Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Se splača kupiti tisto Husqo na avtonetu ki je letnik 2002?

odvisno kako gledaš..dizajn mi glih ni ušeč ker je malenkost starejši..mašina je pomoje enaka in tako tud grušt cena pa..hm o tem bi se dal razpravlat mal mu zbij ceno pa kup ker js sm dau mau več za 2005 l. tko da če mu zbiješ ceno na 1500 bi pomoje kr bla za kupt če maš pa kei več našparanga pa kup uno k je za 3300€ je pa men osebno najlepši motor taka oblika k moja mogoče mal izboljšana:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kako gledaš..dizajn mi glih ni ušeč ker je malenkost starejši..mašina je pomoje enaka in tako tud grušt cena pa..hm o tem bi se dal razpravlat mal mu zbij ceno pa kup ker js sm dau mau več za 2005 l. tko da če mu zbiješ ceno na 1500 bi pomoje kr bla za kupt če maš pa kei več našparanga pa kup uno k je za 3300€ je pa men osebno najlepši motor taka oblika k moja mogoče mal izboljšana:D

Ja saj to bi mu itak zbil na 1500 mislim da brez problema. Kok si pa ti dal za svojo? In koiko km je imela prevoženik? Ker ta naj bi imela 27k kar je že kar veliko :sleep2: Drugače pa če bi imel 3000 bi sigurno kupil tisto hehe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj to bi mu  itak zbil na 1500 mislim da brez problema. Kok si pa ti dal za svojo? In koiko km je imela prevoženik? Ker ta naj bi imela 27k kar je že kar veliko :sleep2:  Drugače pa če bi imel 3000 bi sigurno kupil tisto hehe  :evilgrin:

ja moja je mela 23k prevoženih pa 2005 letnik pa nov zobnik edionn zadna guma je za zamenat pa sm dau 1900€ res pocen pa lepo laufa bat menan..in lepo ohranena res..ful sm jo pocen dubu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moja je mela 23k prevoženih pa 2005 letnik pa nov zobnik edionn zadna guma je za zamenat pa sm dau 1900€ res pocen pa lepo laufa bat menan..in lepo ohranena res..ful sm jo pocen dubu

Imaš jo pa 2 dni :) Ko bo par mescou mim, te bom potem uprašal.

Novi modeli so zakon, spremenjan je kar veliko zadev, kar se mašine tiče. Moja 07 je pela kot singerca, je pa res, da je bila odprta pri 4000km in sem jo jst imel do 7000km. Najlepši kilometri v mojem žiulenju :D Bi kr spet šou nazaj na supermoto.

Motor mora met pri 27.000km menjan cilinder in ojnco.! Drugače brezveze kupvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja husqvarna ima zdej dobrih 1000km, sm klicou na servis da bi mi ga odblokirali, pa pravi da naj uzameme racing kit ali pa naj kupim kakšen drug mogoče rabljen izpuh. Zdej me pa zanima kako bi najceneje prišel skozi za odblokiranje.

LP.Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja husqvarna ima zdej dobrih 1000km, sm klicou na servis da bi mi ga odblokirali, pa pravi da naj uzameme racing kit ali pa naj kupim kakšen drug mogoče rabljen izpuh. Zdej me pa zanima kako bi najceneje prišel skozi za odblokiranje.

LP.Denis

pevecm ti bo znal povedat kako se motor odpre.

Racing kit je predraga zadeva, definitiuno. HGS izpuh pa si zmagau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se glih nebi zajebavou z odblokiranjem doma, ceprav mam dobre pogoje za to. Kaj pa garancija potem? Al pa ce kdo kak rablen izpuh proda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se glih nebi zajebavou z odblokiranjem doma, ceprav mam dobre pogoje za to. Kaj pa garancija potem? Al pa ce kdo kak rablen izpuh proda :)

Al pa če bi si ga sam poiskau? :)

Ti to neboš nikol sam pravilno naredu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se glih nebi zajebavou z odblokiranjem doma, ceprav mam dobre pogoje za to. Kaj pa garancija potem? Al pa ce kdo kak rablen izpuh proda :)

Če hočeš točno zvedet kako ga odblokirat piši PM. Košta pa te 80€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se glih nebi zajebavou z odblokiranjem doma, ceprav mam dobre pogoje za to. Kaj pa garancija potem? Al pa ce kdo kak rablen izpuh proda :)

