Skoči na vsebino

BMW R 1150 GS


marting

Priporočene objave

evo problem, včeraj so mi odpovedali žmigavci, ugotovil sem da je ba zanič prednja leva žarnica, ki je bla čist črna :grim , po menjavi spet nič ne dela, prevero sem vse žarnice, vse so OK, prevero sem sem vse varovalke in so OK, nevem pa kater rele je pravi? Torej žmigavci mi niti ne gorijo, ne levo ne desno in tudi vsi štrirje ne??? Bi kdo vedo kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi tud akrapoviča mel - kolk si dal, kje bi se te dal videt, slišat zato k men štima res velik pomen pa če bi blo zakon bi nabavu - a bi šlo to za vikend mrbit kje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam GIVI original nosilec. Zaenkrat se ni zlomljen, pa je kufr stalno ful nalozen.

Ce grem na siht je noter prenosnik, z vso opremo, na potovanju pa dam gor se 50l nepremocljivo vrezo za sotor in armafleks.

Verjetno imaš ti v mislih plato od kovčka...vsaj po slikah sodeč imaš plato od Givija in originalen nosilec.

Škoda...ker sem se že razveselil, da obstaja alternativa :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi tud akrapoviča mel - kolk si dal, kje bi se te dal videt, slišat zato k men štima res velik pomen pa če bi blo zakon bi nabavu - a bi šlo to za vikend mrbit kje???

odmontiraj zadnji dušilec pa boš imel kak decibel več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še nov, ni bil sploh nic not.

:OK: pa kej pomaga če jih ni not? včeraj sprobaval buell-a s sebringom (brez db-killerjev) pa je zvok dobesedno za dol past, ker ima zelo kratek in odprt izpuh. gs ima pa vmes še kat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: pa kej pomaga če jih ni not? včeraj sprobaval buell-a s sebringom (brez db-killerjev) pa je zvok dobesedno za dol past, ker ima zelo kratek in odprt izpuh. gs ima pa vmes še kat...

Pri zvoku bl malo....Moram kupit samo cevi namesto katalizatorja, pol bo bl grmelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filtra sta enaka.

lp

So mi tudi v Louis-u dali kljuc pod oznako E.

Hvala

Ja filter je enak za kar veliko modelov

[attachmentid=97278]

post-5391-1179152233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo fura na Michelin Anakee in koliko km naredite z nijimi?

Jaz imam zadnjo pri 9000 km ze skoraj fertik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dva kompleta zvozu po približno 13000km (vsak)

Si potem po 13000 menjal obe prvo in zadnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo fura na Michelin Anakee in koliko km naredite z nijimi?

Jaz imam zadnjo pri 9000 km ze skoraj fertik.

Meni zdržijo 11-12000. POnavadi majo še mal profila, ampak jih raje menjam. Vedno obe hkrati.

Za tistih par € pa res ne mislim raskirat svoje glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz mam zdej na ANAKEE 10.000, pa je se bl slaba, tako da se en mesec pocakam potem pa pred Sardinijo nove gor.

Sam nevem katere. Eni pohvaljo TOURANCE, baje nardijo vec km pa naj bi bile tudi OK.

Ce ima kdo kaksnega vulkanizerja, kateri ima dobre cene prosim na PM.

Jaz sem nasel TOURANCE za 210€ in ANAKEE za 230€.

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz mam zdej na ANAKEE 10.000, pa je se bl slaba, tako da se en mesec pocakam potem pa pred Sardinijo nove gor.

Sam nevem katere. Eni pohvaljo TOURANCE, baje nardijo vec km pa naj bi bile tudi OK.

Ce ima kdo kaksnega vulkanizerja, kateri ima dobre cene prosim na PM.

Jaz sem nasel TOURANCE za 210€ in ANAKEE za 230€.

Ta cena velja pri nas? Sprašujem za Tourance, komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Sem pred nakupom novega oziroma možno tudi novega rabljenega motorja.

Še pred kratkim sem bil prepričan da bom kupil Suzukija DL650.No mimogrede sem zašel v trgovino Stonauro, kjer sem uč vrgel na BMW R 1150 GS Advanture letnik 2002.Oglas je na avtonet

Zanima me če je mogoče kdo iz foruma motor že gledal?Sam namreč nisem mehanik da bi vedel če je motor brezhiben, je bil na tleh kar se vidi iz nekaj prask, drugače v osnovi pa bi ga veliko raje vzel kot novega DL650, ker je vseeno veliko več motorja in je še bolj primeren za tisto kar potrebujem motor.

Drugače pa mi vseeno lahko lastniki napišete na kaj naj pazim če se slučajno odločim zanjga.

Hvala za pomoč.

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ti dajo tri mesece garancije :yes: in, če se ne bo nič zgodilo z mašino :yea1: si zmagal... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cena velja pri nas? Sprašujem za Tourance, komplet.

Evo danes nabavil pri nas gume Tourance komplet in jih dobil za 190 evrov

Mislim da dobra kupčija...

Podobna cena je tudi v radljah in če imaš srečo pri motor jetu v mb

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • dzordzo
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!