Skoči na vsebino

skoraj nesreča


stuhec

Priporočene objave

Osebku nevrednemu nazivanja s človekom, ki se je včeraj ob približno 19h malo pred Jesenicami iz smeri Kranjske gore igral s svojim in življenji drugih motoristov namenjam te ljubeče besede:

PAS MATER CIGANSKO KURBO PRASICO JEBEM TI PEZDE POSRANO NAPIHNJENO NESPOSOBNO!

Ostalim sem seveda dolžan vljudnejšo obrazlago:

Peljemo se trije na dveh motorjih iz nakupov v Lojzetu v Beljaku. Idilična pokrajina in prazna cesta sta me zazibala v vožnjo po predpisih, torej križarjenje pri hitrosti cca 85-90km/h in opazovanje tako okolice kot ceste. Počasi me je prehitel par na Harleyu, prijatelja, s katerimi smo bili skupaj po nakupih, pa sta se počasi oddaljevala in izginila na horizontu za nekaj ovinki.

Nekje na sredini poti med Mojstrano in Jesenicami me prehiti najprej en dokaj hiter motorist. Brez posebne krize, dokaj "na knap" ob meni. V redu, ni panike. Nakar opazim, da se mi hitro približuje drugi in prav namenoma poči mimo mene tako blizu in tako agresivno, da ne bi med nama mogel stlačiti pesti. Kar je preveč, je preveč. Takoj sem presodil, da gre za kretene, ki se izživljajo nad drugimi motoristi in izzivajo nesrečo. Je to sploh še nesreča. Zame ne. Zame je to poskus umora! Seveda odprem gas in idiota ujamem takoj za prvim ovinkom.

Kreten sploh ni znal voziti sekreta na katerem je sedel! :slap: Tudi to ga je verjetno rešilo nadaljnih mojih postopkov.

In sedaj ponovno sporočilo zanj, torej za kretena imbecilnega nevrednega polomljenega otroškega vozička:

Včerajšnji dan praznuj kot novi rojstni dan!

Kajti konec tvojega življenja ti je bil tako blizu, kot je blizu moja razsodnost moji norosti, ko mi kdo utrga živec. In verjemi, da tja vmes težko stlačiš opiljen noht! Noga, ki bi te sklatila s temnega sekreta na katerem si se prav šlampasto lomil čez ovinek in bi te poslala v stebričke obcestne ograje, je bila že pripravljena! K mojemu premisleku in tvoji sreči je prispeval tretji član skupine, ki je peljal nekoliko za menoj kateri bi seveda vse videl, meni pa pač ni za iti sedeti v arest.

Po kasnejšem pogovoru na bencinski črpalki sem izvedel, da si je z mojima prijateljima podobno privoščil prvi iz skupine. Tretji, ki je opazoval mojo reakcijo je ostal v varni razdalji in lahko le prvima dvema posredoval gestikulacijo, s katero sem mu, preden sem zavil na avtocesto pred Jesenicami, pokazal, kaj bi jim sledilo po mojem, če zakoni ne bi veljali 5 minut!

Na osnovi obnašanja in nadaljevanja vožnje v Jesenice, lahko le povprašam ostale Jeseniške motoriste, ali je to pri vas običaj, ste vsi ciganje iste sorte, ali pa imate med seboj le kretene, katere prosim zmečite v plavže z njihovimi sekreti vred? Pridemo z veseljem pomagat!

P.S.: Koliko je med "akcijo" letelo me pa ne sprašujte, ker nisem gledal na števec. K sreči je bila cesta sicer prazna. Bi pa z veseljem takrat sprejel kakšno policijsko patruljo, ki bi vse ustavila, ker bi izvedel kretenovo identiteto, pa čeprav bi sam plačal precej kazni.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebku nevrednemu nazivanja s človekom, ki se je včeraj ob približno 19h malo pred Jesenicami iz smeri Kranjske gore igral s svojim in življenji drugih motoristov namenjam te ljubeče besede:

PAS MATER CIGANSKO KURBO PRASICO JEBEM TI PEZDE POSRANO NAPIHNJENO NESPOSOBNO!

Ostalim sem seveda dolžan vljudnejšo obrazlago:

Peljemo se trije na dveh motorjih iz nakupov v Lojzetu v Beljaku. Idilična pokrajina in prazna cesta sta me zazibala v vožnjo po predpisih, torej križarjenje pri hitrosti cca 85-90km/h in opazovanje tako okolice kot ceste. Počasi me je prehitel par na Harleyu, prijatelja, s katerimi smo bili skupaj po nakupih, pa sta se počasi oddaljevala in izginila na horizontu za nekaj ovinki.

