta narazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumemo stališč drug drugega, ker smo pač svetlobna leta narazen.

Za tiste, ki niso ne vem kak brihtni........ Eno svetlobno leto je 0,9461 x 10 na 16-o metra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...po tej teoriji bil tudi komunizem, oprostite, socializem, prekrasen sistem. Ampak če samo eden samo malo zajebe, se pravi, se vklopi malo darwinizem, pa smo že v kapitalizmu, oprostite, v demokraciji...oziroma, v tej temi, pri varanju, seksu brez ljubezni in podobnih nategovanjih. Drugače pa, Kec, saj veš...se čisto strinjam s tabo.

Glede mnenj Pjerota in Fossila - hvala bogu, da smo si različni, na vseh razvojnih stopnjah, in podobno pač privlači podobno. Najboljše, da si pišeta med sabo .) . Tako kot je pač enim za hrano dobro karkoli, enim se nam je pa vredno po tapravo Saherco zapeljat tudi do Dunaja. Mnjam!!! In nobeni niso ne boljši ne slabši. Samo ne razumemo stališč drug drugega, ker smo pač svetlobna leta narazen.

Hja sej tudi kapitalizem ni prekrasen in perfekten sistem pa ga vseeno uporabljamo. In morebiti probamo celo izboljšati. Zajebe jih pa veliko ampak to še ni razlog, da se gremo takojšnjo revolucijo ;)

P.S. Saherce ne maram, z užitkom pa si kdaj privoščim kakšno kubanko. :whistle:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na to sem mislil :worship: tebe že ne bi... :lol1:

logičnoooo :naughty:

Pa prijateljeve žene ali punco - bog ne daj, tud če te prosi, neeee smeš :nono: :nono: :nono: !!!!

....jez pa mam problem, jaz pa nimam prijateljeeevvvv... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi karkoli dodajala k vsemu temu, kar ste že mnogi povedali, česa posebej novega ne bi odkrila.

V vsakem razmišljanju je nekaj splošne resnice in veliko čisto osebne resnice. :yes:

Znani in bolj (ali pa manj) pametni od vseh nas si vedno izmislijo kakšne misli, izreke, reke ali resnice, ki jih potem bolj ali manj razumemo vsi. Zato bom le dodala malo razmišljanja k trem od njih, kar zelo dobro pokaže, kar si mislim o triptihu ljubezen - seks- prijateljstvo.

Pa da ne bo nepotrebnega letanja ... to je le moje mnenje. In kot je že KeC prej omenjal, na malce drugačen način sicer, a bistvo je isto ... če komu ni všeč, kako razmišljam, pač naj ne misli z menoj.

Kakorkoli, ... v razmislek.

Ljubezen:

Ljubezen (ali nekaj temu podobnega) je, po mojem mnenju, najbolj izkoriščano ter največkrat uporabljeno čustvo, da moški pridejo do seksa. Pri ženski je obratno ...

Sem pa prepričana, da ogromno ljudi ne pozna tistega najbolj žlahtnega pomena prave ljubezni.

Seks:

Če govorimo o seksu, velja za ženske, da tiste, ki dajo kaj nase, nase ne spustijo vsakega. Moški, ki pa dajo kaj nase, pa skušajo podse dobiti čim več Evinih potomk. Pa, saj govorimo o seksu, ne?

Prijateljstvo:

Verjamem, da je prijateljstvo med moškim in žensko zelo običajna zadeva in da je nekaj izjemno lepega ter posebnega; obstaja pa tako dolgo, dokler se ne poglobi za dolžino penisa.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sexam s svojo ljubeznijo in s svojim Prijateljem :worship: :worship: :naughty:

končnooooo ena iz svojih izkušenj srečne ljubezni!!!!

Iz srca vama želim še naprej tako trdno, srečno in polno ljubezni vezo :yea2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi karkoli dodajala k vsemu temu, kar ste že mnogi povedali, česa posebej novega ne bi odkrila.

V vsakem razmišljanju je nekaj splošne resnice in veliko čisto osebne resnice. :yes:

Znani in bolj (ali pa manj) pametni od vseh nas si vedno izmislijo kakšne misli, izreke, reke ali resnice, ki jih potem bolj ali manj razumemo vsi. Zato bom le dodala malo razmišljanja k trem od njih, kar zelo dobro pokaže, kar si mislim o triptihu ljubezen - seks- prijateljstvo.

Pa da ne bo nepotrebnega letanja ... to je le moje mnenje. In kot je že KeC prej omenjal, na malce drugačen način sicer, a bistvo je isto ... če komu ni všeč, kako razmišljam, pač naj ne misli z menoj.

Kakorkoli, ... v razmislek.

Ljubezen:

Ljubezen (ali nekaj temu podobnega) je, po mojem mnenju, najbolj izkoriščano ter največkrat uporabljeno čustvo, da moški pridejo do seksa. Pri ženski je obratno ...

Sem pa prepričana, da ogromno ljudi ne pozna tistega najbolj žlahtnega pomena prave ljubezni.

Seks:

Če govorimo o seksu, velja za ženske, da tiste, ki dajo kaj nase, nase ne spustijo vsakega. Moški, ki pa dajo kaj nase, pa skušajo podse dobiti čim več Evinih potomk. Pa, saj govorimo o seksu, ne?

Prijateljstvo:

Verjamem, da je prijateljstvo med moškim in žensko zelo običajna zadeva in da je nekaj izjemno lepega ter posebnega; obstaja pa tako dolgo, dokler se ne poglobi za dolžino penisa.

:rolleyes:

...takrat pa pride v partnerstvo ali kurbarijo.... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!