Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Ko sm jst kupoval gume sem tudi po supercorsi spraševal. Pri Širniku je reku, da bi jih mogu prou posebaj naročit, ker te dimenzije ni kar v vseh skladiščih. Če bi jih posebej naročil bi prišlo še 50€ višja cena, pa že tako se mi zdi da je komplet okoli 220€

In zakaj večja cena če naroč komplet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj večja cena če naroč komplet?

Pojma nimam. Meni je samo reku da bi potem pršla cena 50€ višja. Mogoče se mu jih pa ni dalo iskat, al pa kej podobnega....nvem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo izkušnje z menjavo lamelnega ventila? Gledal sem da ma dosti kdo recimo Vforce3 lamele pa me zanima kakšen strošek je,ter kakšna je razlika. A je potrebna nova nastavitev fergazerja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam. Meni je samo reku da bi potem pršla cena 50€ višja. Mogoče se mu jih pa ni dalo iskat, al pa kej podobnega....nvem.

pol bi pa posamezno naročo...

jaoo pa zakaj se jaz nikol ne znajdem v taki situaciji ko kdo take komedije poka :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma mogoče kdo za prodat cev za hladilno tekočino k pride iz vodne pumpe na kilerja???:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo izkušnje z menjavo lamelnega ventila? Gledal sem da ma dosti kdo recimo Vforce3 lamele pa me zanima kakšen strošek je,ter kakšna je razlika. A je potrebna nova nastavitev fergazerja?

Js mam na Aprilii vforce3. Prek ebaya sm ga kupu za 140€. Razlika je občutna v odzivnosti motorja, nekaj dobi tudi na prožnosti med samimi obrati, vsekakor se ga splača monterat. Ni treba neki na novo nastavlat, je kr uredu tko kot je ponavadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam na Aprilii vforce3. Prek ebaya sm ga kupu za 140€. Razlika je občutna v odzivnosti motorja, nekaj dobi tudi na prožnosti med samimi obrati, vsekakor se ga splača monterat. Ni treba neki na novo nastavlat, je kr uredu tko kot je ponavadi.

a je res taka razlika? ker meni tudi 140€ ni tk malo... ker fergazer maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je res taka razlika? ker meni tudi 140€ ni tk malo... ker fergazer maš?

Dokler sm meu motor se mi je zdel velik. Zdj k mam pa avto pa k usaka stvar stane 5x več mi je pa un skor drubiž kar sm dau na motor, čeprou je konkretno predelan :P

še ena koristna informacija...

husqvarna z letom 2011 končuje z 2 taktnimi modeli :)

vedli smo da bo enkrat prišlo do tega nažalostevilgrin.gif

Aprilia pa še nč ne kaže da bo zapustila 2t :P??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler sm meu motor se mi je zdel velik. Zdj k mam pa avto pa k usaka stvar stane 5x več mi je pa un skor drubiž kar sm dau na motor, čeprou je konkretno predelan :P

Aprilia pa še nč ne kaže da bo zapustila 2t :P??

še ena koristna informacija...

husqvarna z letom 2011 končuje z 2 taktnimi modeli :)

vedli smo da bo enkrat prišlo do tega nažalostevilgrin.gif

Pa sj tale SM 125 je pa res eden najboljše prodajanih modelov, nevem zakaj bi ukinili prodajo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vido kaj se bo zgodilo čez par let(okoli 5 let) se skoraj nebo več našel novi 2T za prodat...

Yamaho so že zjebale norme...ko so šli iz Euro 2 na Euro 3, ker jih je predrago prišlo da bi ustrezali normam in so raje šli na 4T.

Nažalost 2T stroji izumirajo... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vido kaj se bo zgodilo čez par let(okoli 5 let) se skoraj nebo več našel novi 2T za prodat...

Yamaho so že zjebale norme...ko so šli iz Euro 2 na Euro 3, ker jih je predrago prišlo da bi ustrezali normam in so raje šli na 4T.

Nažalost 2T stroji izumirajo... :rolleyes:

Pol pa hitr zdele v salone po ene dva tri motorje.  Čez 5 let jih bodo vsi iskal in takrt jih boš prodal za mastne dnarje :D.  Razen  če nebojo do takrat že 4 takt tako doterali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa hitr zdele v salone po ene dva tri motorje. Čez 5 let jih bodo vsi iskal in takrt jih boš prodal za mastne dnarje :D. Razen če nebojo do takrat že 4 takt tako doterali.

boš ja... 50 let x)

rezervni deli grejo z njimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš ja... 50 let x)

rezervni deli grejo z njimi...

pomoje bodo rezervni deli še kar nekaj časa na tržišču...če ne v SLO pa v drugih državah:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zakonu morajo najmanj 5 let po ukinitvi določene serije kupcem nuditi rezervne dele. tak da do 2015 nebo problema z deli, kasnej pa obstaja možnost da bo malo jeba z deli,

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zakonu morajo najmanj 5 let po ukinitvi določene serije kupcem nuditi rezervne dele. tak da do 2015 nebo problema z deli, kasnej pa obstaja možnost da bo malo jeba z deli,

Kar se batov, fergazerjev, cilindrov... tiče, jih tako ali tako izdelujejo firme (Dellorto, Vertex...), ki niso odvisne od izdelovalca motocikla. Sepravi, če bo še vedno veliko povpraševanje po rezervnih delih, kljub temu da ni več novih motorjev, ne vidim razloga da jih ne bi še naprej izdelovali. Saj se gre za njihov dobiček. Ali se bo pa sigurno našel kdo, ki bo izdeloval ponaredke za malo manjši denar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo za prodat nosilce za noge sopotnika? Zgubu sm desnega,lahko pa kupim obadva če želite.

lp

Če si le kej mojstra jih probej sam nardit, al pa nekomu reč... Original so tok veliki, čist skazi izgled, sm jih kr dol pošraufu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si le kej mojstra jih probej sam nardit, al pa nekomu reč... Original so tok veliki, čist skazi izgled, sm jih kr dol pošraufu.

sam če jih ni gor pol tačka ful opleta pa tam po stranski plastiki grdo dela.... sicer pa :D ti mi jih prodaj :P . če jih nedobim nikjer jih bom pa res sam naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če jih ni gor pol tačka ful opleta pa tam po stranski plastiki grdo dela.... sicer pa :D ti mi jih prodaj :P . če jih nedobim nikjer jih bom pa res sam naredu.

Saj bi ti jih, samo bo potem problem, ko/če bom prodajal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi ti jih, samo bo potem problem, ko/če bom prodajal. 

hehe enako js sm jih tut dol uzeu..bi jih komot prodau sam k bom prodaju motor bo pa prblem:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!