Nekje na sredini poti med Mojstrano in Jesenicami me prehiti najprej en dokaj hiter motorist. Brez posebne krize, dokaj "na knap" ob meni. V redu, ni panike. Nakar opazim, da se mi hitro približuje drugi in prav namenoma poči mimo mene tako blizu in tako agresivno, da ne bi med nama mogel stlačiti pesti. Kar je preveč, je preveč. Takoj sem presodil, da gre za kretene, ki se izživljajo nad drugimi motoristi in izzivajo nesrečo. Je to sploh še nesreča. Zame ne. Zame je to poskus umora! Seveda odprem gas in idiota ujamem takoj za prvim ovinkom.

Kreten sploh ni znal voziti sekreta na katerem je sedel! :slap: Tudi to ga je verjetno rešilo nadaljnih mojih postopkov.

In sedaj ponovno sporočilo zanj, torej za kretena imbecilnega nevrednega polomljenega otroškega vozička:

Včerajšnji dan praznuj kot novi rojstni dan!

Kajti konec tvojega življenja ti je bil tako blizu, kot je blizu moja razsodnost moji norosti, ko mi kdo utrga živec. In verjemi, da tja vmes težko stlačiš opiljen noht! Noga, ki bi te sklatila s temnega sekreta na katerem si se prav šlampasto lomil čez ovinek in bi te poslala v stebričke obcestne ograje, je bila že pripravljena! K mojemu premisleku in tvoji sreči je prispeval tretji član skupine, ki je peljal nekoliko za menoj kateri bi seveda vse videl, meni pa pač ni za iti sedeti v arest.

Po kasnejšem pogovoru na bencinski črpalki sem izvedel, da si je z mojima prijateljima podobno privoščil prvi iz skupine. Tretji, ki je opazoval mojo reakcijo je ostal v varni razdalji in lahko le prvima dvema posredoval gestikulacijo, s katero sem mu, preden sem zavil na avtocesto pred Jesenicami, pokazal, kaj bi jim sledilo po mojem, če zakoni ne bi veljali 5 minut!

Na osnovi obnašanja in nadaljevanja vožnje v Jesenice, lahko le povprašam ostale Jeseniške motoriste, ali je to pri vas običaj, ste vsi ciganje iste sorte, ali pa imate med seboj le kretene, katere prosim zmečite v plavže z njihovimi sekreti vred? Pridemo z veseljem pomagat!

P.S.: Koliko je med "akcijo" letelo me pa ne sprašujte, ker nisem gledal na števec. K sreči je bila cesta sicer prazna. Bi pa z veseljem takrat sprejel kakšno policijsko patruljo, ki bi vse ustavila, ker bi izvedel kretenovo identiteto, pa čeprav bi sam plačal precej kazni.

Men v takih in pod. primerih tud film poči. Sicer do sedaj sem mel "podobne" želje in izkušnje samo z avti. In namero po brcanju v vrata oz. klatenju ogledal. Sam (hvala k.rcu) sem mel še vedno tisto minuto vmes, da je ostalo pri nameri.

Jeba je, ker zaradi kretena ki te sprovocira na koncu najebeš sam še bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no včeraj sem doživel eno hujših situacij v moji moto karieri, ko mi je takoj za (oziroma še v) nepreglednim ovinkom na cesto speljeval šleper z dvema prikolicama. tovornjak je bil že na svojem pasu, prikolica pa preko celega mojega, jaz pa še nagnjen v desnem ovinku.

superman kot sem nisem nič zaviral ali kaj telovadil ker bi to bilo usodno ampak sem samo še bolj položil in naciljal kje bom po desni letel na bankino in če to ne bo šlo na travnik. v zadnjem trenutku pa se je tovornjak le toliko premaknil da mi je pustil minimalni prostor na asfaltu in z milimetersko preciznostjo sem uspel mimo prit po asfaltu.

vse se je zgodilo v manj kot sekundi tako da se mi je puls dvignil šele kak kilometer naprej.

aja vse se je dogajalo pri cca 90-100 km/h in si upam trdit da če bi imel širši motor ali bok ne daj čoperja bi verjetno končal v tovornjaku ali v najboljšem primeru na travniku. pred 10 leti pa bi verjetno panično bremzal in letel direktno v tovornjak.

jebi ga, malo sreča, malo izkušnje pa je vse dobro. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je en z volvotom v mestu fajn izsilil. Zavil iz stoječe kolone, ki sem jo po desni (avtobusni liniji) prehiteval.

Lih za lih je šlo, sam sem mel zmerne kilometre na števcu. MU trobim in grem za njim, da bi mu j..al mamo ali mu dal za kupit kakšno ogledalo. Na naslednjem semaforu ga dobim, je že sam spuščal šipo in se OPRAVIČIL, tud pupa zraven njega je delovala mal prestrašeno ( pa še sploh zob nisem pokazal :D ). OK, razpičkan in adrenalin v uber, sam siknil sem še 2x če se ne da mal pogledat in zapelal naprej da se umirim.

