Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Včeraj sem ga pripeljal domov. Prvi vtis navdušejoče. Se mu kr pozna nekaj več ccm in KM. Zvok tudi precej drugačen. Je zelo lepo vodljiv. Ima več treslajev kot 750. Zadek mu moram porihtat, pa bo v nulo. Jutri dobim homologacijo potem, pa registrirat. Pa še ena slika. L.p.

Popravljeno . Popravil birdybirdy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, ampak mislim, da LeoVince kroji usodo Akrapoviču :);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav, ampak mislim, da LeoVince kroji usodo Akrapoviču :);)

in pol se zbudiš in ugotoviš da je bolje 500€ vec dat da imas vrhunski izdelekclosedeyes.gif

14PS je dovolj zgovorna zgodba

drugače pa ves Akrapovič je Akrapovičtrance_33_sleep.gif

tako da je debata nesmiselnatrance_25_naughty.gif

razlika v ceni je 100€headbang.gif

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol se zbudiš in ugotoviš da je bolje 500€ vec dat da imas vrhunski izdelekclosedeyes.gif

14PS je dovolj zgovorna zgodba

drugače pa ves Akrapovič je Akrapovičtrance_33_sleep.gif

tako da je debata nesmiselnatrance_25_naughty.gif

razlika v ceni je 100€headbang.gif

Vrhunski izdelek, a kaj je potemtakem zate LeoVince??

Sicer pa nč ne morem, če je Igor sam rekel, da mu je LeoVince edina konkurenca, ob teh besedah, pa se je že malo za zamislit ;).

Fajn se vozite fantje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene in Akrapoviča tiče mi ne pride v poštev. Če pogledate pri katerih obratih da tiste konje zraven vidite, da tik pred koncem. To pa ni moj način vožnje. Tak da jaz ga nebi izkoristil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Mogoče kdo ve zakaj utripa (občasno) napis FUEL tudi ko je tank čisto poln? Motor letnik 07.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem opazil da ima ta Z zelo občutljiv števec za tank, če je motor na taci in je nagnjen na stran se hitro pojavi napis fuel sam se pol po nekaj sekundah izbriše in se števec postavi v pravilen položaj, vsaj tako je pri meni.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Mogoče kdo ve zakaj utripa (občasno) napis FUEL tudi ko je tank čisto poln? Motor letnik 07.

LP

Po mojem ti nagaja senzor goriva. Pri polnem rezervoarju se to nebi smelo dogajati. Res je, da če motor stoji na nogi senzor potrebuje nekaj časa da zazna količino goriva, vendar ta nihaj ni večji od ene enote prikazane na števcu. Malo povprašaj na servisu. Popravljeno . Popravil birdybirdy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ampak meni tudi. Sem pa opazil da takrat, ko ga nafilam prevec.

Po navodilih naj bi natocil bencina do roba pokrovcka, ampak gre potem se dober liter notri in takrat mi utripa "fuel" dokler se malo ne sprazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene in Akrapoviča tiče mi ne pride v poštev. Če pogledate pri katerih obratih da tiste konje zraven vidite, da tik pred koncem. To pa ni moj način vožnje. Tak da jaz ga nebi izkoristil.

Sej ne gre samo za konje, že dodatni navor, ki ga pridobiš od 5,5k obratov dalje se občutno pozna :), tako pri vožnji kot v denarnici :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne gre samo za konje, že dodatni navor, ki ga pridobiš od 5,5k obratov dalje se občutno pozna :), tako pri vožnji kot v denarnici :D.

Kaj pa vem. Mogoče mi bo kdaj ta navor in konji premalo, ampak trenutno je vsega več kod dovolj.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem naredil prvih nekaj sto KM. Koliko se jih pač da v teh deževnih dneh. Lahko rečem, da mi je motor iz dneva v dan bolj všeč. Čisto sem nor, kot kakšen otrok. Vozen je odlično. Edino kar me moti je, da mi armaturna plošča oddaja nervozne treslaje pri nizkih obratih. Pa bom že nekaj pogruntal, da jo vtišam. Drugače pa vse odlično. Komaj čakam kakšen dan brez neviht.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Izredno pomembno obvestilo če še ni znano!!!!!

Na Italijanskih forumih se je razpasla vest o možnem problemu na levi zavorni cevi Z 1000 letnik 2010!!!

V bistvu gre za to, da predolga zavorna cev se med delovanjem vzmetenja lahko dotakne prednjega kolesa kar lahko povzroči poškodbo in posledično ODPOVED prednje zavore!!!!

Link do original posta:

http://www.z-italia.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=114779

Linki na youtube o preblemu:

Začasna odprava napake:

Italijanski forum je že obvestil Kawasaki Italia.

Fantje preglejte kaj se dogaja ker tukaj se gre za življenja!!!

Čisto po slučaju sem zasledil temo in se mi je zdelo IZREDNO pomembno posredovat!

Prosim moderatorja da razišče in postavi na bolj vidno mesto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdaj pa se vam lahko pridružim še jaz po nekaj letih abstinence. Po iskanju in čakanju na priložnost mislim, da sem našel tapravega od tapravega lastnika. Motor je l.09 in je imel prevoženih 9500 km. Vse kar je trenutno spremenjenega je samo nosilec tablice z manjšimi smerniki (bodo tudi zamenjani). Za začetek je v planu zamenjava prednje šipce in ogledal, verjetno dobi tudi bug spojler in mogoče se naslednje leto odločim še za zamenjavo izpuhov (odvisno tudi od financ); v poštev pride samo SC Project.

Za začetek pa samo 1 fotka

fotografija-z1000_6630983_6879532_zoom_18006511.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je ta kombinacija kje uradno najavljena,ker tole mi smrdi po photoshopu. Drgač pa dobra kombinacija,všeč mi je,ker ima črna platišča in črn izpuh,sam še bug spoiler bi prebarval na zeleno in bi blo super.

v oranžni barvi bi bil tud čist hud.

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!