Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

Meni, ki sem tudi Impozanca per se, je bila FJR ... Če boš kupil novo ,imajo to že vse pošlihtano (razen višine zica).

O, pa ima. Osebno menim, da je prav to zadetek v polno. Meni nagaja previsok sedež, kolegu prenizek....

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima ali je mogoče gdo barval tretji kovček za FJR in kje se da dobit original barva. :hmm: Zelo bi bil hvaležen za info. :D

l.p.pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali je mogoče gdo barval tretji kovček za FJR in kje se da dobit original barva. :hmm: Zelo bi bil hvaležen za info. :D

l.p.pero

Ja veš, da smo že vse živo barvali. V temi o Turčiji boš našel mojo slikano v rit, da boš videl kako zgleda.

Originalne barve pa ni.

Potrebno jo je namešati. Moja je silver storm barve. Je kar zoprna za narediti, a ker je kovček čisto zase, se da kar spodobno narediti.

BTW, a imamo novega člana .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš, da smo že vse živo barvali. V temi o Turčiji boš našel mojo slikano v rit, da boš videl kako zgleda.

Originalne barve pa ni.

Potrebno jo je namešati. Moja je silver storm barve. Je kar zoprna za narediti, a ker je kovček čisto zase, se da kar spodobno narediti.

BTW, a imamo novega člana .)

LP Cvetoo.

>> Nisem najdu tvojega motorja. :? Se mi je zdelo da ne bo original barve,ampak vprašat ni greh,ke več ljudi več ve :hmm: Tudi moja je iste barve :OK: Hvala za pomoč L.P.Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>> Nisem najdu tvojega motorja. :? Se mi je zdelo da ne bo original barve,ampak vprašat ni greh,ke več ljudi več ve :hmm: Tudi moja je iste barve :OK: Hvala za pomoč L.P.Pero

Nimam sicer FJR, mam pa pobarvan zadnji kovček. Barvo zmešal in je isti odtenek k original. Če želiš št. ličarja ti lahko posredujem PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me kakšne gume se najbolj obnesejo na FJR :? Prosim da mi svetujete lastniki FJR-ev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na info v tej temi, glede na zapisano na nekaterih drugih forumih in upostevajoc mnenje enega od lastnikov FJR, v garazi na montazo cakajo nove Metzeler Z6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na info v tej temi, glede na zapisano na nekaterih drugih forumih in upostevajoc mnenje enega od lastnikov FJR, v garazi na montazo cakajo nove Metzeler Z6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler je ZAKON!!!!!!!! samo pravi tip moraš izbrati.To pa je odvvisno od tipa motorja in načina vožnje.Pri nakupu pazi na datum ,da nebo guma prestara. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne gume se najbolj obnesejo na FJR :? Prosim da mi svetujete lastniki FJR-ev :OK:

kle pa mislim da ti bo najbolje svetoval Cvetoo :grim precej km ima s FJR (mislm da čez 50000)pa lih en prov je zoprn , pedanten in izkušen da ne bo mim udaru :D

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Advokat, tudi jaz te imam rad :P

LP Cvetoo.

>>Cvetoo katere gume pa ti uporabljaš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>>Cvetoo katere gume pa ti uporabljaš :?

Nobenih :grrr , zunaj je sneg :BUA:

.)

Tudi v moji garaži že čakajo na montažo copatki Roadtec Z6(tile so že tretji). Tudi D220 niso slabe.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenih :grrr , zunaj je sneg :BUA:

.)

Tudi v moji garaži že čakajo na montažo copatki Roadtec Z6(tile so že tretji). Tudi D220 niso slabe.

LP Cvetoo.

>D 220 sem že vozil na BMW-ju in sem bil zadovoljen :OK: .Več ljudi mi pa priporoča za FJR Z6 zdaj pa ne vem kaj naredit :? Z katerimi prevoziš več,ker Z6 so dražje. :angry2: l.p. pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...pic=2510&st=210

Z6 od 6500-8200Km. Meni več ne znese.