Saj vsak nardi napako, razumem, vendar takrat pa je tud potrebno met jajca, jo priznat...

Po treh križišćih sem mu v pozdrav dvignil roko O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo mene je pred kratkim izsil nekata v Postojni. Hvala bogu skozi opazujem a me vozniki, ki se vklučujejo vidijo ali ne....no ta ni dajal znakov, da me je videl, zato sem malo zmanšal hitrost. Ata je zapeljal na drugo stran in js sm se ustavu sred ceste :) ...no za česnco na vrhu, se ata, ko je ravno sekal oba pasa glavne ceste obrne, me vidi in ustavi, ves prestrašen :) sem mu mogel sugestirat, da je odmaknil svojo kanto :) mimoidoči so samo zmajevali z glavo..

Če ne bi predvideval bi me direkt napičil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Litija: Speljem iz OMV - ja desno (obvezna smer), nakar nameravam na semaforju zaviti levo. Dam smernik, pogledam v spegu pocas zavijam na levi razvrstitveni pas in lejga kretena, mimo mene se odpelje nek opel al mondeo.... Jest se skor userjem, tip se drzi za glavo in srecno se izzide...Prnoru je k svina, ker je verjetn lovil zeleno luc... Pa vseen, kako mu pade na pamet prehitevat me tam, kjer se ze zacnejo razvrstitveni pasovi??? :headbang: :headbang: Po tem nisem vedu al naj zavijem levo, al se peljem za njim in mu kaksn spegu butnem... :whistle: Odpeljal sem se domov, kot po jajcih in sem delno posran se zdej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V spodnji Idriji se mi je zgodilo, da je moja usoda zavisela v rokah kretena ki mi je iz ovinka prinorel čelno po nasprotnem pasu. Dejansko nisem mogel ničesar storiti, vse poti sem imel blokirane. Na koncu je šlo za las mimo in skoraj v jarek. Če bi bil z avtom se trčenju ne bi mogel nikakor izogniti. Po tisti cesti se bom verjetno še nekaj časa vozil živčen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Litija: Speljem iz OMV - ja desno (obvezna smer), nakar nameravam na semaforju zaviti levo. Dam smernik, pogledam v spegu pocas zavijam na levi razvrstitveni pas in lejga kretena, mimo mene se odpelje nek opel al mondeo.... Jest se skor userjem, tip se drzi za glavo in srecno se izzide...Prnoru je k svina, ker je verjetn lovil zeleno luc... Pa vseen, kako mu pade na pamet prehitevat me tam, kjer se ze zacnejo razvrstitveni pasovi??? :headbang: :headbang: Po tem nisem vedu al naj zavijem levo, al se peljem za njim in mu kaksn spegu butnem... :whistle: Odpeljal sem se domov, kot po jajcih in sem delno posran se zdej...

Ta folk ja.. :headbang: jst sm dans hmali enga nonota nagazu, ker je sekal ovink, in trznu ko blesal ko me je zagledal, nevem kok je biu star, uglavnem siv ko cesta in tok da je lezu... :alien1:

Bojim se brat to črno kroniko ker zmeram neki dedkoti(se oproščam če posplošujem ker niso vsi enaki)ubivajo motoriste ko po traku,nevem al bi jim blo kak tečaj za dat delat al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Bojim se brat to črno kroniko ker zmeram neki dedkoti(se oproščam če posplošujem ker niso vsi enaki)ubivajo motoriste ...

Ja, mislim, da posplošuješ. Fino bi bilo brati tu kakšno statistiko teh dogodkov, pa potem potegnemo ven zaključke ali so samo dedkoti, tudi babice ali pa še cel kup mularije in vaših srednjedobnih atetov in mam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz takih dogodkov skoraj več ne štejem. Včeraj sem imel čudovit izlet na Jezersko, kar sem napisal že v drugem forumu, pa se mi je ravno tako primerilo, da mi je po mojem pasu prinorela ena stara kanta z ekipo mladcev ovešenih s simboli primitivcev(zlate ketne, trenirke, pobrite glave,....) Kako jim že pravimo ? In to ne iz ovinka ampak na ravnem odseku po sistemu umakni se ali pa.... Dogaja se stalno in ne dam si vzeti dobrega izleta zato se ne razburjam in poiskušam hitro pozabiti. Če bo pa kdaj možno imeti sabo pištolo si bom pa vzel 5 minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz takih dogodkov skoraj več ne štejem. Včeraj sem imel čudovit izlet na Jezersko, kar sem napisal že v drugem forumu, pa se mi je ravno tako primerilo, da mi je po mojem pasu prinorela ena stara kanta z ekipo mladcev ovešenih s simboli primitivcev(zlate ketne, trenirke, pobrite glave,... .) Kako jim že pravimo ? In to ne iz ovinka ampak na ravnem odseku po sistemu umakni se ali pa.... Dogaja se stalno in ne dam si vzeti dobrega izleta zato se ne razburjam in poiskušam hitro pozabiti. Če bo pa kdaj možno imeti sabo pištolo si bom pa vzel 5 minut.