Če se ne želiš sam zajebavati z odblokiranjem, naj te potolažim, da ni zajeban. Če se sam bojiš neki probavat, pa nekoga pokličeš ki ima nekaj spretnosti z rokami. Z garancijo je pa tako... Odvisno od servisa kjer boš servisiral. Sem govoril z različnimi serviserji in ima vsak svoje pogoje. Najbolje je da jih pokličeš in se pogovoriš kako pa kaj. Poskusi se dogovoriti za veljavnost garancije na cel motor razen na bat in cilinder. Takšen pogoj ima Langus. Moto Mario pravi, da če oni nardijo, da potem nima kaj bit narobe in da velja. Za ostala dva serviserja pa nisem zihr. Samo ponavadi ta garancija velja pod pogojem da ti oni naredijo. Če se za to odločiš pa kar pripravi 600€+. Če vprašaš mene je to veliko preveč. 

Če hočeš točno zvedet kako ga odblokiraš sam piši PM. Košta pa te okoli 80€.

SRY za dvojni post. Ni mi pustil urejat prejšnjega posta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne želiš sam zajebavati z odblokiranjem, naj te potolažim, da ni zajeban. Če se sam bojiš neki probavat, pa nekoga pokličeš ki ima nekaj spretnosti z rokami. Z garancijo je pa tako... Odvisno od servisa kjer boš servisiral. Sem govoril z različnimi serviserji in ima vsak svoje pogoje. Najbolje je da jih pokličeš in se pogovoriš kako pa kaj. Poskusi se dogovoriti za veljavnost garancije na cel motor razen na bat in cilinder. Takšen pogoj ima Langus. Moto Mario pravi, da če oni nardijo, da potem nima kaj bit narobe in da velja. Za ostala dva serviserja pa nisem zihr. Samo ponavadi ta garancija velja pod pogojem da ti oni naredijo. Če se za to odločiš pa kar pripravi 600€+. Če vprašaš mene je to veliko preveč.

Če hočeš točno zvedet kako ga odblokiraš sam piši PM. Košta pa te okoli 80€.

SRY za dvojni post. Ni mi pustil urejat prejšnjega posta

Takšen pogoj imajo vsi Aprilijini servisi, če se ne motim. Sej kaj ... odblokiraš, pa če je kaj narobe dokupiš še en izpuh al si ga pa sposodiš in in je to to. :) Zablokiraš nazaj in pelješ v uveljavitev garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen pogoj imajo vsi Aprilijini servisi, če se ne motim. Sej kaj ... odblokiraš, pa če je kaj narobe dokupiš še en izpuh al si ga pa sposodiš in in je to to. :) Zablokiraš nazaj in pelješ v uveljavitev garancije.

če imaš Aprilijo to ni noben problem naredit. Pri Husqvarnah je pa malo težje, ker jih je tistih 10 v celi Sloveniji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne želiš sam zajebavati z odblokiranjem, naj te potolažim, da ni zajeban. Če se sam bojiš neki probavat, pa nekoga pokličeš ki ima nekaj spretnosti z rokami. Z garancijo je pa tako... Odvisno od servisa kjer boš servisiral. Sem govoril z različnimi serviserji in ima vsak svoje pogoje. Najbolje je da jih pokličeš in se pogovoriš kako pa kaj. Poskusi se dogovoriti za veljavnost garancije na cel motor razen na bat in cilinder. Takšen pogoj ima Langus. Moto Mario pravi, da če oni nardijo, da potem nima kaj bit narobe in da velja. Za ostala dva serviserja pa nisem zihr. Samo ponavadi ta garancija velja pod pogojem da ti oni naredijo. Če se za to odločiš pa kar pripravi 600€+. Če vprašaš mene je to veliko preveč.

Če hočeš točno zvedet kako ga odblokiraš sam piši PM. Košta pa te okoli 80€.

SRY za dvojni post. Ni mi pustil urejat prejšnjega posta

če se odločim da sam poberem blokade, kako pa potem z pumpo za mešanico jo je treba kaj naštelat al preprosto potem ni več uporabna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ne kompliciraj...

pejd na ebay.de, kupi si izpuh hgs, napiši da je za letnik 2009 in čakaj 1-2 tedna da dobiš po pošti. poštnina iz nizozemske je od 15-20€.

pol si zrihtaj 34 fergazer za 140€ (mikuni, dellorto) in ga pelaj k mehaniku da ti naštela. če bojo problemi pri nastavitvah boš me kontaktiral pa ti bom dal približke nastavitev.

