Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

BTW....po eni strani se tiče tudi te teme. Koliko bi prišla tako, ena prikolica, za 2 motorja ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW....po eni strani se tiče tudi te teme. Koliko bi prišla tako, ena prikolica, za 2 motorja ? :hmm:

Drugač imaš nove v bauhausu za ene 650€. :hmm:

Za moje pojme predrago pa preveč vegasto za svojo ceno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ta, ko ma cbr-ko, gre ravno čez ovinke???

Stari maček marofa se je oglasil... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vela.......slikce, pa strokovna obrazlaga, kako se preseda, tipa, nastavi ipd........No, Nejko bo al ne bo??

preseda se itak zarad težišča, nisem pa jaz tak ko eni da tak koleno ven tiščijo, da je motor skor ravno oni pa visijo dol...lahko prideš kaj na pohorje pogledat, boš vido so gume od roba do roba (sprednja ne čist no), pa tud na koleno gre kdaj pa kdaj...nisem pa nek bogvekaj dirkač pač rad vozim dinamično, najmanj pa sem pozer da bi se slikal in neke objavlal svoje slike, kot kaka pubertetna najstnica na glasujzame hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preseda se itak zarad težišča, nisem pa jaz tak ko eni da tak koleno ven tiščijo, da je motor skor ravno oni pa visijo dol...lahko prideš kaj na pohorje pogledat, boš vido so gume od roba do roba (sprednja ne čist no), pa tud na koleno gre kdaj pa kdaj...nisem pa nek bogvekaj dirkač pač rad vozim dinamično, najmanj pa sem pozer da bi se slikal in neke objavlal svoje slike, kot kaka pubertetna najstnica na glasujzame hehe

Za od roba do roba ne rabiš it na koleno...to da nisi pozer, je pa izjava leta............. :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za od roba do roba ne rabiš it na koleno...to da nisi pozer, je pa izjava leta............. :evilgrin: :worship:

ja to je res,sej zato pa sn reko tu pa tam na koleno, ker ne grem ravno dostikrat, pa je kljub temu na robu...no pozer pa res nisn, že zato ker mam kombinezon tak, ki se niti malo ne sklada z barvo motocikla, sem raje odštekan kot pa pozer :D

dobro je dovolj zaj offtopic, ne smem se jaz zajebavat preveč, ker še 10 % pa letim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res,sej zato pa sn reko tu pa tam na koleno, ker ne grem ravno dostikrat, pa je kljub temu na robu...no pozer pa res nisn, že zato ker mam kombinezon tak, ki se niti malo ne sklada z barvo motocikla, sem raje odštekan kot pa pozer :D

dobro je dovolj zaj offtopic, ne smem se jaz zajebavat preveč, ker še 10 % pa letim :D

In kaj ma tvoja odštekanost z Marofom? Aja slike boš kake prilimal.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ma tvoja odštekanost z Marofom? Aja slike boš kake prilimal.. :worship:

sej sem reko, da smo bli off topic...tak da bo dovolj zaj, tut slik ne bo nobenih, sem že omenil zakaj...pa tudi niti nimam dobenih takih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res,sej zato pa sn reko tu pa tam na koleno, ker ne grem ravno dostikrat, pa je kljub temu na robu...no pozer pa res nisn, že zato ker mam kombinezon tak, ki se niti malo ne sklada z barvo motocikla, sem raje odštekan kot pa pozer :D

Presedanje in na koleno je zato, da ne rabiš z gumo do roba.

Je bolje bolj dol viset, kot na zadnjih milimetrih gume vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Presedanje in na koleno je zato, da ne rabiš z gumo do roba.

Je bolje bolj dol viset, kot na zadnjih milimetrih gume vozit.

ja ampak pretiravat tut ni treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak pretiravat tut ni treba :D

Odvisno od motorja. Nekateri so pač tako narejeni, da se jih ne da preveč nagnit, pa se je treba bolj presest.

Pa to nič ne škodi, čimveč gume na cesti, hitreje lahko greš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW....po eni strani se tiče tudi te teme. Koliko bi prišla tako, ena prikolica, za 2 motorja ? :hmm:

Midva z atejom sva kupila novo kaka 2 tedna nazaj... 670 €

Drugač imaš nove v bauhausu za ene 650€. :hmm:

Za moje pojme predrago pa preveč vegasto za svojo ceno..

v Bauhausu maš novo za 589 € ampak je tak pirava da jaz ne bi kupoval tega... pomoje greš dvakrat kam dalje pa razpade :)

Da ne bom off-topic... Kdo bo jutri na Marofu?

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko ni treba komplicirat pa razglabljat, odpravi se enkrat raje na Marof pa sprobaj sam.

Razmišlja kdo o obisku Marofa naslednji teden? Vikend je zaseden (Orange days), pa se izkoristi dan dopusta, je vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko ni treba komplicirat pa razglabljat, odpravi se enkrat raje na Marof pa sprobaj sam.

Razmišlja kdo o obisku Marofa naslednji teden? Vikend je zaseden (Orange days), pa se izkoristi dan dopusta, je vredno.

je kaka varianta da prideš na vrsto za kak test motocikla al so res take gužve doli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kaka varianta da prideš na vrsto za kak test motocikla al so res take gužve doli?

Odvisno od tega kateri motocikel želiš preizkusiti. Kolikor mi je znano, bodo prednost imeli tisti. ki se bodo tja pripeljali s svojim motorjem. Verjetno bo za nekatere veliko zanimanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od tega kateri motocikel želiš preizkusiti. Kolikor mi je znano, bodo prednost imeli tisti. ki se bodo tja pripeljali s svojim motorjem. Verjetno bo za nekatere veliko zanimanja.

grem malo trumfa razvzit. na sprobat nove drsnike :naughty: :naughty: na škornjih mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem malo trumfa razvzit. na sprobat nove drsnike :naughty: :naughty: na škornjih mislim

Pa se boš lahko na Orange Day-u vozil s svojim Triumphom? Lani baje ni šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KEC

Na koliko si ti imel napumpane gume na marofu (glede na to, da imaš z6, jaz pa diablo strada)?

lp, g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se boš lahko na Orange Day-u vozil s svojim Triumphom? Lani baje ni šlo...

bomo pač KTM sprobali. saj ves v slili hudič žreblje žre :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koliko si ti imel napumpane gume na marofu (glede na to, da imaš z6, jaz pa diablo strada)?

Sicer nisem Kec in ne vozim Z6, ampak ti lahko povem svoje včerajšnje izkušnje z Mišelinkami PiloRoad 2, ki sodijo nekako v isti rang. Napumpane so bile normalno (2,9 in 2,5), temperatura zraka okrog 20 stopinj, obraba sprednje in zadnje do roba, zrajsal kolenčnike (levega bolj kot desnega), obe tački, stojalo, ročico menjalnika in celo auspuh na zvaru, kjer stožec preide v valj. Malenkost mi je samo enkrat zdrsnila prednja guma in še to čisto po moji neumnosti, ker sem nekaj telovadil po zicu in razbremenil prednje kolo. Z6 sem imel na Diversion 900 in tudi na tem mopedu je z normalnim pritiskom v gumah šlo do kolena ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, kot kaže bom tudi jaz ju3 prišo na ta marof, pa še čamac...upamo samo da bo vreme držalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!