Se strinjam s tabo.Pištolo pa ti posodim jaz imam 2 na zalogi.Samo če se vozita 2 motorista se to ne dogaja,ko si pa sam skoraj vsako vožnjo se najde kakšen kreten! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, v glavnem se pogovarjate o konfliktu avtomobilist-motorist...... osebno imam zadnje čase največ problemov z motoristi. tistimi, ki jih je cela reč v skupini, ki obvladajo v nulo vse. od prehitevanja v križišču po levi, ko že zavijam levo, od vožnje mimo, ko ustavim pred prehodom za pešce, vožnje iz ovinka direktno na nasprotni vozni pas, kjer sem tam jaz, pa me očitno ne bi smelo biti...... hecno, a ne? ogledalo vam(nam) manjka....... to je dejstvo. ogledalo namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Če berem vaše poste se mi zdi, da sem verjetno najsrečnejši motorist na tem forumu, saj sam take zadeve sicer doživljam ampak ne pa vsak dan/teden... Kljub temu, da sfuram cca 15kkm/sezono.

Naj mi kdo to razloži-ali sem sploh normalen? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi kdo to razloži-ali sem sploh normalen? :unsure:

Raje ne. Kot bi rekel Jack Nicholson: "You can't handle the truth."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, ta taužentkrat nor, a meni tudi posodiš pištolo? :evilgrin:

Pištolo naj ti posodim? To bi kvečjemu jaz lahko vprašal tebe... Odgovor pa je nNE, ker imam samo eno in to zataknjeno za vetrobransko steklo na motorju! Sicer pa je plastična in kupljena v trafiki za nekaj €... Kupi si svojo ali pa vzemi doma iz omarice tapravo iz kovine :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pištolo naj ti posodim? To bi kvečjemu jaz lahko vprašal tebe... Odgovor pa je nNE, ker imam samo eno in to zataknjeno za vetrobransko steklo na motorju! Sicer pa je plastična in kupljena v trafiki za nekaj €... Kupi si svojo ali pa vzemi doma iz omarice tapravo iz kovine :whistle:

Hej Lowro, a si ti tud Taužentkrat nor? :blink: :lol1: (Tisto zgoraj je bilo njemu namenjeno, da se ga malo v kot potisne z njegovim lastnim gobcanjem. Pa saj veš. .) )

Drgač pa kar se tiče širokoustenja mladičev in orožja.

Na motorju ga ne rabiš in v ostalih pretepih tudi ne. Kajti največji užitek je, ko že komu nalagaš batine, da ga od blizu gledaš v oči! S pištolami se širokoustijo le zelenci, ki se boje samega sebe! Motoristi imamo zaščito členkov na svojih rokavicah, ki dobro zadene. Preverjeno na pacientu, ki si je to upravičeno zaslužil.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so me na razdalji 5 km skoraj 2x zgazili...v obeh primerih avtomobilist se vozil po mojem pasu :headbang: ...1x sekal ovinek in 1x po ravnini motovilil italjan....in vsakič se je zgodilo, ko sem prišel iz ovinka...še dobro, da sem se peljal blizu omejitev...ok sej občasno seka kdo ovinek...sam učeri pa je blo too much....taki dogodki so zame bolj redkost in potem sem še bolj začuden, ko se mi kaj takega pripeti čeprav vem kaj se dela na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju ga ne rabiš in v ostalih pretepih tudi ne. Kajti največji užitek je, ko že komu nalagaš batine, da ga od blizu gledaš v oči! S pištolami se širokoustijo le zelenci, ki se boje samega sebe!

Že spet se napenjaš na motoskretu. Samo potem me jamrej, da 2x na dan menjaš spodnje perilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ucer nama je z rokym edn zabremzou na nulo pred lezecim policajem...skoda ker je bil ata star....

To ne spada po "skoraj nesreča", temveč pod šlamparijo, nepozornost in prekratko varnostno razdaljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že spet se napenjaš na motoskretu. Samo potem me jamrej, da 2x na dan menjaš spodnje perilo.

Kaj je mrlakar, a si se kje prepoznal, pa se tu oglašaš, ker se tam ne upaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Lowro, a si ti tud Taužentkrat nor?

Po pravici povedano-do sedaj mi še nihče ni rekel, da sem normalen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne spada po "skoraj nesreča", temveč pod šlamparijo, nepozornost in prekratko varnostno razdaljo!

kdo je pa reku da sm se skor zaletu ?

lahko bi bla nesreca, ce ne bi bla pozorna...

ti si pa neizmerno zatezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!