če hočeš vozit orginal fergazer boš si kupil dele iz racing kita pri enem od uvoznikov husqvarn, ki boš jih našel na eni od prejšnjih strani (150€).

oljno pumpo pri 2009 letniku ni treba nastavlat, ker se nastavi sama.

upam da si zdaj na čistem, lepo furaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ne kompliciraj...

pejd na ebay.de, kupi si izpuh hgs, napiši da je za letnik 2009 in čakaj 1-2 tedna da dobiš po pošti. poštnina iz nizozemske je od 15-20€.

pol si zrihtaj 34 fergazer za 140€ (mikuni, dellorto) in ga pelaj k mehaniku da ti naštela. če bojo problemi pri nastavitvah boš me kontaktiral pa ti bom dal približke nastavitev.

če hočeš vozit orginal fergazer boš si kupil dele iz racing kita pri enem od uvoznikov husqvarn, ki boš jih našel na eni od prejšnjih strani (150€).

oljno pumpo pri 2009 letniku ni treba nastavlat, ker se nastavi sama.

upam da si zdaj na čistem, lepo furaj

ena neumesna impulz..en uprašanje a maš ti gp racerke gor..k razmišlam kaj čm dat gor al gp racer al sportsmart al rodsmart al quailifier:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena neumesna impulz..en uprašanje a maš ti gp racerke gor..k razmišlam kaj čm dat gor al gp racer al sportsmart al rodsmart al quailifier:D

Kaj ti sanjaš?!?!?!?!? Sportsmart pa GP Racer ne obstajajo v teh dimenzijah!!!! :headbang::wallbash: (ker bo jaće )

Roadsmart mensezdi da je tut najmanša 160/60-17.! :boobies:

In ja čist neumesna :surrender:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena neumesna impulz..en uprašanje a maš ti gp racerke gor..k razmišlam kaj čm dat gor al gp racer al sportsmart al rodsmart al quailifier:D

Dej gor Mutant, kero koli Supercorso, Distanza SM, tud qualifier bi šlo, poglej pa še malo Continental. Fora je da ne boš mogu na motor nataknt kerih koli gum. Težko je dobit te dimenzije. Če pa že obstaja je pa treba čakat da jo dobiš, ker jih ponavad nimajo  na zalogi, zarad tega ker jih mal prodajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej gor Mutant, kero koli Supercorso, Distanza SM, tud qualifier bi šlo, poglej pa še malo Continental. Fora je da ne boš mogu na motor nataknt kerih koli gum. Težko je dobit te dimenzije. Če pa že obstaja je pa treba čakat da jo dobiš, ker jih ponavad nimajo  na zalogi, zarad tega ker jih mal prodajo. 

ja spredi lahk dobim k mam 120/70 17 zadi pa bl teško ja tko da nevem najbrš qualifier ker se jih da dobit jih ma en kolega gor na dtjki:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja spredi lahk dobim k mam 120/70 17 zadi pa bl teško ja tko da nevem najbrš qualifier ker se jih da dobit jih ma en kolega gor na dtjki:D

V originalu ni imela še nobena Husa spredaj 120. Tako da najbolje da daš gor 110, če pa ni nič narobe z vožnjo potem pa obdrži 120. Če boš dal spredaj 120 pa zadaj 150 poglej še gume Continental Conti Force SM. So supermoto gume in baje da se ne obnesejo slabo. Na tvojem mestu bi dal kaj bolj športnega na Huso, pa nujno da se hitro segreje, oz.  da tudi mrzla drži. Takšna guma pa je vsemogočna supercorsa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V originalu ni imela še nobena Husa spredaj 120. Tako da najbolje da daš gor 110, če pa ni nič narobe z vožnjo potem pa obdrži 120. Če boš dal spredaj 120 pa zadaj 150 poglej še gume Continental Conti Force SM. So supermoto gume in baje da se ne obnesejo slabo. Na tvojem mestu bi dal kaj bolj športnega na Huso, pa nujno da se hitro segreje, oz. da tudi mrzla drži. Takšna guma pa je vsemogočna supercorsa.

Prehitel si me.

Kupi kerokol Supercorso ( Dragon EVO, ... )

Jih dobiš tudi v 110/70-17 in 150/60-17.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitel si me.

Kupi kerokol Supercorso ( Dragon EVO, ...  )

Jih dobiš tudi v 110/70-17 in 150/60-17.

Ko sm jst kupoval gume sem tudi po supercorsi spraševal. Pri Širniku je reku, da bi jih mogu prou posebaj naročit, ker te dimenzije ni kar v vseh skladiščih. Če bi jih posebej naročil bi prišlo še 50€ višja cena,   pa že tako se mi zdi da je komplet okoli 220€

Popravljeno . Popravil pevecm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!