LP Cvetoo.

HM Cvetoo - preveč uživaš na motorju, meni jih znese 10 000 pa zadnja guma še ni fuč! Govorim o Z6 in bo vsekakor tudi naslednja. Bridgestone :grrr (original na motorju) MEZ 4 - ni bilo slabo, samo se jih ne delajo več tako, da bom ostal pri tej opciji, ki mi ustreza 100%! Z6 - po mojih izkušnjah priporočljiva izbira, čeprav sem skuril samo ene do sedaj!

Pa še to - glede trajnosti - 3 kompleti , vsi različni pa z vsakim 10 000, stanje števca pa je 31000 pa mal drobiža - torej je vse v možganih in desni roki!

LP Mare

Bom moral počakati, sem še premlad za ta motor! :whistle: Lep je pa, ko sam :devil:

Še prehitro boš ostarel.... motorje pa itaq delajo vse lepše a ne! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč uživaš na motorju, torej je vse v možganih in desni roki!

LP Mare

Nisi prvi, ki je to rekel. Po mojem se bo sedajle oglasil še YerryTDM in me ošimfal :devil:

Ampak fantje, jaz nočem voziti prvi!. Običajno vas vedno moram loviti. REMEMBER?

Grem skozi ovinke malo bolj počasi :blush: , ko pa vidim naokoli, pa pozabim koliko stanejo gume :P

Pa LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako je na FJR, ampak jaz imam na svojem GS-u metzeler tourance, sedaj imajo za sabo 13.500km pa je še ogromno profila, tako da računam da 20.000km bom naredil s kompletom gum.

No, če se pa že hvalimo; tudi jaz sem z D205 na FJR naredil 13500km in jih potem še uporabne demontiral in jih poslal k :devil:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto kam pa hodiš na servis :?

vem, pa ne povem :kva2: :worship:

mislim da ti tu ne bo povedal :grrr

pobaraj ga na PM :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ PERO58

Če je motor v garanciji in nimaš težev pri$$$ pojdi k g. Šternu. Pokliči, povej kaj bi rad, od takrat ko prideš pa do takrat, ko daš denar te nosijo po rokah, pogledaš lahko po delavnici, povprašaš lahko kar te zanima.

Če ni garancije, pa mislim, da glede na tvoj profil ne bo težav. Serviser, ki boža mojo, Yamaho je iz Kranja.

Če ga boš rabil, PM.

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto kam pa hodiš na servis :?

Probaj na Yamaha servis - Primec Jure s.p. Ljubljana :OK:

Jest sem z njim zadovoljen, sicer nimam FJR ampak TDM 900

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me res zanima koliko nas vozi FJR :? Da vidimo če lahko ugotovimo :OK:

Ene par nas pa je - maloštevilna populacija, ampak kvalitetna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo! Bolj od BMWjašev, HOGovcev, Ducatistov... ;)

TEP :angry: , TEP :angry: , TEEEEP :P Sym! Ne ti nam :devil: tle smetit. Uni gor mene ne motijo sploh.... FJR je itak klasa zase - a se razumeva (vsak ima svojo klaso zase)

Ali je kdo že menjal hladilno tekočino pri FJR in kakšna znanost je to narediti doma! Saj vem, snameš cev pri črpalki za vodo itd. -- samo preverjam!

Ali je kdo že delal kontrolo ventilov na 45 000 in koliko to stane?

Če ima kdo kakšno informacijo bom vesel, da jo deli z mano nevednežem :kva2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DrM

ma daj kontaktiraj Cvetoota na PM :grim (seveda če sta v dobrih odnosih) :P

sem že napisal da ima tolk km za seboj s svojo lubico :D

da jo pozna v nulo :OK:

pa menda ima svojga zlo dobrga mehanika :grim

(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par nas pa je - maloštevilna populacija, ampak kvalitetna :naughty:

Seveda malo pa dobro :OK: Vseeno mislim da je v SLO.ene 30 FJR-ev :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!