Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Akrapovič...trance_43_wavetowel2.gif

Hitri so fantje!

sej veliko dela pa res niso imeli :P. Tegale lonca po vsej verjetnosti niso šli prav za njega razvijat.

Eno sliko sem slučjano našel na rač, ko sem bil letos poleti na krku, pa sem slučajno naredu slikco zgodovinskega z1000.

fsm

post-14902-126151613808_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej veliko dela pa res niso imeli tongue.gif. Tegale lonca po vsej verjetnosti niso šli prav za njega razvijat.

Prav gotovo,da so ga,sploh pa kompleten sistem,s katerim ima motor 141 Km na kolesuevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav gotovo,da so ga,sploh pa kompleten sistem,s katerim ima motor 141 Km na kolesuevilgrin.gif

najbolš de čimprej pošleš hobihondo u prekomando in spet kupiš Motor. ne posluši žexa de je honda nevem kaj. . . ;)

@hiperjack: to je Z1000 mk2. to ni motor ki je pisal zgodovino, ampak mu je že mal pojemala sapa. merilo sta bla generacijo starrejša z900 in tisoč kubični Z1 (kar ni isto, je pa pogosta pomota)

post-1354-126151807264_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman hvala na razlagi :OK:, nisem niti tako mislil, kot se sliši "zgodovinski", pač za zdajšne razmere je star :P.

Glede krivin se pa na novem Z1000 popolnoma strinjam, jaz sem le omenil za lonec, ki je nekako standart hexagonalcev in mislim, da so obliko le malo priredili in to je bilo to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš de čimprej pošleš hobihondo u prekomando in spet kupiš Motor. ne posluši žexa de je honda nevem kaj. . . trance_44_wink5.gif

Ja sem imel oba predhodna Z-ja 1000 pred Hondo in verjamem, da bo tale 2010 model veliko boljši od predhodnikov...komaj čakam,da ga sprobam,tako,da se potem lažje odločim...Žeks bo pa mojo Hondo vzelwhistle.gif

Popravljeno . Popravil bostrom155
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale akrapovič se mi niti najmanj ne dopade, preveč staromoden mi deluje na takšnem lepem in moderno oblikovanem motorju. Mi je original dosti lepši, sicer pa ima vsak svoj okus.

Res me zanima, količšna bo cena tega Z1000. mislim da bo okoli 10.000 eur. Lep je motor, bo ga treba videt v živo, ga majo kje že rastavljenega pri nas?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem vidu, da bo cena novega Z1000 pri nas 9.840 EUR brez ABS in 10.100 EUR z ABS-om. Pričakovana cena.

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za model 2007 - 2009, glede nalepke na rezervoarju, ali je nalepka lakirana ali je nalepka navr tak ko bi bla iz malo debelejše plastike tak ko je na nekaterih novejših hondah, al je to narejeno po njihovi volji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislim napis Kawasaki ni lakirana nalepka ampak je površinska take debelejše črke, kulker vem ima tvoja honda enako nalepko na rezervoarju. Ker kolega je pa kupo ninjo 6, novo letnik 2009 pa ma navadno nalepko lakirano, pa sem mislu da je na mojem pol kej narobe ker je un novga kupo js pa rablenga. Zgleda da so te nalepke od modela do modela različne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jst vem majo vsi motorji an rezervarju lakirano nalepko! v primeru da bencin poteče :D

Z1000 letnik 2007 nima lakirane nalepke, kot je bilo že rečeno! Taka sta napisa na tanku....

post-6263-126202153481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jst vem majo vsi motorji an rezervarju lakirano nalepko! v primeru da bencin poteče :D

O pa ne,motiš se!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lep pozdrav vsem.

Da malo obudim "mrtvo" temo. Situacija je taka, da me je zadnjič skoraj kap zadela... že 2 leti prepričujem punco da kupima motor, pa mi pred dvema dnevoma reče: "Kaj pa če motor kupiš?"... in valda se oči takoj zasvetijo :D

No, zdaj pa me zanima sledeče... z1000 mi je dokaj všeč, tudi 750 ni slaba...

Pa me predvsem zanima, ker glih novega ne bi kupoval, kako je kaj na stvari z temi rabljenimi motorji.

Kaj lahko pričakujem od njih (z1000)? gledam jih tam od 04-07', čeprav jih je zelo malo na avto.net (mogoče še kdo lahko za katerega potrdi, da je v dobrem stanju, pa da ni bih glih gnan ko pras***a).

Poraba pač taka kot je (cca 6,5 če se ne motim, odvisno od teže roke :) ). Zanima me kako se motor obnese z kakšnim dodatnim kovčkom gor, ter da sedita 2 (čeprav mislim, da se večino bom vozil sam, ampak bo prišla tudi kakšna tura z dvema). Sem tudi zasledil da ni glih možno dosti prevozit z enim tankom, tako da kakšna dolga tura, more bit že skoraj dobro načrtovana z bencinskimi črpalkami :D

Hvala v naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako se motor obnese z kakšnim dodatnim kovčkom gor, ter da sedita 2 (čeprav mislim, da se večino bom vozil sam, ampak bo prišla tudi kakšna tura z dvema). Sem tudi zasledil da ni glih možno dosti prevozit z enim tankom, tako da kakšna dolga tura, more bit že skoraj dobro načrtovana z bencinskimi črpalkami biggrin.gif

Čeprav se na tak motor kovčka ne daje ... imam, ko grem kam daleč Givijevega. Z enim tankom prevoziš med 180 in 260 km, s povprečno vožnjo cca 230.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imata Z1000 -07 in Z750 -07 enako prednjo luč? Maske vem da nimata, luč pa po slikah zgleda enaka.

Dobro vprašanje. Nimam pojma, luč je res pri obeh zelo podobna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil v TC shopu, kjer imajo na prodaj novega Z1000. Na slikah mi je bil tako tako, ampak ko sem ga v živo videl sem se v sekundi totalno navdušil. Za moje pojme stroj in pol. Tudi nanga sem sedel in lahko rečem, da ga je še lažje obračat kot Z750. Vam rečem, ko ga vidiš v živo gate trga. Vsaj meni jih je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!