Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

rabi kdo zadnji nosilec za tablico + led luč? zapakirana še od polisporta, nehomologirana, dam za 10€+

a maš mogoče kšno slikco  to je led lučka nad noslicem ne..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm nov clan foruma in imam gilero runner sim. in bom cez nekaj casa kupu 125 in me zanima kaj menite o husqvarni 125 2t,aprili sx 125 in yamahi wr125x

glede koncne hitrosti,pospeskou,izgleda in udobnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši nam zakaj bi največ rabil motor, kaj so tvoje preference, kaj ti je sploh pomembno da ima motor?

Prvo kot prvo pa preberi temo kateri 125 supermoto.

Lp v portorož! ;)

ma js bi rad da SUPERMOTO lep zgleda pa da je koncna vsaj 140 pa da nerabi pou ure da doseze koncno :yea2:

pa lep pozdrav tam kjer benza sfali! :)

Popravljeno . Popravil candek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js bi rad da SUPERMOTO lep zgleda pa da je koncna vsaj 140 pa da nerabi pou ure da doseze koncno :yea2:

pa lep pozdrav tam kjer benza sfali! :)

Pol bo zate zihr 2t (husa, mx). Pr 2t boš meu večjo moč, pospeške in pa stroške, pr 4t pa lih vse obratno. Sam se odloč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncna pr supermotojih z originalnim zobnikom je tm 135-140kmh. Vec vn stisnil nebos. Pri 90kmh je že rezonanca ;)

Kaj se tice pospeskov pa ti lahko povem da prehitis vse 600kubicne sportake blokirane na 25kw ;) cca 6-7sekund do 100kmh ima husqvarna z hgs izpuhom in 28 fergazerjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kaj bi ti z tem motorjem delal, kje bi se vozil(cesta al dirkališče) če misliš kake dolge fure delat, nameravaš delat dosti km...?

ma jst zivim stran od sole ene 15km in rad vozim mal hitreje zato kdaj pa kdaj kako furo do lj npr. mam motor runner 50 ki ma 1 dobro leto ma 4000km in najvec z njim sm sou 100 po ravnem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jaz bi ti priporočal husqvarno. Brutalnost na dveh kolesih. Obvladljivost in agilnost sta pri husqvarni nepogrešljivi konstanti ;D ima pa to tudi svojo temno plat- husqvarna ni za tiste z avanturističnim duhom, je bolj za tiste ki radi dirkajo če lahko tako rečem ;)

Jaz sem enkrat en dan skuril 3 tanke (enga na dirkališču v krškem) in ti povem da sem bil sfukan DO KONCA!

Z mojim nakedom bi lahko naredil 500km na dan pa nebi imel večjih problemov za primerjavo ;)

Probaj enga pa drugega pa se potem odloči, motorja se bolj razlikujeta kot se zdi na prvi pogled ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jaz bi ti priporočal husqvarno. Brutalnost na dveh kolesih. Obvladljivost in agilnost sta pri husqvarni nepogrešljivi konstanti ;D ima pa to tudi svojo temno plat- husqvarna ni za tiste z avanturističnim duhom, je bolj za tiste ki radi dirkajo če lahko tako rečem ;)

Jaz sem enkrat en dan skuril 3 tanke (enga na dirkališču v krškem) in ti povem da sem bil sfukan DO KONCA!

Z mojim nakedom bi lahko naredil 500km na dan pa nebi imel večjih problemov za primerjavo ;)

Probaj enga pa drugega pa se potem odloči, motorja se bolj razlikujeta kot se zdi na prvi pogled ;)

js naredim najvec 50km na dan priblizno pa vsak dan ene 30km :)

ampak sm se odlocu da bom kupu 2t sam husa mi je problem kr je servis v lj in se rabis dosti casa za kose dobit iz švedske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz nemčije. maš pa ti tm italijo, tam pa bi itak mogel dobit dele za husqvarno 123 :) kokr tud za aprilio.

je pa res da je aprilij v sloveniji več, in to prav zaradi tega ker je več pooblaščenih serviserjev.

jaz sem se za husqvarno zato odločil ker mi je vizualno pač bolj pr srcu kot pa aprilia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre odprta Husa z original izpuhom nekje 120, včasih tudi 130. Vse je odvisno od vremenskih pogojev in ceste. Pospeški pa so tudi zadovoljivi, lahko prehitevaš brez problema tudi do ~90km/h, potem pa malo bolj počasi dobiva notr. Do takrat pa vleče ko nora. Zaenkrat sem zadovoljen z njo, za razliko od prijatelja, ki mu je že po enem mesecu (malo manj kot 1000km), šla zajla za sklopko. Ampak kaj to... na zajlo čaka že 1 mesec. In to je ta kurac pri Husqvarni, ko čakaš toliko časa na dele, če hočeš pod garancijo popravljat na servisu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncna pr supermotojih z originalnim zobnikom je tm 135-140kmh. Vec vn stisnil nebos. Pri 90kmh je že rezonanca ;)

Kaj se tice pospeskov pa ti lahko povem da prehitis vse 600kubicne sportake blokirane na 25kw ;) cca 6-7sekund do 100kmh ima husqvarna z hgs izpuhom in 28 fergazerjem ;)

Tud več, preverjeno (140 z dvema gor).

Mal poglej še DT-jke. Po mojem mnenju bolj primerne za dalše ture kot huse, saj so udobnejše, vozne lastnosti so podobne, dele za yamaho dobiš v roku enega do dveh (ponavadi prej) tednov. Pospeški so pa ravnotako odlični.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo supermoto ni narjen za koncno ampak je narjen za pospeške..

Lahko daš gor manjši zobnik zadaj in se bo vrtel tam do 160kmh če treba vendar pol je point supermotota zgrešen :)

Aja preden vprašaš, manjši zobnik lahko daš na aprilio kakor tudi na hisqvarno haha ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo supermoto ni narjen za koncno ampak je narjen za pospeške..

Lahko daš gor manjši zobnik zadaj in se bo vrtel tam do 160kmh če treba vendar pol je point supermotota zgrešen :)

Aja preden vprašaš, manjši zobnik lahko daš na aprilio kakor tudi na hisqvarno haha ;D

ce das majnši zobnik uzadi kaksni so pospeski? :)

Popravljeno . Popravil candek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!